Dny se pomalu krátí, ráno i večer bývá chladno a sychravo. Vlahé letní deště se proměnily v nepříjemné podzimní plískanice. Právě toto období je časem častých nachlazení, chřipek, trpí ale také naše pokožka. Řešení přinášejí čistě přírodní přípravky Weleda, které působí preventivně proti nachlazení, pečují o pokožku, chrání ji a zároveň regenerují.

Produkty „vnitřní“ péče v podzimním a zimním období zahrnují dva sirupy v BIO kvalitě - rakytníkový a trnkový, o vysušenou či chladem trpící pokožku se postarají pleťový krém Coldcream, tyčinka na rty Everon a pro naše nejmenší je připraven dětský ochranný krém s měsíčkem lékařským. Připravte se na nadcházející chladné období zvenku i zevnitř s přírodními přípravky Weleda.

V zimním období vystavujeme svůj organismus i pokožku velké zátěži. Prudké změny teplot, vysušené, přetopené místnosti a naopak venkovní chlad, to vše oslabuje nejen naši pokožku, ale také imunitu. Abychom se na tento sychravý čas řádně připravili, je dobré zvýšit příjem vitaminů, pomoci si můžeme rovněž BIO sirupy Weleda. Bobule rakytníku bohaté na vitamín C ukryté v Rakytníkové šťávě nám dodají vitalitu, Trnková šťáva nás nabije energií, Ochranné krémy zregenerují pleť a rty. Kombinace produktů určená pro náročné chladné období pro vás bude nepostradatelná po celý podzim a zimu.

  • WeledaBIO Rakytníkový sirup Weleda - bobule rakytníku jsou bohaté na přírodní vitamín C a další cenné vitamíny a antioxidanty (vitamín A, betakaroten, flavonoidy). Právě vitaminy hrají důležitou roli při ochraně buněk, proto je tato vitaminová bomba vhodná jako prevence nachlazení či chřipkových onemocnění. Sirup posiluje obranyschopnost organismu, a to zejména v období zvýšené námahy či při nepříznivém počasí. Sirup se dá rozmíchat ve vodě nebo čaji pro osvěžující a posilující nápoj jedinečné chuti. K dispozici je i BIO Rakytníková šťáva, která neobsahuje cukr, proto je vhodná i pro diabetiky. K dostání v Klubových prodejnách Weleda (seznam je k dispozici na www.weleda.cz, kde lze přípravek i zakoupit) a v lékárnách za cenu 200 ml 229 Kč (šťáva za 249 Kč).
  • WeledaBIO Trnkový sirup Weleda - posiluje organismus především v období rekonvalescence a při zdravotních potížích. Dodá ztracenou energii po mimořádných psychických a fyzických výkonech, je vhodný také pro děti v období růstu a při zvládání náročných školních povinností. Trnkový sirup mohou užívat i starší osoby, které na sobě pociťují ubývající síly, těhotné a kojící ženy. BIO sirup je vyráběn z ekologicky pěstovaných zralých plodů, které si při šetrné výrobě zachovají výraznou a lahodnou chuť s minimální ztrátou vitamínů. Libovolné množství sirupu lze smíchat s vodou, čajem, mlékem, doporučuje se také jako horký nápoj pro dobrý spánek. K dostání v Klubových prodejnách Weleda (seznam je k dispozici na www.weleda.cz, kde lze přípravek i zakoupit) za cenu 200 ml 199 Kč.
  • WeledaColdcream Weleda - výživný krém je vhodný pro suchou i velmi suchou pokožku zejména pro chladné roční období, dodává pokožce potřebný tuk a chrání ji před dalším vysušením. Díky svému složení z čistých rostlinných olejů a včelího vosku vytvoří na pokožce ochranný film, aniž by omezoval její dýchání. K dostání ve vybraných lékárnách, v Klubových prodejnách Weleda, v prodejnách se zdravou výživou a přírodní kosmetikou a na e-shopu Weleda (seznam prodejen i e-shop je k dispozici na www.weleda.cz) za cenu 30 ml 199 Kč.
  • WeledaTyčinka na rty Everon Weleda - účinná ochrana rtů před nepříznivým počasím s přirozeným UV faktorem 4. Pečující složky v podobě másla karité, candelilly a růžového vosku dokonale ošetří citlivou pokožku rtů a zároveň mají hojivé účinky. Tyčinka zabraňuje pálení a popraskání rtů a perfektně se hodí jako podklad pod rtěnku. K dostání v Klubových prodejnách Weleda (seznam je k dispozici na www.weleda.cz) za cenu 119 Kč.
  • WeledaMěsíčkový ochranný balzám Weleda - krém na ochranu pokožky před chladem a sychravým počasím zvlášť vhodný pro kojence a malé děti. Čistý včelí vosk a tuk z ovčí vlny vytvářejí na pokožce ochrannou bariéru, aniž by přípravek zabraňoval přirozenému dýchání pokožky. Ochranný účinek je zvýšen tím, že balzám neobsahuje vodu. Mandlový olej pěstí suchou pokožku a výtažek z měsíčku lékařského má zklidňující a hojivé účinky. K dostání v lékárnách, v drogeriích dm, v Klubových prodejnách Weleda, v prodejnách se zdravou výživou a přírodní kosmetikou a na e-shopu Weleda (seznam prodejen i e-shop je k dispozici na www.weleda.cz) za cenu 30 ml 169 Kč.

Výrobky Weleda mají novou mezinárodně uznávanou certifikaci NATRUE, která garantuje nejvyšší kvalitu čisté přírodní kosmetiky a BIO kosmetiky. Více informací na www.weleda.cz, www.natrue.org, www.natrue-label.com. Weledu můžete navštívit také na facebooku www.facebook.com/czWeleda


Weleda je švýcarská farmaceutická firma s devadesátiletou tradicí. Vyrábí přírodní léčiva a kosmetiku. Vznikla v roce 1921 a dnes je celosvětově největším výrobcem léčiv přírodní medicíny a čisté přírodní kosmetiky a bio kosmetiky. Dceřiné společnosti a obchodní zastoupení nalezneme ve více než 50 zemích světa.
Cílem přípravků Weleda je podpora a obnovení zdraví člověka. V duchu svého motta „V souladu s člověkem i přírodou“ usiluje Weleda o ekologicky co nejšetrnější výrobu.

Reklama