Další názor do pranice zaslala k dnešnímu tématu čtenářka Nešporka. Zajímavé je, že ji na Vánocích štve to pozitivní, tedy lépe řečeno, štve ji, že to pozitivní není po celý rok...

Je něco, co vás na Vánocích štve? Každý asi něco najdeme, čtenářka Nešporka kupříkladu špatně snáší, že se k sobě lidé nechovají taktně a ohleduplně po celý rok, ale jen o Štědrém dni...


Na Vánocích mě štve jedno jediné: Jen v tento den mám totiž pocit, že si lidé přejí jen to nejlepší a v dobré vůli se tak snaží i tento den chovat. Jsme schopní poslat peníze na charitu, pouštět auta v kolonách, nepředbíhat se ve frontách, snad i sprostě nenadávat. Jen jaksi zapomínáme na toto chování i v následující dny, přála bych nám všem, abychom Vánoce neslavili jen jedenkrát ročně, ale každý den ... :-). Zkusme si to dát jako předsevzetí do dalšího roku, chovejme se k sobě tak, abychom se za rok nemuseli zase před sebou stydět.

Nešporka

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 21. 12. 2011: Negativa Vánoc

  • Co vás štve na Vánocích?

Prostá otázka, na kterou by se dalo jistě odpovědět jen jednou prostou větou. Ale chcete-li mít šanci k získání jednoho odporně zeleného dárku od AVONU (schválně vám neprozradím, co to je), tak mi napište příspěvek dlouhý alespoň jako tento odstavec. Pošlete ho na redakční e-mail uvedený níže a pamatujte, že pokud toužíte po jeho uveřejnění, měl by přistát v redakční e-mailové schránce nejpozději 21. 12. 2011 v 15.00 hodin odpoledne.

Dnes máte také poslední možnost sbírat body do naší Šťastné vánoční soutěže o ceny v hodnotě 30.000 korun. Proto jsem se rozhodl, že k odporně zelenému dárku od AVONU rozdám ještě 2.540 prémiových bodů mezi dnešní přispěvatelky. Kolika přispěvatelkám je rozdám, to se rozhodnu v průběhu dne, podle kvality a zajímavosti příspěvků.

  • Šťastná vánoční soutěž: MVS 2011

avon

Reklama