Na Chorvatsko má své subjektivní hororové vzpomínky čtenářka Eva. Přečtěte si, jak zde bloudila temným lesem a kterak ji vyděsil pacient na chorvatské psychiatrii...

Další příspěvek k dnešnímu tématu dorazil od čtenářky Evy. Toto jsou její hororové zážitky z Chorvatska...


Krásný den,
přidávám se k dnešnímu tématu a navazuji na příspěvek o ztraceném autě v Chorvatsku. Tam se nám, mně a manželovi, dva roky po sobě, přihodily příhody, na které asi nikdy nezapomeneme. Loni se nám podařilo v noci omylem uhnout z dálnice v oblasti Duga Resa. Byla noc, jeli jsme hustým lesem, žádné obydlí, žádné světlo. Měla jsem tak hrozný strach, že asi po 10 kilometrech jsem byla strachem bez sebe, donutila jsem manžela, abychom se vrátili a zkusili jet nějakou civilizovanou trasou. O několik let dříve brzy po příjezdu na ostrov Rab dostal manžel potíže, vypadající jako zánět slepého střeva. Navštívili jsme místního lékaře, který manžela vyšetřil a poslal nás na rentgen na oddělení, které bylo součástí komplexu psychiatrické léčebny, která opravdu docela dost pamatovala. Rentgen jsme našli, vyšetření proběhlo v pořádku, ale když jsme opustili ordinaci, připojil se k nám jeden docela strašidelně vypadající pacient, a žádal manžela o cigaretu. Protože manžel nekouří, tak se mu to snažil vysvětlit, ale ten se na nás nalepil a já zase prožívala panickou hrůzu, aby nám nevzal tašku s doklady, Nedovedu si představit, kde bychom ho honili a vysvětlovali jak vypadal a pod. Naštěstí jsme se rychle dostali k vrátnici a opustili léčebnu. Ještě několik dnů jsem měla děsivé sny, co se mohlo stát a naštěstí nestalo.
Duga Resa a Suha punta, to jsou přímo hororové vzpomínky.

Přeji všem krásný víkend a jen samé veselé příhody z dovolené.
Eva

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 10.8.2012: Dovolenkové karamboly

Zasílání příspěvků k tomuto tématu již skončilo. Okolo 16.00 hodiny vyhlásíme, která z přispěvatelek dostane slíbený dárek: kosmetiku GARNIER AMBRE SOLAIRE - krém After sun a sprej Light & silky Medium SPF20.

garniergarnier

Reklama