Manžel čtenářky Lissey je typický chlap. Líbí se mu oblečení, které spíš odhaluje, než zakrývá, pokud možno zcela nenositelné do společnosti, samá krajka a výstřednost. Kdepak, na nákupy si ho Lissey nebere...

Na jednu stranu je to pro ženu jistě lichotivé, když se manželovi líbí spíš odhalená, než zahalená, ale co se týče nakupování oblečení ven, je to trochu nepraktické. Takže manžel čtenářky Lissey má při nakupování utrum, ostatně asi by ho to ani nebavilo...


Nevím, jak to mají ostatní čtenářky, ale můj manžel je prostě typický chlap! Nakupování moc nemusí, podívá se zdvořile, co že jsem si to přitáhla domů v taštičkách a krabicích a v čem mě nejraději vidí?? No přece v tom, v čem se cítím nedobře, nepohodlně a co se nedá skoro nikam vzít! Tak samozřejmě prádlo krajkové, vystřižené, takové které víc odhaluje, než kryje, takové, ve kterém je vám zima a cítíte se jako nahá. Podpatky vysokánské, jehlové, co se v nich dá ujít jen pár desítek metrů, než si zlomíte nohu nebo ten podpatek. Sukně hodně krátké a námitky, že na to nemám věk ani figuru nebere v potaz. Výstřih provokativní... ne že bych v něm neměla co ukázat, ale s tím věkem to platí tak jako v předešlé větě. Tak vidíte. Manžel je fajn partner, ale co si mám vzít kamkoliv na sebe se ho už dávno neptám. On si mě na nákupy svého oblečení přizve, ale já jeho ne. Prostě to nejde. Vracela bych se domů s nenositelnými frivolními rudými nebo černými krajkovými modely. To si vzít někdy na sebe do práce, dostanu okamžitě výpověď. Ještě jsem zapomněla, že všechny ty úžasné modely je třeba doplnit rudou rtěnkou! Jak krásně je mi teď, v černých džínách, pruhovaném triku a v mokasínech! Tak než půjdu domů k manželovi, aspoň tu rtěnku si nanesu... ať má radost.

Lissey

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 10. 10. 2012: Kecá vám partner do šatníku?

Někteří chlapi jsou k oblečení svých drahých poloviček lhostejní, jiní jsou spokojení, ale najdou se i tací, kteří stále něco kritizují. Mě v dnešním tématu zajímá, jak je na tom ten váš chlap.

  • sperkyKecá vám do šatníku?
  • A posloucháte ho?
  • Na čem se shodnete a o co v oblékání bojujete?
  • Máte nějaký kousek oblečení partnerovi natruc?
  • V čem se partnerovi nejvíc líbíte?

Své příspěvky na toto módně-vztahové téma mi formou příběhů zasílejte na e-mailovou adresu redakce (viz níže), a to nejpozději 10. 10. 2012 do 15.00 hodin. Jednu z přispěvatelek odměním krásným dárkem, totiž knížkou Laury McCabeové: Šperky z korálků a perel, díky níž se naučíte vyrábět krásné náhrdelníky, náramky a náušnice (vydalo nakladatelství iKAR). Váš text ať je dlouhý alespoň jako tento odstavec.

Reklama