Nemohu se ubránit pocitu, že tenhle příběh čtenářky Tany M. je ještě stále živý. Vždyť se odehrál teprve před dvěma lety...

Tano M., našli jste si k sobě ještě cestu?

Malá dáma

Uběhlo několik let a dnes už je to jenom vzpomínka na romantickou lásku. Měla jsem milého, který mně miloval celým svým srdcem. Psal pro mě romantické básničky, zamilované krátké zprávy, šířící se éterem. Vždy mně dokázal překvapit, uchvátit a rozesmát. Jeho romantické výlety na staré hrady, do přírody, na posed do lesa. Když si na to vzpomenu, ještě dnes musím říct, že to bylo překrásné. Vždy mi říkal:

„Lásko má jediná, lásko má bláznívá, ale i vášnivá, nemůžu bez tebe žít. Raději ani nedýchám, aby jsem něco nepokazil."

„Jsi střed mého vesmíru."

„S tebou bych zemřel v jedinej den a jestli ti to nestačí....."?

A tak přemýšlím, a napíšu o jednom z těch naších nespočetných, ale krásných romantických výletů. Romantické výlety na staré hrady, se svým milým se zakódovali do mé paměti natrvalo.

vesmír

Byl poslední den roku 2008. Domluvili jsem si schůzku na hradě Karlštejn. Ze Smíchovského nádraží jsem jela vláčkem pěkně zasněženou krajinou. Cesta utekla velmi rychle. Na nádraží na mě čekal můj princ, můj rytíř. Statečné srdce. Byla jsem pěkně oblečená, romantická sukénka, tenké silonky, krátký kabátek a jemnou kašmírovou šálu, a v mé hlavě jen myšlenky ne svého milého.

Procházka po starém hradě, vůně svařeného vína, pár obchůdků s dárkama a můj milý vedle mně. Básničky k tomu. Romantika starých časů. Ale ta se dnes moc asi nenosí? Jen jsme si povídali, drželi jsme se za ruce a byli šťastní, že jsme na světě jeden pro druhého. Romantická láska nám vydržela 4 roky. Vždy, když si na mého poetu vzpomenu, tak se mi vybaví ty romantické básničky, výlety, tisíce esemesek, a je to pohlazení na duši.

Tana M.

Poz. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.


Napsal vám někdy někdo básničku?

Posílejte mi dnes své romantické příběhy! Protože i vášeň patří k romantice, odměním nejlepší příspěvky sadou čtyř druhů kondomů. A ten nejromantičtější příběh ze všech pak získá nejen tuto sadu, ale i dárkový balíček Rerrero s balením Ferrero Prestige a Ferrero Mon Chéri a knížku Pošta pro tebe.

Více o tématu a ankteu najdete zde: Krásné romantické ráno!

Redakční mail: redakce@zena-in.cz

Reklama