Vysloveně blahodárný účinek měl na oblékání čtenářky Datury její manžel. Proměnila se z šedé myšky v atraktivní ženu. Ovšem do oblečení jí skutečně zasáhl jen jednou v životě...

Čtenářka Datura prožila proměnu. Z šedé myšky se díky manželovi stala atraktivní ženou...


Dobré odpoledne,

než jsem se seznámila se svým manželem, chodila jsem oblékaná jako šedá myš. Začala jsem se strojit jinak, až když jsem na sebe chtěla upozornit. A na svém prvním rande jsem ho šokovala nejen oblečením, ale novým účesem a super moderními brýlemi.

Do oblečení mi zasáhl jenom jednou. Blížily se moje narozeniny a chtěl mi koupit nějaké oblečení, ale chtěl, abych si ho vybrala sama. Jenže mě se nic nelíbilo, zato jemu padla do oka hodně nápadná sukně. Byla to výrazná velká kostka, žluto hnědá kombinace. Sukně měla dole kanýr, lacl a kšandy, na nich byly menší kanýry. Ne, že by se mi nelíbila, ale na naše malé město byla hodně extravagantní. Ale abych měla klid, tak jsem si ji zkusila. Na potvoru mi slušela, ale řekla jsem, že ji nechci. Odešli jsme s prázdnou, jenže manžel se do obchodu tajně vrátil a sukni mi koupil. A Jak to dopadlo ? Chvili ležela ve skříni a já se na ni chodila jen dívat. Jednoho dne jsem sebrala odvahu a přišla jsem v ní do práce a stal se zázrak, kolegyně mi ji upřímně pochválily a sukně se stala na dlouhou dobu mým oblíbeným haříkem, v kombinaci s hnědým rolákem a mými 50 kily to fakt nemělo chybu.

Dnes si nechávám radit s oblečením od dcery. Když vyrážíme třeba na ples, poradí mi, v čem vypadám nejlíp. Já zase pomůžu manželovi s výběrem košile a kravaty, abychom spolu ladili. Musím se v oblečení dobře cítit a chci, aby dobře působilo i na diváky.

Zdraví,
Datura

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 10. 10. 2012: Kecá vám partner do šatníku?

Příspěvky k tomuto tématu již neposílejte. Přesně v 16.30 hodin se dnes dozvíte, kterou z přispěvatelek jsem se rozhodl odměnit slíbeným dárkem, totiž knížkou Laury McCabeové: Šperky z korálků a perel (vydalo nakladatelství iKAR).

sperky

Reklama