Milé ženy-in,

na vysoké škole byla spousta učitelů, kteří tam studovali doktorandské studium a zároveň také učili. Takže to byli vesměs kluci po škole. Jeden nás učil jenom pár hodin na supl... a ten se mi obzvlášť líbil, ale nedávala jsem si vůbec žádné šance.

Až jsem ho jednou v noci potkala na zastávce nočního autobusu. Bylo to takový trapný... dobrý den nebo ahoj... Ale dali jsme se do řeči a najednou jsme se začali stýkat víc a víc... až jsme spolu začali chodit. Já jsem moc nechtěla, aby se to vědělo, ale na škole se to roznese rychle. Postupem času jsem zjišťovala, že je to do sebe zahleděný sobec, který mě chtěl dostat jenom do postele. Nakonec jsem se dozvěděla, že si začal souběžně se mnou ještě s jednou holkou, ale ta se mu nabídla hned, takže neváhal. To byl rychlej konec. No, a nakonec do třetice, aby toho nebylo málo, si začal s další holkou od nás z ročníku, jenže ta už s nim otěhotněla, takže byla svatba, která ani ne po 2 letech skončila nenávistným rozvodem a tahanicemi o majetek a dítě.

Tak se mi nakonec ulevilo, že to všechno dopadlo vlastně v můj prospěch.

Přeji všem krásný den, rozarinkaZneužíval svého postavení, prevít. Lišák v kurníku. Ale boží mlýny ho semlely ještě dřív, než bývá obvyklé. :-)

Reklama