Domácnost

Chodící spáč

Při přečtení dnešního tématu se mi hned vybavila příhoda s mou drahou polovičkou. Vrátil se ze srazu s kamarády okolo jedné v noci. Normálně si lehl, lípl mi pusinu na čelo a usnul. Já v klídku taky konečně usnula, že už se nemusím budit a strachovat se, jestli dorazí.

Asi kolem třetí jsem slyšela dveře na chodbu, a protože jsme měli takovou divnou spolubydlící, myslela jsem si, že jde vyprovodit ven nějakého svého šamstra. Jenže dveře nedocvakly, a tak jsem v polospánku vylítla z postele a dveře zabouchla, pak jsem se zase odplazila do pelechu a začala usínat, nějak mi vůbec nedošlo, že v posteli nemám přítele :).

Najednou mě vzbudilo bušení na vchodové dveře, to už jsem byla naštvaná, domnívajíc se, že si ta „koza" nevzala klíče, takže jsem vystřelila jako dělová koule, s razancí jsem otevřela, připravená jí to pořádně vytmavit. No a hned mi spadla čelist, protože za dveřmi stál můj přítel jenom v trenýrkách. V šoku jsem vykoktala: Co co tady děláš? a on mumlal něco o autobusech a hrnul se do postýlky.

Ráno si matně vybavil, že se mu chtělo na toaletu, a já trnula, jestli někomu nepočural dveře. Naštěstí se nikdo neozval. No ale když si představím, kdyby se dostal na ulici a zabouchly by se mu vchodové dveře, musel by čekat do rána, jak by pak vysvětloval kolemjdoucím, co tam dělá jenom v trenýrkách a naboso... :)))). A ještě klika byla, že měl alespoň ty trenýrky, protože normálně spí nahatý.

Tahle příhoda ještě měla dohru, když jsem ji vylíčila kamarádům. K narozeninám dostal přítel železnou kouli na nohu a já návod, jak si ho mám vždycky večer přikurtovat :).

Alison


Děkujeme za nádherný příspěvek :))).

Tak něco podobného se povedlo kamarádovi, když u nás přespával - akorát že on si v rozespalosti šel zakouřit a usnul v mezipatře paneláku za fíkusem :). Na a my jsme ráno vstali, řekli si, že už odešel - pravda, mělo nás napadnout, že v pokoji přebývají kalhoty a v předsíni boty, ale bylo brzo ráno a my rozespalí spěchali do práce... A za fíkusem jsme si ho nevšimli.

No a když se přítel v poledne vracel domů pro nějaké papíry, našel kamaráda, jak smutně posedává na rohožce před bytem, jenom ve slipech :))). Co si o nás mysleli sousedi nevím, ale nějakou dobu po nás divně pokukovali :))).

redakce@zena-in.cz

   
16.03.2007 - Dům a byt - autor: Ivana Kuglerová

Komentáře:

  1. avatar
    [1] Evikus [*]

    kamarád ve slipech na rohožce mě fakt rozesmál

    superkarma: 0 17.03.2007, 11:48:18

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?

Náš tip

Doporučujeme