Tématem jsou dnes cestovní rarity. Jakou zajímavost si vyfotila šéfka našeho obchodního oddělení Klára Křížová při dovolené na Krétě - chlupatého muže! No, jen se na toho medvídka podívejte...

Teď v sobotu jsem se vrátila z Kréty. Krásný ostrov, úplně nám učaroval. Krásné moře, pláže, hory, kaňony a místní kuchyně.

Letos jsem se nepídila po chlupatých mužích na pláži jako minulý rok. Říkala jsem si, že o tom jsem psala předminulý rok. Zajímala jsem se tedy o jiné krásy. Jenže, stejně mě chlupatý muž dostihl.

V našem velkém hotelu, který měl čtyři hvězdičky a tvářil se noblesně a k večeři bylo dobré dodržovat dress code. Během týdne se nám ale objevil návštěvník hotelu, který chodil více méně pořád bez trička. K večeři si vzal nějakou košili, ale jakmile šel se svou drobnou partnerkou na bar, hned šla košile dolů. A neseděl v ústraní, to seděla jeho partnerka. On galantně chodil pro pití a na baru se hrdě prsil se svou chupatou hrudí. Prostě, pokud jsme na něj narazili, byl do půl těla obnažen. Tak jsem si řekla, ani letos mě to nemine. Vyfotím toho vtipného pána s knírkem, nedá se nic dělat. Večer by jeho osrstění nevyniklo, tak jsem ho vyfotila při obědě.

chlupáč

Pokud se mě budete ptát, zda o tom snímku ví a co by asi na to říkal, že ho publikuji, odpovím vám, že by byl určitě rád.

Fototéma: Rarity z cest

  • Vyfotila jste při svých toulkách něco zajímavého a nevšedního?
  • Dovezla jste si zajímavý úlovek?

Jestliže vaše odpověď na jednu z těchto otázek zní ano, zašlete svůj snímek (prosím, pouze jeden) jako příspěvek k našemu tématu! Přidejte k němu krátký popis, o co se jedná, anebo svůj vtipný komentář. Pokud jde o raritní zážitek, napište ho formou příběhu, který bude dlouhý alespoň jako tento odstavec textu. Za takto zpracovaný příspěvek čeká jednu z vás odměna, totiž zábavná hra: Česko - otázky a odpovědi, kterou vydala firma Albi.

Své příspěvky posílejte do 6. září 2011 15.00 hodin na redakční e-mailovou adresu...

Česko

Reklama