Kabelka patří ke každé ženě. Nosíme ji nejen, protože potřebujeme mít neustále u sebe spoustu věcí, ale také protože prostě máme hezké kabelky rády. Kabelka je taky dobrým tipem na dárek, který potěší…

My jsme pro vás v redakci vybrali několik zajímavých kousků, které by vám mohly slušet. Jestli si myslíte, že některou z nich chcete a potřebujete, pak není nic snazšího než si ji objednat na www.zoot.cz nebo osobně vyzvednout na jedné z Výdejen radosti v Praze, Brně, Plzni a Českých Budějovicích.

Absolutní hit této zimy přímo z Londýna: chlupatá kabelka za 1349 Kč

cerna1Ne, že bychom se báli, že vám nastydne telefon a peněženka, ale kabelka s kožešinou je na zimu prostě nutností.

Tahle se zapíná na zip a má krátká kovová ucha ve zlaté barvě. Je zdobená kovovými cvočky a uvnitř má tři menší kapsy. Další dvě kapsy najdete zvenku po stranách. Součástí je i odepínací dlouhý popruh.

Tato kabelka je ale ve více variantách: Také v hnědé variantě (na ZOOT zde) nebo v luxusní béžové (na ZOOT zde)

hneda1bezova1

Klasika, která nesmí chybět v šatníku: Černá obdélníková kabelka LYDC za 1299 Kč

Černá obdélníková kabelka od anglické značky LYDC, je jasným důkazem, že opravdu platí známé pořekadlo - v jednoduchosti je krása.

Prostorná kabelka je zajímavě vyřešená - po otevření kabelky najdete látkovou kapsu na zip, kterou si můžete díky patentkám podle potřeby odepnout.

K uchu je připevněný pásek s kovovým odznáčkem.

Jestli potrebujete hnědou, najdete ji také v nabídce: (na ZOOT zde)

cerna2hneda2

Černá kabelka LYDC s ozdobným zipem za 899 Kč

cerna_finalUrčitě jste zaznamenali, že právě frčí trend různých nýtů a cvočků. Ty rozhodně nejsou určeny jen pro drsňačky a punkerky, dají se totiž nosit i k jednoduchým a minimalistickým outfitům. To potvrzuje i tato elegantní černá kabelka LYDC, kterou zlaté cvočky perfektně zpestřují. Navíc je kabelka obrovská a vejde se do ní laptop a spousta dalších potřebných věcí.

 

Černá kabelka LYDC s hadím vzorem za 899 Kč

had4Víte, co z vás zaručeně udělá sexy dračici? Zvířecí vzory! S kabelkou LYDC, kterou zpestřuje imitace hadí kůže po stranách, z vás rázem udělá ženu vamp. Kombinujte ji například s legínami, tmavým topem a vysokými podpatky.

Kabelka se zapíná na zip a její tvar můžete ovlivňovat pomocí pásků s patenty z vnitřních stran. Uvnitř také najdete jednu kapsu na zip, která je volně uchycena dvěma pásky.

Reklama