(erotická povídka)

Leželi na zádech a Petr se Jitce díval do očí. Měl krásně velké hnědé oči, které propalovaly Jitčino tělo. Byla vzrušená jen pohledem na něj. Lehce jí vlhl klín při jeho dotecích. Nadzvedl se v lokti. Odhrnul Jitce pramen vlasů z obličeje a pokračoval v dotycích níž. Přejel kolem napnutého krčku. Jitku lehce zamrazilo. Milovala jeho dychtivě bloudící prsty. Zastavil se u prsou. Spirálovitě je hnětl, laskal jazykem a něžně kousal. Bradavky se vztyčily a jasně si přikazovaly víc rozkoše. Petr se nenechával dvakrát pobízet. Teď už docela klečel nad Jitkou, která se se zavřenýma očima nechávala unášet elektrizujícím pocitem rozkoše.

Petr kroužil jazýčkem ještě níž a zastavil se po stranách boků své milované. Jazykem ji laskal všude, líbal její pupík a zajížděl níž. Když už byl u kalhot, odtáhl se. Jitka otevřela oči a nechápavým pohledem se dívala na Petra. Ten už měl mezi nohama v celé své kráse postavený penis, který Jitku vzrušoval ještě víc. Stáhla mu pomalu kalhoty, nahnula se k němu a špičkou jazyka olízla žalud. Petr se lehounce zachvěl. Jitku už mezi nohama smáčel proud rozkoše a nejradši by si jeho penis strčila celý do své jeskyňky lásky, kterou si začala nenápadně třít druhou ručkou.

Petr otevřel oči a přidal se k Jitčině ručce. Miloval její jemnost, její lehkost a rozkošné vzdychání. Miloval její lízání a tření bujných prsou o jeho hruď. Jitka se po chvíli zvedla. Odešla a vrátila se s olejem v ruce. Petr rychle pochopil, svlékl Jitce stále překážející kalhoty a pocítil vůni její nedočkavosti. Olejíčkem jí lehce masíroval záda a sám se přitom skláněl tak, aby se mohl jakoby nechtěně třít o její mokrou mušličku. Když už byla Jitka dost uvolněná, otočila se k Petrovi a zezadu jej začala laskat. Jezdila jazykem po zádech a nehty mu dráždila podbřišek.

Poté už to Petr nevydržel. Zrychla ji otočil tak, že na něj vystrkovala svůj zadeček a on v pokleku pronikal do své Jitky. Lehce oba zasténali. Petr začal přirážet a přitom jí tiskl prsa a jezdil po vnější straně lasturky. Jitka byla v extázi, a když už Petr věděl, že bude, sama začala přirážet z vlastní strany. Lehce ji odstrčil a chtěl prodloužit jejich slastný výtvor.

Položil ji na záda, políbil na nos a zavřel oči… Začal kroužit jazykem kolem broskvičky, lehce vjel dovnitř a zase ven. Poté si prstíky rozevřel celou chloubu a strčil do ní hned dva prsty najednou. Jitka vzdychla, nadzvedla se. Už se neudržela. Sedla si na něj a sama přirážela. Vzdychala přitom tak krásně, až to Petr nevydržel a začal jí šeptat, jak moc ji miluje. Oba se krásně udělali při poloze zboku, kterou zakončili jejich lechtivé milování.

Poté oba lehli a Petr ještě dozníval v orgasmu. Jitka byla aktivnější. Oblízala mu penis v celé kráse a poté usnuli vedle sebe. Ráno se Petrovi postavil hned, když viděl Jitku, jak si strká vibrátorek mezi nohy a zase tak krásně sténá...

 

Napište nám také svou erotickou povídku a vyhrajte kosmetický balíček plný překvapení!
redakce@zena-in.cz
Pravidla soutěže najdete ZDE (klikněte).

Reklama