Děkujeme za další příspěvek na dnešní téma. Přečtěte si, s jakou "dámou" musela naše čtenářka Věrulinka bydlet v domě.

Zdravím a přeji krásný den všem na ženě-in. Dnešní téma jsem myslela, že nemám co napsat, ale mám, díky příspěvku nicku:mio, kterým mi připomněla Dámu z bývalého bydliště v Praze.

Vedle ve vchodě bydlela s maminkou a babičkou krásná mladá holčina, ovšem.... Měla vražednou kombinaci a to - chlast a fet. Tím je vlastně řečeno vše, že to Dáma zřejmě nebude a taky nebyla, bohužel.
Dokázala mlátit svojí vlastní maminku, včetně babičky. Byly z ní obě dvě zoufalé, lidi v domě také, protože ty kravály, který jsme všichni okolo museli poslouchat, ty nadávky sprostý, to bylo šílený. Lidi se naštvali a zavolali polici, která, (mimochodem volání policie bylo opakované) konečně zakročila a Dámu odvezli na léčení. Ale jeden zážitek mého manžela:
Byl venku s Besinkou, byla zima a manžel říká Besince,,dělej čůrej, ať jdeme domů, je zima", Dámu ani nevnímal, že jde okolo. V ten moment dostal sprchu nadávek, protože Dáma byla ve své euforii. Ty ču....., proč já mám chc*t venku, ty jsi ale hovado, ty kr*vo a jiné, ani je nechci psát. Otočí se a vidí, kdo že ho tak krásně častuje.

Poodešel dál, protože věděl, že je zcela zbytečný se s Dámou vůbec bavit.
Ovšem to se jí dotklo ještě více, že nereagoval, tak přidala na síle, řvala na celý sídliště své sprosté výrazy. Lidi, co šli z nákupu se otáčeli, ti, kteří jí naznali, si zřejmě mysleli, bůh ví, co že jí neudělal. Nic jiného mu nezbývalo, jediný povel Besince,,jdeme domu".

Přišel, celý rozčílený, protože jak řekl, nikdy jsem ženskou neuhodil, ale kdybych se nedržel, byl jsem už za katrem"

Dodatek - vrátila se z léčení, dokonce si našla slušného kluka a měli spolu nádhernou holčičku. Ovšem dlouho to netrvalo, ona začala opět fetovat a chlastat, rozvedli se a holčičku právem dostal do péče tatínek.

Zdraví Věrulinka a přeji všem klídek a pohodu v předvánočním shonu.

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.

Smutné. Já jsme si myslela, že to bude příběh se šťastným koncem. Ale život není pohádka

Máte také nějaký příběh dámy, milé ženy-in. Ať už dámy v pravém smyslu slova, nebov tom ironickém. Najde se tady čtenářka, která má spíš lepší zkušenosti? Považujete se vy sama za dámu? Co si pod tím pojmem představujete? Čím to, že některá dokáže chovat za každé situace jako dáma a jinou rozhodí maličkost?

Napište nám svůj názor na dnešní téma na redakce@zena-in.cz

Reklama