Ano, přiznávám, že jsem si zahrála na paparazzi. O tenhle zážitek jsme se s vámi musela podělit. Chlap na podpatcích, který vypadal jako můj kolega Jakub Kočí. Nevěříte?

Šla jsem po obchodním centru a míjela obchůdek s“obskurní“ obuví, která mi nic neříká. Lak, jedovaté bravy a platformy.  Sortiment, jaký byste našly spíš v sexshopu. Ale něco přece jen upoutalo mou pozornost.

Uprostřed obchůdku stál vysoký, hubený muž s cůpkem, v černých trenýrkách s lampasem, bílém, vytahaném tričku a na nohou měl boty s patnácti centimetrovými podpatky. Kočí si zkouší dámské boty, blesklo mi hlavou.

Vešla jsem dovnitř. Naštěstí to nebyl Kuba, ale nějaký transvestita. Chtěl o číslo větší, ale prodavačka litovala, že tohle je největší velikost, co mají na skladě. Chlapík si sedl, prohlížel si zálibně své nohy a patrně zvažoval, jestli to má risknout a vzít si boty, které sice trochu tlačí, ale evidentně ho okouzlily.

Mám ho oslovit, jestli si ho můžu vyfotit? Zvažovala jsem. Nakonec jsem k tomu nenašla odvahu a vyfotila ho zbaběle ze zálohy.

boty

Ano, můžete namítnout, že je to neslušné, nemorální, fuj. Ano, upřímně se stydím, ale nemohla jsem odolat.

Reklama