Vztahy

Chlap romantik? Realista? Nebo hulvát?

 

A máme tu další horký letní den.... Miluji dny plné slunce, miluji svěží větřík, který dokáže tak příjemně pohladit mé rozpálené tělo.... a vůbec nemám ráda, když v takovýto krásný den musím sedět zavřená doma, nebo v práci.

 

Ale nedá se nic dělat. Kdybych si teď užívala sluníčka a spalovala svoji – již spálenou – tvář, neměl by se tu celý den kdo o vás starat ;o)

Kolegové pro vás pilně připravují článečky a já, editor dne přemýšlím, čím vás dnes zabavit, nebo lépe „pobavit“.

 

Téma dne mě pořád svádí na myšlenku léto. Stačí, že vyjuknu z okna a ona správná letní nálada mě zasáhne podobně, jako puberťáky zasahuje každou chvíli Amorův šíp ;o)))

 

Ale protože jste měly včera s Radkem téma dne „Opalování“, byla by trošičku nuda i dnešek vést na téma Léto...nemyslíte???

 

Takže... co kdybychom si dnes udělaly den na téma „Chlapi“ ???

Letní večery....

(Opět se mi sem vkrádá to zatracené léto ;o)) )

... jsou za dveřmi a s nimi přichází i romantika, večerní táboráky, dlouhé vycházky, koupání při měsíčním svitu.

 

My holky jsme, tedy většina z nás, romantické. Ale co naše polovičky??? Jsou také romantické? Napadá mě otázka: Potkala jste v životě chlapa, který dokázal být fakt romantický úplně stejně jako hrdina z přeslazeného filmu???

Zajímalo by mě to... Protože já na takového chlapa ještě nenarazila.

 

Čili téma dne je jasné ;o)

Chlap – romantik, jde to k sobě? Nebo je to jen pouhý výmysl režiséru, scenáristů, spisovatelů???

 

Napište mi, zda jste prožila krásné chvíle s romantikem... popište mi svůj pocit z takovéhoto muže. Lezl vám na nervy? Nebo jste si užívala romantiky plnými doušky?

 

Vyklubal se z vaší známosti tvrdý realista, který vás držel při zemi a o romantice jste si mohla nechat jen zdát? I o takovýto zážitek se se mnou a se čtenáři můžete podělit!

 

A co chlap, který byl doslova hulvát? Narazila jste někdy na takovéto individuum? Pak i tento zážitek sepište a pošlete mi ho na známou adresu redakce@zena-in.cz

 

Teď, při psaní těchto řádků mě napadá: Kdo je podle vás romantikem? Jaký je podle vás skutečně romantický večer???

 

Při svíčkách? Večer plný něžných slov a hlazení? Večer u ohně?.... Napište mi vaši představu o romantickém letním večeru.

 

Takže pokud máte náladu svěřit se nám se svojí představou o romantice, napsat nám o muži, který byl (nebo je) skutečně romantikem každým coulem, či naopak jste narazila na hulváta, který by zasloužil pár facek – hurá do toho! I dnes na vás totiž čekají krásné dárky!

 

Pohodu, dobrou náladu a sluníčko nejen na nebi, ale i v srdci Vám přeje dnešní editor dne

 

 

 

 

 

 

   
21.06.2005 - Láska a vztahy - autor: Sabina

Komentáře:

 1. avatar
  [19] Kahomar [*]

  No tak klasického romantika znám opravdu jen z přeslazených filmů a nevím, zda-li by mi v životě vyhovoval. Ono je lepší mít u sebe chlapa, o kterého se dá opřít a který je Vám nablízku, když je potřeba. Takového naštěstí mám a je to super.

  superkarma: 0 21.06.2005, 15:29:44
 2. avatar
  [18] Kelly [*]

  Evifri: tak haloooo, kde je odpověď .... ???
  Čekám na ty rady do života ......

  superkarma: 0 21.06.2005, 14:39:03
 3. avatar
  [17] Kelly [*]

  Evifri: asi nejsem dostatečně inteligentní, prosím o vysvětlení ...
  Nebo mi chceš nakopat prdel?

  superkarma: 0 21.06.2005, 14:24:02
 4. avatar
  [15] Kelly [*]

  Jestli je romantika také to, že mám "goráče" na nohách, bágl na zádech a ze skal civíme do kraje, tak to jo, to miluju ...
  Ale infantilního pitomce, co každý večer rožíhá svíčičky, nalívá vínečečko, chce rozdávat pusinečky a lepí se jak malináda, to ne, to nemusím ... takového bych právě těma "goráčema" nakopla ... s takovýma není normální řeč ...

  superkarma: 0 21.06.2005, 13:43:49
 5. avatar
  [10] ama [*]

  Můj pragmatický muž mi jednou připravil překvapení - milování při svíčkách před hořícím krbem. Ztratila jsem v tomto ohledu všechny romatnické představy - a co jsem jich podle různých filmů měla.

  superkarma: 0 21.06.2005, 11:23:34
 6. avatar
  [9] ama [*]

  Můj pragmatický muž mi jednou připravil překvapení - milování při svíčkách před hořícím krbem. Ztratila jsem v tomto ohledu všechny romatnické představy - a co jsem jich podle různých filmů měla.

  superkarma: 0 21.06.2005, 11:22:38
 7. avatar
  [8] karlik [*]

  Kubisková,Kubisková,už jsi postavila z romantiky barák?

  superkarma: 0 21.06.2005, 10:09:31
 8. avatar
  [6] Křeček [*]

  Potkala - byl úžasnej. A pak z ničeho nic nebral telefon, neodpovídal na maily - nejspíš začal bejt romantickej někde jinde

  superkarma: 0 21.06.2005, 08:53:30
 9. avatar
  [5] Májík [*]

  Mám jednu zkušensot s romantikem. Ze začátku to bylo nádherný, já se cítila jak v sedmém nebi, květiny, dárečky, večeře při svíčkách, to bylo na denním pořádku. Neustálé vychvalování mne samé, jak jsem nádherná, okouzlující, apod. Poslouchá se to dobře, ale jen určitou dobu. Pak mi to prostě začalo strašně vadit, dávala jsem to najevo, ale moc to nezabralo. Už s tím človíčkem nejsem , ale vím, že měl dalších pár vztahů,ale žádné mu moc dlouho nevydržely a pokud vím, tak teď je sám.

  superkarma: 0 21.06.2005, 08:49:25
 10. avatar
  [4] Julča [*]

  někde jsem četla příběh o romantikovi.Pisatelka napřed byla moc nadšená, a po nějaké době tak jak píše Mili.Došlo na praktické věci a on uměl jenom nosit květiny.Nic jinýho.Pro život nepoužitelný.
  Ale je fajn,když chlap někdy tu kytku přinese

  superkarma: 0 21.06.2005, 08:41:47
 11. avatar
  [3] dzijana [*]

  Já od chlapa nepotřebuju ,aby mi postel vystlal okvětními plátky růží.Mě stačí ,že mi řekne Ahoj miláčku a ne Čau matko .

  superkarma: 0 21.06.2005, 08:09:13
 12. [1] hblaziko [*]

  U nás je to skoro naopak. Jdeme třeba s manželem na výlet, přijdeme k hezkému rybníku nebo někam na kopec na vyhlídku a manžel se zastaví a prohlásí, jaká je to romantika a že se chce pokochat výhledy do kraje. Zůstane stát jak solný sloup a kochá se. Nakonec jsem to já, kdo po chvíli řekne:"Tak jdem dál, pojď už."

  superkarma: 0 21.06.2005, 07:43:00

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení

Náš tip

Doporučujeme