Otázka mužského zápachu je, podle inženýra Jaroslava Petra, místopředsedy domácího Šovinistického hnutí, zvláště v letním období, nafouknutá mediální bublina, za kterou stojí konkurenční feministické hnutí.

V souvislosti s létem člověk často slýchá, že se někdo „zpotil jako prase“. Tento výrok je pak povětšinou směřovaný proti mužům, když na ně žena naléhá, aby vykonali očistu. O problému mužského zápachu jsme hovořili s inženýrem Jaroslavem Petrem, místopředsedou Šovinistického hnutí Čech a Moravy (ŠH), který za obdobnými frázemi a důsledky jejich užívání vidí dlouholetou a systematickou práci feministických aktivistek. „Například ustálené: Smrdíš jako prase, je často směřované proti zpoceným mužům. Přitom, když si žena ke zpocenému muži přičichne, většinou pocítí vzrušení,“ říká inženýr Petr.

ing jaroslav petrTvrdíte, že mužský pot je pro ženy vzrušující, jak to myslíte?
Předně bych chtěl říct, že chlap nesmrdí, chlap voní. Pach, který kolem sebe šíří, je plný feromonů, a tedy je pro ženy dráždivý. Jenže své erotické touhy vůči muži často nejsou schopné převést v čin, a tak alespoň na muže z nervozity útočí. Je to sice nesmyslná, ale bohužel přirozená ženská reakce. Takže nic překvapivého - jde o dlouholetou systematickou práci feministek, které se snaží normálním ženám vsunout do podvědomí nesmysly.

Promiňte, ale to mi zní jako spiklenecká teorie - ty většinou nemají reálný základ...
Nenechte se vysmát. Ještě mi řekněte, že nevěříte v existenci mimozemských civilizací a ukončím rozhovor.

Promiňte, nechtěl jsem se vás dotknout. Takže za tím, že si ženy myslí, že mužský pot smrdí, stojí tedy feministky?
Ano. Mám dokonce přesvědčivé dokumenty o tom, že frázi „Smrdíš jako prase!“ stejně jako již trochu zapomenutou „Kam smrad nemůže, nastrčej kominíka.“ (kominictví bylo čistě mužské řemeslo - pozn. red.) pochází z pera známé feministky Magdaleny Dobromily Rettigové.

Proč by to feministky dělaly? To je dost nesportovní boj.
To se mě neptejte, na to se musíte zeptat jich. Ale důvody jsou zřejmé, bohužel i evidentně funkční. V létě se na naše hnutí obracejí tisíce traumatizovaných mužů, kteří prosí o pomoc při řešení problému spojeného s pachem. Představte si, že je ženy nutí koupat se několikrát týdně a oblečení jim berou zcela čisté hned druhý den po nošení!

vůněNe! To je neuvěřitelné! A jak často by se, podle vás, měl muž koupat, případně jak často by si měl prát oblečení?
Tak moment, prát oblečení je přirozeně povinností ženy.

Dobře, jak často by se měl koupat a jak často by mu měla žena prát oblečení?
Když o tom tak mluvíte, tak mi teď připadá daleko správnější, kdyby muže koupala žena - to je jistě velice příjemný zážitek.

Tak do třetice: Jak často by měl být muž ženou koupán a jak často by mu měla prát oblečení?
No vidíte, to zní daleko lépe.

A ta odpověď?
Aha, promiňte, zamyslel jsem se nad možností koupání muže více ženami. No nic, tak tedy, abych vám odpověděl, osobně doporučuji tak zvanou sebereflexní pachovou zkoušku, při které muž sám zhodnotí, zda stav jeho oblečení či pokožky je již zralý k očistě. Muž to přece daleko lépe pozná, neboť jeho čichové smysly jsou lépe vyvinuty než čichové smysly ženy. Moje vlastní empirie je, že očista spodního prádla a ponožek stačí obvykle po týdenním nošení, očista svršků po třech týdnech. Očista pokožky je o individuálním pohodlí, osobně ji praktikuji nárazově, když se najde nějaká žena, která je ochotná mě očistit.

Šovinistický koutek...

Feministický koutek...

Reklama