Bulvár

Chlap nechuťák – vaše vítězné příběhy!

 

Celý tento týden provázelo nechutné téma: CHLAP! Mohli jste si užívat nechutné redakční články i soutěžní příběhy. Které čtyři příběhy vyhodnotila redakce jako nejlepší?

Přinášíme vám vyhlášení soutěže, která provázela celotýdenní téma na našem magazínu. Příběhy o nechutných chlapech vás zaujaly, protože kromě bouřlivé diskuze pod články, které s tématem souvisely (viz Dana Svobodová: Nechuťák aneb co vás na chlapovi odradí, Redakční blog: Můj nechutný zážitek a Marie Šrámková: Rána do nosu aneb letní odér), jste nám zaslali celkem patnáct soutěžních příběhů o setkání s nechutným chlapem. Některé tyto příběhy jsme již uveřejnili coby novinky:

Redakci nejvíce zaujaly následující čtyři příběhy, které ocenila výhrami (ty mohou soutěžící očekávat poštou).


První dvě místa
a výhru kosmetický balíček L´Oréal Paris men expert získávají:

Reniččin příběh

V průběhu manželství se mi osvědčil recept, že když už opravdu hrozí, že by se mi manžel znechutil nějakou nepřekonatelnou věcí, například tím, jak si míchá kávu :), odcházím do vedlejší místnosti... Jsou důležitější věci, pro které jsem s ním.
Nechuťáky potkávám spíše venku na ulici, a čím větší je teplo, tím více se jich vyskytuje.

Nedávno kvůli opravě tramvajové tratě jsem musela využít náhradní autobusové dopravy. S vypětím jsem objevila nástupní stanici, ukořištila místo a jala se sledovat okolí. Autobus narvaný, nade mnou stál chlap, cca třicátník, slušně oblečený, přes rameno notebook. Až po chvíli jsem si všimla, že mi na něm něco nesedí. Se zájmem jsem se podívala ještě jednou.... ano, měl ho venku! Protože jsem od přírody naivní, první, co mě napadlo, chudák, zapomněl se zapnout...  Nedalo mi to, a podívala se NENÁPADNĚ ještě jednou, ne, nezapomněl se zapnout - reakci měl už celkem viditelnou... Nikdo ze spolucestujících neměl tu možnost vidět to, co já, protože brašna přes rameno mu sloužila jako obrana. Byla jsem z toho tak mimo, že jsem (autobus měl trasu jako nekonečná smyčka) zapomněla vystoupit a okruh si švihla ještě jednou, pak jsem vystresovaná vystoupila ještě stanici před zastávkou, na které jsem původně nastoupila. Ano, vím, měla jsem reagovat, třeba ve smyslu: „Pane, kouká vám penis!“ nebo vytáhnout mobil a s větou Chvilku se mi nehýbejte“ si ho vyfotit. Prostě to nešlo.

Proti tomu dědula z Vodičkové ulice, který mě oslovil větou „A sex nechceš?", je vcelku milý stařík.


Andrein příběh

To, že chlap má nějaký ten nedostatek na kráse, jako např. nějaké to kilo navíc, nedokonalý vlasový porost, zápach od všemožna... by se u chlapa dalo přežít. Koneckonců v dnešní době je spousta možností, jak tomu předcházet, od všemožných sprejů a kosmetiky přes fitka, salony krásy a plastikami konče. A ruku na srdce, dámy, my po zpocení nevoníme zrovna jako čajová růže a po zkonzumování česneku se nám z úst neline Chanel č. 5 jen proto, že jsme křehké ženské pohlaví.

Co mi na chlapech fakt přijde nechutné, je to, co se tak lehce nedá změnit... tzn. jejich povaha a s tím související mluva a nedej bože i jejich činy.

Neříkám, že všichni, ale jeden příklad z mého života: Jednoho letního večera (spíš noci), když už jsem skoro usínala, někdo zazvonil. Byl to kluk, s kterým jsem v té době chodila. A hned že chce jít na věc!! Na otázku, proč jede tak pozdě a kde vůbec byl, s klidným výrazem ve tváři odpověděl, že v bordelu. Brala jsem to jako nepovedený vtípek (ty dělal často), ale ON tvrdil, že nekecá. Údajně se tam jel jen s kamarády pobavit a prý si s těmi slečnami jen „povídal“. Styk by rád až se mnou...

No, nevyšlo mu to. Ani se nestačil divit, jak rychle jsem ho vykopla. Jedinou útěchou pro mě bylo, že to byl tzv. převozník (osoba, s níž jste jen pro to, aby jste nebyli sami), takže mě to ani nemrzelo.


Třetí místo
a výhru sprchový gel Fa ACTIVE a osvěžovač obuvi KIWI Fresh Force získává:


Nechutné seznámení, příběh brunety

Nechutných vlastností u chlapů je jistě nespočet – všechny ty chlupy, nehty, vydávané zvuky a vůně. Každý chlap má svoje nechutnosti, které patří k jeho stereotypu života a se kterými prostě chtě nechtě musí ženská bojovat, a nebo pokud má toho svého opravdu ráda, tak se s nimi i trochu smířit.
Já mám to štěstí, že mám doma skvělého mužského, který dbá na běžnou osobní hygienu, nehty si nekouše, a jelikož jsme teprve rok svoji, i jisté tělesné zvukové projevy si v mé přítomnosti prozatím odpustí. Nevím, jak to bude třeba za deset či dvacet let, nicméně zatím si myslím, že si mohu gratulovat.

Moje nechutnost, o které vám chci napsat, se však i přesto týká mého manžela, a to konkrétně našeho seznámení. Protože k jeho veškerým kladům a záporům musím přičíst navíc to, že je to ohromný srandista. O čemž jsem však v té době ještě neměla tušení. Seznámili jsme se na diskotéce, kterou jsem ještě před několika lety s kamarádkami ze školy hojně a pravidelně navštěvovala. A jak to tak na podobných akcích většinou bývá, zanedlouho nás začala sledovat trojice celkem pohledných mladíků. Všimla jsem si, že jeden z nich je obzvláště k světu, a jak jsem si ho tak letmo prohlížela, zjistila jsem, že on na mě sem tam taky nesměle pohlédnul. S postupem večera a také vypitých skleniček se trojice osmělila a přisedla si k nám. A začala nenucená konverzace. Dozvěděli jsme se, jak se kluci jmenují, odkud jsou, kam chodí do školy a tak podobně. A můj vyhlédnutý krasavec byl zblízka ještě krásnější. Když s úderem půlnoci začali hrát ploužáky, zeptal se mě, jestli si nepůjdu zatančit. Hráli moc krásnou písničku, on krásně tančil... no bylo to super. Pak jsme si šli sednout a on se mě s bázní a s nevinným pohledem zeptal: „Mám takové divné výtoky, nechtěla by ses podívat?“
V tu ránu jsem musela vypadat šíleně. Vytřeštěné oči, otevřená pusa, a ani šance, že bych se zmohla na nějakou odpověď.

„Cože?To si děláš srandu?“ nechápala jsem.

Pak mě na chvíli ještě napadlo, že by to mohlo souviset s tím, že jsem studovala zdravotnickou školu a že chce třeba poradit, ale to jsem hned zase zavrhla, protože jsem si uvědomila, že se jedná o nejnechutnější návrh, jaký kdy mohl být vysloven.

„Ne, nezlob se, to bych asi vážně neunesla,“ odpověděla jsem, jak neslušněji to šlo, a chtěla jsem odejít pryč. Když jsem však míjela jeho dva kamarády a viděla jejich pohledy, musela jsem se zastavit. „Co je? Co tak civíte?“ zeptala jsem se jich.

„Co ti řekl? Co ti právě teď řekl?“ ptali se mě jeden přes druhého.

„Ať se jdu podívat na jeho divné výtoky.“

Hurónský smích všech těch třech blbečků neznal konce. Pak vytáhli každý tisícovku a položili ji na stůl před toho nechuťáka, který mě tak pohoršil. Shrábnul je a poté přišel ke mně.

„Prosím tě, nezlob se, včera jsme si tu větu přečetli v časopise, a tak jsme se vsadili o dva litry, že to řeknu nějaké holce. Řekl jsem si, že jestli to ustojíš, pozvu tě za ně zítra na večeři.“

Ještě chvíli jsem dělala drahoty, jakože „no, to je teda velká sranda“ „kluci, jste fakt nechutní“, ale jisté bylo, že mu nakonec odpustím a na tu večeři s ním přece jen půjdu. Uznala jsem totiž, že si ji oba zasloužíme. On za odvahu a já za ten šok. Postupem času jsem poznala, že je to milý kluk s obrovským smyslem pro humor. Je to už šest let, z toho jsme rok svoji, a můžu říct, že se s ním opravdu nenudím


Čtvrté místo
a výhru knihu: Jak nejlépe říci NE od Moniky Radecki, nakladatelství GRADA a impregnační sprej na obuv KIWI AQUASTOP získává:


Seznámení na inzerát, příběh večernice56

Měla jsem pocit, že mi život utíká mezi prsty, a rozhodla jsem se s tím něco udělat – chce to chlapa, který mne bude hýčkat, občas mne vyvenčí, prostě samoty už bylo dost. Ale kde ho vzít? Inzerát, zkusit se má všechno. Nabídek přišlo dost. Vzhledem k tomu, že jsem trochu umělecky založená, padla má volba na výtvarníka. Podle hlasu v telefonu by mohl být sympaťák, bydlí na vesnici, má rád zvířata – to by šlo. Dala jsem se do gala, jak nejlépe to šlo, a vyrazila vlakem do nedalekého města. Na nádraží jsem čekala na vlak, který měl přivézt mého budoucího prince. Vlak přijel a já očima pátrala po vysokém blonďatém elegánovi, ale marně. Celá mrzutá už jsem uvažovala, že dalším vlakem pojedu zpět – náhle vedle mne se objevil on s otázkou, zda jsem to já. Byla jsem v takovém šoku, že jsem (místo úprku) přikývla. Vedle mne stál malý plešatý mužík oblečený ve špinavých tesilkách, dederonové bundě s lampasy, která frčela v pionýrských dobách, a celé to bylo korunováno velkým bílým flekem na rameni, předpokládám, že to byl zaschlý holubí trus. Výřečný byl hodně, já jen mlčky zírala. „Tak já si teď jenom odskočím něco ofotit, je to tady hned za rohem, a pak si půjdem sednout tady do nádražní hospody na pivo a povykládáme!" Rukou s černými nehty umělec otevřel starožitnou aktovku, podobnou měl můj otec v garáži na nářadí, a ukázal mi, co půjde kopírovat... V aktovce byly pornočasopisy a mezi nimi prázdné láhve od piva... V němém úžasu jsem přikývla, že na něj počkám, takže chlapácky odešel...

A já? Nasedla do vlaku...

Na to se opravdu nedá zapomenout...


Jak se vám líbí vaše nechutné příběhy o chlapech? Máte nějakou podobnou zkušenost?

   
08.08.2008 - Společnost - autor: Jakub D. Kočí

Další příspěvky

Komentáře:

 1. avatar
  [36] Henna [*]

  tak to je gutovy :-D

  superkarma: 0 12.08.2008, 11:56:12
 2. [35] Verrunka [*]

  superkarma: 0 11.08.2008, 22:22:56
 3. avatar
  [34] Luni [*]

  paníliška:

  superkarma: 0 11.08.2008, 10:18:48
 4. avatar
  [33] Nowalie [*]

  idiska:Jo tak s tou počínající senilitou jsi to trefila .A jak říkáš,kvůli pár prasatům a debilům co jim přetejká teřich a hormony si vybíjej na pracovišti to balit nebudu .
  paníliška:Hmm,to by chtělo vracet

  superkarma: 0 10.08.2008, 23:23:16
 5. avatar
  [32] Dudlajlama [*]

  idiska: to je tedy sila a pri mem temperamentu by ji mel uz za tu "kundu" na cuni

  superkarma: 0 10.08.2008, 19:30:35

Další příspěvky

Z předchozí stránky:

 1. avatar
  [31] paníliška [*]

  idiska: A co jim ty lichotky vracet? "Jsi fakt ko.ot."

  superkarma: 0 10.08.2008, 12:44:36
 2. avatar
  [30] idiska [*]

  Nowalie: jinak kvůli pár cvokům, co se asi bojí senility, a proto používají slovník náctiletých, by jsi to snad nezabalila, ne

  superkarma: 0 09.08.2008, 23:35:40
 3. avatar
  [29] idiska [*]

  Nowalie: já jsem později našla výraz v památníku kamarádky mojí mladší sestry (to bylo o pár let později a jí mohlo být těch +- těch 14/15 let) větu Jsi fakt kunda, Jano!...to už mi zvědavost nedala a musela jsem se zeptat, proč jí v památníku tak uráží...no bylo mi vysvětleno, že je to teda pochvala, jako že je fakt kost (tomu už jsem rozumněla )...ale od dospělých chlapů ...no i když tomu idiotovi mohlo v té době být taky něco přes 20 ...přesně už to nevím, jen si pamatuju na jméno

  superkarma: 0 09.08.2008, 23:33:10
 4. avatar
  [28] Nowalie [*]

  idiska:to si myslim že narazil ,ale myslím že takových hovad je čím dál víc.A přijde mi,že to slovo "kunda" mají hodně v oblibě.Dělám ve školství jako nepedagogický pracovník,když jsem nastupovala,čekalo mě to slovíčko hned dvakrát.Od žáků to beru:uhrovitý puberťáci.Ale když jsem zaslechla kolegy,a dávali si záležet abych to slyšela-Máme tu novou kundičku!Bylo mi na a chtěla to zabalit.Prasata

  superkarma: 0 09.08.2008, 23:22:34
 5. avatar
  [27] idiska [*]

  Nowalie: jo to byl...takový machýrek, co si myslí, že když ho nějaká uvidí, tak je celá radostí bez sebe, že může být v jeho přítomnosti ...no narazil, no

  superkarma: 0 09.08.2008, 22:14:13
 6. avatar
  [26] Radka27 [*]

  Nejvíce mně pobavily Divné výtoky

  superkarma: 0 09.08.2008, 21:56:40
 7. avatar
  [25] Nowalie [*]

  idiska: no to musel být debil.

  superkarma: 0 09.08.2008, 20:10:53
 8. avatar
  [24] idiska [*]

  ani nevím, že tu nějaká taková soutěž probíhala ...ale příspěvnky jsou dobré ...hlavně ten od večernice, taky si vzpomínám, když jsem šla vlastně na "rande naslepo"...bylo mi 17 a kamarádka byla okouzlena nějakým týpkem, ani nevím, kde k němu přišla...byl to debil, smál se vlastním vtipům, které ani nebyly směšné ...no budiž, jejich věc, ale jednou toho exota napadlo, že má kamaráda, který byl taky volný (už chápu proč )...mně se to teda nelíbilo, ale kamarádka tím nápadem byla uplně unesená, že budeme dva páry apod., tak jsem nakonec souhlasila, že se s ním teda aspoň seznámím , ale že teda oni půjdou s náma, abychom se vlbec poznali...nastal den D a já se na něj, světe div se, začala i těšit, tak co kdyby to byl ten "pravý", že ...ještě jsem si na to koupila nový top, líčila jsem se asi půl hoďky (na mě rekord ), prostě jsem si dala záležet...sešli jsme se před kinem (šli jsme na Hanibala , to jsem se dozvěděla až na místě)...10min. před začátkem napsal sms, že se zdrží, ať si zatím koupíme lístek, tak jsem tedy koupila dva lístky , no nic, v době emancipace, ale teda i tak ...šli jsme dovnitř, usadili se a na poslední chvíli přišel ON ...no žádný Brad Pitt to nebyl, ale vypadal sympaticky...do doby, než otevřel pusu ..."Čus, jsem Dan. Fakt, Honza nekecal, jsi fakt kunda."...bože můj, to mě právě pochválil nebo urazil ...nezmohla jsem se na víc než křečovitý úsměv a těší mě, ač netěšil, protože tahle věta prolítla přes celé kino, někteří se i otočili, aby "tu kundu" viděli ...zapadla jsem do sedačky tak nizko, jak to jen šlo ...no film byl nechutný a Dan ještě víc, sem tak mu sjela ruka po mém stehnu (a já byla nevýslovně šťastná, že jsem si ve finále oblíkla džíny, ne sukni) a pronesl větu: "Bojíš se, kotě?"...nesnáším oslovení kotě ...asi ho inspirovala kamarádka se svým týpkem, kteří měli celý film plnou pusu práce ...konec filmu mi ale záchranu nepřinesl, kamarádka dostala nápad, že se jde k Honzovi (ten její týpek) na kvartýr ...tam jsem se dozvěděla věci, které jsem ani nechtěla vědět...svojí slovní zásobu jsem omezila na ne, ano a nevím ...pak se kamarádka se svým objevem někam ztratili (no někam, bylo slyšet kam ), zatímco Dan se ještě pokoušel oslnit mě svým šarmem...kdyby tohle chtěl někdo pustit v televizi, musel by každě druhé slovo vypípat...nakonec nějak moc rychle přešel na téma sex, ááách bože....po té, co se ke mně po téhle asi půl hodinové "diskuzi" (spíš samomluvě) přitulil, vzal mě kolem ramen a řekl: "tak co, kotě, co uděláme s tak pěkně načatým večerem, hmmm?", jsem rozšířila slovní zásobu na "zakončíme ho! Zbohem!" a utekla jsem ...no asi čekal jinou odpověď

  superkarma: 0 09.08.2008, 14:58:59
 9. avatar
  [23] Nowalie [*]

  Kelly:Chlap,no fuuuj.Hezkej film,pěkně jsi mi to připomněla
  Evenka:Taky mě to napadlo ,moji kamarádi tvrdí že je horší ožralá ženská než chlap (myslí to v té nechutnosti)já myslím že je to sporné.Moje mamka mi vyprávěla jak kdysi vyrazili s tátou na pivko a poslech kytary do hospůdky,a jak zábava a alkohol v krvi stoupal,skočila jakási ženština na stůl a předváděla něco jako tanec.To by nevadilo....ale ona byla počuraná.

  superkarma: 0 08.08.2008, 20:53:23
 10. avatar
  [22] j.a.n.a. [*]

  neměla by tam být ..erekce ..místo reakce

  superkarma: 0 08.08.2008, 20:06:18
 11. avatar
  [21] Tulinka [*]

  Tady na severu je úchyláků,hlavně těch německých. To co si tu dovolí,nezná meze

  superkarma: 0 08.08.2008, 17:38:07
 12. avatar
  [20] Dante Alighieri [*]

  Na úchyla měla štěstí ségra ve vlaku, když jela s kámoškou do školy. Chlap se tam normálně svlíknul a vyhonil se... Tak se holky zasmály, ale bejt tam každá sama, nevim nevim.

  superkarma: 0 08.08.2008, 16:53:31
 13. [19] Anai [*]

  taktéž u mě vede večernice56: . Asi dva roky jsem před léty pokoušela štěstí na internetových seznamkách. Těch, s nimiž bylo utrpení posedět či i jen postát kdekoliv, nebylo mnoho, na 50 snesitelných asi 2. Jeden z nich vypadal jako nefalšovaný bezdomovec a vydával se za úspěšného podnikatele. Dnes mi je to k smíchu, ale tehdy fakt nebylo...

  superkarma: 0 08.08.2008, 14:34:20
 14. avatar
  [18] bublinka_80 [*]

  Teda ten poslední je fakt dobrej.
  Taky jsem se jednou potkala s úchylem, bylo mi 17 a sedl si naproti mně v narvaným vlaku.
  Jo, možná že by bylo super provést všechny ty rady, co udílíte, jenomže v té chvíli je člověk v šoku a nezmůže se na nic jinýho, než co nejrychleji utýct.

  superkarma: 0 08.08.2008, 12:09:14
 15. avatar
  [17] Kassy [*]

  Jsem asi divná nebo mám nějaký jiný smysl pro humor, ale mně ani jeden z těch příběhů nepřipadá vtipný. Nepřipadají mi ani zajímavé, překvapivé nebo aspoň čtivě napsané. Moc by mě zajímalo, co jejich autorky vede k jejich zvěřejňování. Že by fakt ty "oslnivé" výhry?

  superkarma: 0 08.08.2008, 11:58:37
 16. avatar
  [16] Subinka [*]

  pekneee

  superkarma: 0 08.08.2008, 11:16:28
 17. [15] Tini [*]

  Tak jsem se po ranu zasmala posledni pribeh opravdu nema chybu

  superkarma: 0 08.08.2008, 10:58:53
 18. avatar
  [14] Kelly [*]

  Nemůžu si pomoci, ale už poněkolikáté mne rozesmálo označení: "Nechutné téma: CHLAP!"
  a připomnělo mi Bruna Ferrari z filmu Zvíře a jeho slova: "Chlap, no fuuuuj".

  superkarma: 0 08.08.2008, 10:24:32
 19. [12] Evenka [*]

  dost jsem se pobavila, ví, jestli jsme chlapům taky někdy nechutné, tak jako oni nám, co??

  superkarma: 0 08.08.2008, 09:40:09
 20. avatar
  [11] Chameleonka [*]

  Teda úchyl z autobusu a šmudla z nádraží nemaj chybu V tom autobusu by se šiknul dobře mířenej pepřák

  superkarma: 0 08.08.2008, 09:13:41
 21. avatar
  [10] Libajec [*]

  gobi: přesně stejný zážitek mám asi jako 11ti letá z městké..

  superkarma: 0 08.08.2008, 09:08:05
 22. avatar
  [9] hraluc [*]

  super příběhy....

  superkarma: 0 08.08.2008, 08:47:09
 23. [8] nancy0 [*]

  hezké příběhy

  superkarma: 0 08.08.2008, 08:46:11
 24. avatar
  [7] Mar.Uhlirova [*]

  jsem se hezky pobavila hezký příběhy no a den bude hned hezčí

  superkarma: 0 08.08.2008, 08:17:42
 25. avatar
  [6] Dudlajlama [*]

  Andrea , vyraz "prevoznik" je fajn, beru do repertoaru

  superkarma: 0 08.08.2008, 07:48:56
 26. [5] gobi [*]

  Holky, gratuluji, příběhy fakticky nemají chybu! Ale vzpomněla jsem si, když mi bylo jen tak něco kolem 20, zažila jsem stejný šok, jak je popsané v příběhu 1, ale v pražském metru. Chlap ho prostě vytáhl na veřejnosti. Nevěděla jsem kam s očima ani co mám dělat. Tak jsem raději vystoupila, na nic jiného bych se určitě nezmohla.

  superkarma: 0 08.08.2008, 07:42:32
 27. avatar
  [4] MicinkaM [*]

  Úžasné příběhy

  superkarma: 0 08.08.2008, 07:24:45
 28. avatar
  [3] LBU [*]

  Tak u mě vyhrála jednoznačně večenice56

  superkarma: 0 08.08.2008, 07:14:01
 29. avatar
  [2] bruneta [*]

  Jééééé, děkuju!!! To jsem ani nečekala!!!

  superkarma: 0 08.08.2008, 06:28:14
 30. avatar
  [1] Gita [*]

  superkarma: 0 08.08.2008, 00:22:49

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme