Zdraví

Chladivý gel proti celulitidě

Nevíte si rady s celulitidou? Pokud se chcete připravit na léto s dostatečným předstihem, máme pro vás tip. Vyzkoušejte už teď v březnu novinku od Avon – chladivý gel proti celulitidě. Je lehký a dobře se vstřebává, navíc vás překvapí svým rychlým a přesvědčivým účinkem, který se neomezuje jen na omezení celulitidy, ale vede i k zeštíhlení vašeho těla. Po 28 dnech používání se vaše celulitida sníží až o 60% a obvod stehen se zmenší až o 2,5 cm! Chladivý gel zároveň účinně zvlhčuje, zpevňuje a zlepšuje strukturu pokožky téměř k dokonalosti.
Jak je to možné? Chladivý gel proti celulitidě od Avon obsahuje výjimečnou kombinaci přírodních látek, jejichž účinky jsou prověřené doslova staletími. Je to například kořen ženšen, směs čínských léčivých bylin (chaihu, perilla), karnitin, kofein, gingko biloba, břečťan nebo výtažek z myrty.
Speciální směs účinných složek podporuje spalování a stimuluje krevní oběh, což vede k rozpouštění tuku usazeného pod pokožkou. Kromě toho pomáhá vylučovat nadbytečnou vodu z organismu a tak zároveň vyplavovat škodlivé toxiny.
Chladivý gel proti celulitidě v balení po 200 ml můžete nyní dostat za zaváděcí cenu 299 korun, stálá cena je 499 korun.

Zapojte se do naší speciální soutěže s Avonem „Krásné tělo – zbavme se celulitidy“ na této soutěžní ! podstránce

Více o kosmetice Avon najdete na www.avoncosmetics.cz.
   
18.03.2003 - Zdraví - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. avatar
  [6] Ťapina [*]

  Nějak moc prý to nepomáhá.

  superkarma: 0 09.12.2003, 12:30:22
 2. avatar
  [4] Lolinka [*]

  Tak holky až to vyzkoušíte tak sem napište jak to funguje.Jestli to neí jen vyhození peněz

  superkarma: 0 19.03.2003, 11:40:07
 3. [2] Sasa [*]

  Kdyby to fungovalo, tak nikdo nemá celulitidu. Každej odborník vám řekne, že je to je DOPLNĚK....ale k odbourání to nestačí.

  superkarma: 0 18.03.2003, 09:12:12

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme