To je název alba Best Of, které vychází právě nyní! Naživo pak během velkého narozeninového koncertu v pražské O2 areně 6. února.

Dvacet let společné existence slaví jedna z nejoblíbenějších hudebních skupin u nás. Skupině Chinaski právě vychází u Universal Music album Best Of, které obsahuje výběr největších hitů za uplynulé dvě dekády a navíc nové skladby – Hlavolam a Stížnost. K poslední jmenované představují Chinaski i zbrusu nový vtipný videoklip, ke kterému jeho režisér Jaroslav Kašík využil i dálkově řízenou leteckou kameru Tomáše Šišky (hexacoptér). Při natáčení si užili nejen spoustu zábavy, ale i nefalšovaný policejní zásah.
Na videoklip Stížnost se můžete podívat zde: http://www.youtube.com/watch?v=CJjoawhxc-c.

album

U vzniku novinkových písní ve studiu Sono stál anglický producent Greg Haver (Manic Street Preachers, Mel C, Bullet For My Valentine), posléze v Británii smíchal Clint Murphy a finální mastering proběhl ve slavném studiu Sterling v New Yorku.

CD Best Of však není jediným narozeninovým dárkem. Koncem října vyjde knižně historie skupiny s názvem Chinaski poprvé, v únoru pak vyvrcholení oslav – narozeninový koncert v pražské O2 areně – více než dvouhodinový hudební výlet a dosud největší koncert v historii skupiny.

„Koncert připravujeme více než půl roku. Každý týden se scházíme s týmem lidí a vymýšlíme, čím vás překvapíme. Nemohu zatím nic prozradit, ale bude to určitě náš největší a nejvýpravnější koncert v historii. Prostě tak, jak by k 20. výročí měl vypadat,“ doplňuje kapelník skupiny František Táborský. Michal Malátný už jen dodává: Chinaski slaví  20 let v síti. 6. 2. 2014 v O2 areně. Přijďte se zapojit!“.

tom

Vstupenky na koncert jsou již  v předprodeji prostřednictvím www.sazkaticket.cz (je možná i předchozí rezervace) a zároveň i v kamenných obchodech a stáncích s terminály SAZKA Sázková kancelář, a.s.

Více informací naleznete na:
www.chinaski.cz, https://www.facebook.com/chinaskipage a www.umusic.cz .

tisková zpráva

Reklama