Každá charita je dobrá. A to je můj a dá se říci i celé mé rodiny názor. Prostě jakákoliv pomoc je užitečná. A je jedno je-li to v podobě magnetek,slunečnic,mašliček na boj proti rakovině / nevynechala bych jedinou možnost si každou tu věcičku zakoupit,alespon to málo na ten boj s tou hnusnou nemocí,vždy si vzpomenu na přítelovu maminku, jak se slzami na lůžku mu říkala,jak nechce umřít, že chce vidět svá vnoučata...a je mi všech takto nemocných se sevřeným hrudníkem více než líto a nějaké peníze v tu chvíli na pomoc jsou pro mě bez limitu...

 Či dárcovské smsky (at už si operátor bere či neber polovinu) nebo zaslání "starších" hraček do dětských domovů nebo na dětská oddělení do nemocnic na Vánoce, to vše je charita, kterou může poskytnou dost z nás..
Lidi mě berou jako dost citlivého člověka, ale mě to nepřijde..přijde mi normální, že když vidím na ulici beznohého bezdomovce, který tam mrzne, že mu dám nějaké ty peníze..že když vyhazuji odpad, dělím ho tak,aby když na něj bezdomovec, co chodí naší ulicí s pejskem mohl nějak využit..oblečení mu věším na plot a krabičky se zbytky s lístečkem davam pod to..přeci jen, "co mi to udělá, popsat jednu krabičku ob den".

Na Vánoce a Velikonoce mi z Jedličkova ústavu chodí hotová přáníčka, která namalovali usty či nohou místní děti i senioři a každoročně udělají mým příbuzným radost. Je tam přiložená složenka, kterou můžete,ale NEMUSÍTE zaplatit..Není to žádný podvod,ale bohužel jsou i tací, co bohužel žádnou částku nepošlou..při tom, co by jim ta stovka udělala..

Celá rodina posíláme pytle s čistým oblečením do pastoušek...přeci jen zimy jsou krutější a krutější a díky politikům bude bezdomovců čím dál tím více..

Proto nebudme až tak lhostejní..nikdy nevíme,na kterém břehu "se brzy můžem ocitnout i my..že?

Text nebyl redakcí upraven.

Bohužel pro někoho je i ta stovka moc. Věřím, že by leckdo přispěl rád. Jenom zkrátka nemůže.

Tolik k dnešnímu tématu a za chvíli se dozvíte, komu pošleme odměnu.

Reklama