Bulvár

CHCÍPÁK DNE

Dlouze se dneska chcípákem zabývat nebudeme, protože jako vždy se jedná o lidskou skvrnu. V tomhle případě by se nabízela hyena, ale nevím, zda by to vůči tomu savci nebylo nespravedlivé…

CHCÍPÁK DNE

Devětatřicetiletá žena z Plzně dostala na chodbě domu akutní epileptický záchvat. Jak víme, takový člověk v tomto stavu není schopen si sám pomoci a je štěstí, pokud se mu nedostane pomoci, že se mu nic nestane.

Tato paní se naštěstí probrala sama.

Po té, co se ale vzpamatovala, zjistila, že zatímco se jí děly ty nepěkné, věci, nějaká k…a jí místo přivolání pomoci, ukradla z tašky peněženku, mobilní telefon, platební kartu, klíče od bytu i doklady.

Paní se obrátila na plzeňské policisty a nám nezbývá než doufat, že tu zrůdu se svědomím jako podrážka vojenské obuvi co nejdříve chytí.

Naprosto si neumím představit, jakou žumpu může mít místo charakteru ten, kdo vidí na zemi v baráku ženu, zmítající se v záchvatu, ten moment naprosto bezbrannou a vlastně i zdravotně ohroženou, a klidě se skloní pro její tašku, kterou vybrakuje a odejde.

NECHÁPU TO!

Tomu kdo to udělal: Bože, co vy jste za bezcharakterního, bezpáteřního tvora, to bych vskutku ráda viděla. Doufám, že vám tohleto osud co nejdříve bohatě „vynahradí“, vy jeden odpade.

Té paní: Nic si z toho nedělejte, hlavně že se Vám nic nestalo. Po světě chodí i dobří lidé. Snad příště už budete potkávat jen je.


Borců je tentokrát hodně, takže mají v závěsu samostatnou „škatulku“. :-)

   
26.04.2011 - Příběhy - autor: Michaela Kudláčková

Komentáře:

 1. avatar
  [7] Dudlajlama [*]

  Nejhorsi je, ze se to pani stalo na chodbe domu, cili je velka pravdepodobnost, ze to ukradl nekdo, kdo tam bydli.

  superkarma: 0 27.04.2011, 00:39:10
 2. avatar
  [6] SNÍŽEK [*]

  Kaylie — #4 kdysi dávno praskl mému otci žaludeční vřed,krev mu šla pusou,právě vyšel z hospody,kde si dal jediné pivo.Víc nemohl,měl po operaci jen třetinu žaludku.Svezl se k zemi a ztratil vědomí.Lidé ho obcházeli, mysleli,že je ožralý a pozvracený.Až šla okolo paní,která ho dobře znala,věděla,že tolik nepije a že to nejsou zvratky,ale krev.Poskytla mu první pomoc a zavolala sanitku,zachránila mu život.Sml67

  superkarma: 0 26.04.2011, 20:59:32
 3. [5] FAXÍK [*]

  to je hnus fialovej, fuj

  superkarma: 0 26.04.2011, 19:17:53
 4. avatar
  [4] Kaylie [*]

  kebulkaevulka — #2Tak, tak, také v to doufám. Ježíši, tohle udělat, do smrti neusnu!!!!!

  Nikdy nikdo neví, co, kdy  a kde se mu může stát. Blbé  je jen jedno.

  Že lidé myslí, že ten člověk je namol, to se stát může,  že je pro zachraňujícího určité nebezpečí poranění, ale to jde mimo a na to člověk vůbec nemyslí.

  1. na komentář reaguje SNÍŽEK — #6
  superkarma: 0 26.04.2011, 17:47:02
 5. avatar
  [3] Kaylie [*]

  Jsou věci, které nikdy nepochopím. Mně se to stalo 2x, tedy ne že jsem ho měla, ale pomohla. Poprvé mi bylo 18...a bylo to v práci. Ještě ho už v křečích ke mně dokázali kolegové dotáhnout.

  Podruhé v Praze v Hloubětíně a tam jsem řvala na celou Prahu a byla hezky sprostá. Víte, co bylo najednou lidí kolem???????? Čumilů? Můžete mi říci, co tam tak asi hezkého vidí, když nemohu pomoci, tak ji zavolám a nečumím.Sml31

  Já musela ještě tomu pánovi hlídat tašku, aby ho neokradli. Jen jsem vylezla z MHD, tak za mnou běžely děti, co se stalo (nevím proč si vybraly zrovna mne), ale asi mám na čele napsáno, že Samaritán jsem od dětství a mám i jakéž takéž zdravotní vědomosti a vzdělání. Základní...

  Vlastně ještě jednou...v autobuse 177. Ale tam jsem si neškrtla. Vrhlo se na paní několik, musím uznat, znalých lidí, našli i průkaz, že je Eileptička, pomohli, já byla zbytečná. Autobusák zastavil, zavolal a do pár minut tam byla Rychlá záchranka...paní se už probírala.

  VŠECHNA  ČEST!!!!!

  superkarma: 0 26.04.2011, 17:18:06
 6. avatar
  [2] kebulkaevulka [*]

  Na každou svini se vaří vodaSml31

  1. na komentář reaguje Kaylie — #4
  superkarma: 0 26.04.2011, 17:15:52
 7. avatar
  [1] SNÍŽEK [*]

  to je hyenismus,ten zloděj musel mít kačení žaludek a žádné svědomí.Podobně dopadla spolupracovnice,měla náhlou srdeční příhodu,spadla na ulici,probrala se v nemocnici a bez peněženky s právě vybranýma penězma,které jí měly vystačit na celý měsíc.Sml68

  superkarma: 0 26.04.2011, 15:30:58

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme