CHCÍPÁK DNE

Dnešní souboj o Chcípáka vyhrál vykutálený Talián.

Tento nemakačenko z Lecce předstíral slepotu celých 38 roků a s klidem si pobíral invalidní důchod, čímž si za tu dobu „vydělal“ krásných 150 000eur. Přepočteno na koruny skoro 4 milony.  

Italové jsou pobouřeni. Já myslím, že to Italové hrotí.

Tady u nás máme na každém prstě jednoho invalidu, který rovněž nikoli nedlouho předstírá naprosto cokoli, anebo namnoze ani nemusí a na práci stejně nesáhne, neb kdyby to udělal, tak by se opravdu patrně stal invalidou. A to my přece nechceme, aby podstupoval takové zdravotní riziko!

Jsme dobrá a hodná společnost a proto nám, tak jako zlým Italům vůbec nevadí, že tito Invalidé obtěžkáni zlatými řetězy kolem krků, jezdící v zánovních vozech za těžké peníze, pobírající nejen důchody, ale i tučné sociální dávky, jsou jinak čiperní a zdravím kypící namnoze výtečně organizovaní miláčci společnosti, kteří nás umí náramně bavit zpěvem, či duchaplnou konverzací třeba i celou noc.

Moc rádi je živíme z vlastních kapes.

A oni nás za odměnu zbavují věcí, které nepotřebujeme, ještě dříve, než si to vlastně uvědomíme.

Italům: Vy máte jednoho, my jich tu máme většinovou menšinu.

Tomu simulantovi: Prozradíte, kde vás vyškolili? Ne, nemusíte, my to víme.


BOREC DNE

Borcem dne jsem dnes jednomyslně zvolila Pána BOHA.

Pěknou řádku lidí zachránil, když podržel vlastní stánek, aby zachránil stovky lidí.

Přímo na Boží hod vánoční ve vesničce Diepenbeek u belgického Chenku. Kostel Pánbu udržel, dokud z něho neodešel poslední člověk a pak ho prostě nechal komplet zřítit.

Teď po něm zbyly jen dvě zdi, kříž, osamělá věž a hromada suti. Čeká ho demolice.

Bohu: Jsi Bože vážně frajer. Dvě hodiny po mši se zřítí kostel po té, co odejdou zástupy lidí. Zase jsi jednou dokázal, že zázraky dělat umíš a o náhodě bych nemluvila, už jen s ohledem na datum a neuvěřitelné načasování. Kéž bys nás všechny měl tak rád, jako obyvatele Diepenbeeku.

Obyvatelům Diepenbeeku: Koukám, že modlit se a důvěřovat v Boží ochranu se vážně někdy může i vyplatit. Měli jste kliku – ne vlastně, máte fakt prima bodyguarda. Jak to děláte?

Reklama