Bulvár

CHCÍPÁK A BOREC DNE

CHCÍPÁK DNE

Dnešní souboj o Chcípáka vyhrál vykutálený Talián.

Tento nemakačenko z Lecce předstíral slepotu celých 38 roků a s klidem si pobíral invalidní důchod, čímž si za tu dobu „vydělal“ krásných 150 000eur. Přepočteno na koruny skoro 4 milony.  

Italové jsou pobouřeni. Já myslím, že to Italové hrotí.

Tady u nás máme na každém prstě jednoho invalidu, který rovněž nikoli nedlouho předstírá naprosto cokoli, anebo namnoze ani nemusí a na práci stejně nesáhne, neb kdyby to udělal, tak by se opravdu patrně stal invalidou. A to my přece nechceme, aby podstupoval takové zdravotní riziko!

Jsme dobrá a hodná společnost a proto nám, tak jako zlým Italům vůbec nevadí, že tito Invalidé obtěžkáni zlatými řetězy kolem krků, jezdící v zánovních vozech za těžké peníze, pobírající nejen důchody, ale i tučné sociální dávky, jsou jinak čiperní a zdravím kypící namnoze výtečně organizovaní miláčci společnosti, kteří nás umí náramně bavit zpěvem, či duchaplnou konverzací třeba i celou noc.

Moc rádi je živíme z vlastních kapes.

A oni nás za odměnu zbavují věcí, které nepotřebujeme, ještě dříve, než si to vlastně uvědomíme.

Italům: Vy máte jednoho, my jich tu máme většinovou menšinu.

Tomu simulantovi: Prozradíte, kde vás vyškolili? Ne, nemusíte, my to víme.


BOREC DNE

Borcem dne jsem dnes jednomyslně zvolila Pána BOHA.

Pěknou řádku lidí zachránil, když podržel vlastní stánek, aby zachránil stovky lidí.

Přímo na Boží hod vánoční ve vesničce Diepenbeek u belgického Chenku. Kostel Pánbu udržel, dokud z něho neodešel poslední člověk a pak ho prostě nechal komplet zřítit.

Teď po něm zbyly jen dvě zdi, kříž, osamělá věž a hromada suti. Čeká ho demolice.

Bohu: Jsi Bože vážně frajer. Dvě hodiny po mši se zřítí kostel po té, co odejdou zástupy lidí. Zase jsi jednou dokázal, že zázraky dělat umíš a o náhodě bych nemluvila, už jen s ohledem na datum a neuvěřitelné načasování. Kéž bys nás všechny měl tak rád, jako obyvatele Diepenbeeku.

Obyvatelům Diepenbeeku: Koukám, že modlit se a důvěřovat v Boží ochranu se vážně někdy může i vyplatit. Měli jste kliku – ne vlastně, máte fakt prima bodyguarda. Jak to děláte?

   
31.12.2010 - Společnost - autor: Michaela Kudláčková

Komentáře:

 1. avatar
  [7] Suzanne [*]

  Altamora — #6 Sml67

  superkarma: 0 01.01.2011, 14:01:01
 2. avatar
  [6] Altamora [*]

  Tee.. — #5 Nesouhlasím s tebou. Máme možnost volby. Jsi ještě mladá, nevíš, co to znamená být zavřená v kleci. Kdykoliv můžeš odejít a kdykoliv se vrátit. Nevím, jaký máš obor. I ten sis vybrala sama a teď neseš následky svého rozhodnutí. Asi to není něco, co teď na trhu práce je potřebné. Možná se to změní, možná budeš muset změnit obor. To je cena za svobodu.

  1. na komentář reaguje Suzanne — #7
  superkarma: 0 01.01.2011, 01:30:24
 3. [5] Tee.. [*]

  OlgaMarie — #4 To by jsme nesměli být uvezněni v jednom velikém systému.. každý z nás je někam strkán, postrkován.. dělá něco, protože musí.. abychom si osud mohli určit sami, musíme být volní.. ale nejsme i když si myslíme, že ano.. Sml80

  1. na komentář reaguje Altamora — #6
  superkarma: 0 31.12.2010, 16:07:51
 4. avatar
  [4] OlgaMarie [*]

  Tee.. — #3 Já věřím, že si budoucnost děláme sami.

  1. na komentář reaguje Tee.. — #5
  superkarma: 0 31.12.2010, 14:41:50
 5. [3] Tee.. [*]

  ..a lidi, co by opravdu, ale opravdu třeba potřebovali invalidní důchod ho nedostanou..asi proto, že v komisi nemají své známe.. Sml31 .. ( něco podobného mi, jako nezaměstnané vysokoškolačce, řekli na pracáku: "Slečno, na váš obor by to chtělo známého"..Sml30Sml30 - skvělý.. )tenhle stát je pěkně na ho*no.. jenom prachy, prachy, prachy.. doufám, že pokud neklapne roztřídění rokem 2012, tak bude alespoň platit staré pravidlo.."na každou sv*ni se vaří voda".. Sml31Sml31.. safra..co já chci vlastně dneska slavit?..šťastný nový rok??... Sml30Sml30.. když vidím co nás čeká??... fuj..dneska nic neslavím.. Sml80  ..sem tam sice reaguji mimo mísu,ale o tom je dneší téma, ne??... Sml79

  1. na komentář reaguje OlgaMarie — #4
  superkarma: 0 31.12.2010, 14:15:11
 6. avatar
  [2] malvina [*]

  Všimla jsem si , že většina invalidů v Praze jezdí zásadně novýma značkama aut Audi. Mercedes, SUPERB atd.... No daří se jim výborně a mohou  navíc zaparkovat kde, kdy a kam se jim zachce.

  superkarma: 0 31.12.2010, 13:57:41
 7. avatar
  [1] OlgaMarie [*]

  Chcípákem bych zvolila spíš matky, které neuváženě žádají o urychlení porodu pro pár stříbrných a riskují zdraví dítěte. A nejsou to jen sociálně slabé, dle vyjádření lékaře včera ve zprávách.

  Víte, že na Maltě v městě Mosta uchovávají jako zásah boží nevybuchlou bombu, kterou odvážní sabotéři vyplnili pískem v plzeňské Škodovce? U nich tedy Bůh musel stát osobně.

  superkarma: 1 31.12.2010, 13:54:04

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme