Pro dnešek vyhrál soutěž o chcípáka vymaštěný, nebo spíš dokonale vylitý Slovák a borkyní dne se stala dvojnásobná matka z Polska, která…

CHCÍPÁK DNE

Včera dostali slovenští policisté hlášení, že po dálnici D1, někde mezi Trnavou a Trenčínem, se řítí kamion.

Ten kamion se ovšem řítil V PROTISMĚRU!

Policisté akčně vyrazili a úsek okamžitě uzavřeli. Jali se pronásledovat onen kamion. Když ho dohnali, nevěřili svým očím.

Jeho řidič vypadl z kabiny ve spoďárách a na zádech měl opici velkou 2,29 promile!

Padesátiletý  řidič z povolání byl okamžitě smotán a odvezen k zadržení a vystřízlivění. Patrně bude hodně překvapen, až se vyhajá a zjistí, že mu hrozí pět let za obecné ohrožení.  

Skoro nahatému řidiči: No pane, co Vám tak k tomu kousku říci? Předně buďte rád, že jste nikoho nezabil  - No a dál snad jen… ŠŤASTNEJ A VESELEJ!


BOREC DNE

Dnes spíš borkyně, a pořádná.  

Že lze spát se dvěma muži téměř současně, není žádný kumšt, na to stačí jen fyzička. Ale povít každému z nich miminko, a ještě k tomu obě na minutu stejně staré, to už chce BORKYNI.

Miminka jsou zdravá a je to holčička a chlapeček.

Jenže...

Otcem holčičky je milenec matky a otcem chlapce matčin bývalý manžel. Stalo se… 

Jak?

Matka udržovala sexuální poměr s milencem, dokud byla vdaná za manžela. Když porodila, rozvedla se a požádala o zrušení otcovství bývalého manžela. Jenomže test DNA ukázal, že každé z dětí počala s někým jiným.

Ptáte se, jestli to vůbec jde? Ale ano, jde. Tohle je na světě sedmý případ, ale zase tak jednoduché to není.

Podle genetika Dr. Koziola asi takto: „Pokud při ovulaci vyprodukuje žena dvě vajíčka a bude mít dva partnery, pak může být každé vajíčko oplodněno semenem jiného muže. Možná je taky situace, kdy žena na začátku těhotenství má ještě další ovulaci a druhé vajíčko oplodní jiný partner.

i
Ilustrační obrázek : Tn.cz.

Matce borkyni: Vy jste v tom, madam, udělala takový hokej, že jsem to musela dvakrát číst, abych věděla, co vlastně píšu. Stejný model Vás teď všechny patrně čeká i v životě, ale rozhodně to bude na dýl.

Otcům: No co? Budete chodit s kočárky pěkně vedle sebe a nebudete se hádat. Copak to se může, před dětmi? A kdo ví, třeba se sestěhujete nakonec všichni hezky k sobě a budete žít jako když tu byl matriarchát. Já nevim, kdo to vlastně zrušil…

Reklama