Čtenářka janny199 dostala úžasnou nabídku od ošklivého a nevkusného chlapa a nejvíc ji potěšila lichotka od paní důchodového věku.

Krásné dobré ráno, mladý muži.....
 S lichotkami nebo s komplimenty je to u nás žen docela těžké. Ano, myslím si, že každá žena je ráda poslouchá, ale asi ne každá je bere vážně. Ani já ne.
Když mi řekne manžel :“ Ty jsi moje nejkrásnější a nejmilejší princezna a za jinou bych tě nevyměnil....“ , tak to člověk tak nějak bere jako samozřejmost. Ještě aby mi řekl, že tam a tam je krásnější a lepší....to bych ho hnala! :-D
Ale když něco takového slyším od cizího a podotýkám KRÁSNÉHO chlapa - sice to potěší a zahřeje to u srdíčka( možná taky o nějaký ten milimetr povyrostu), ale taky mě jako první napadne :“ No jasně,vidí ženskou, tak teď bude házet komplimenty, aby si šplhnul.“ Tak si to vyslechnu, slušně poděkuju, poněvadž to se jaksi sluší, ale rázem zase stojím nohama pevně na zemi. No a tím spíš, když nejsem žádná MISSka. Kdybych tak totiž vypadala, došlo by mi, že to ten chlap myslí asi vážně.
No a poslední lichotka? Ta byla od paní( už důchodového věku) asi před 14 dny. Jela jsem do práce a měla jsem oči namalované stříbrnými stíny a řasenkou. Paní na mě ve vlaku koukala celou cestu( asi půl hodiny) a potutelně se usmívala. Nechápala jsem. Myslela jsem si, že si mě nejspíš s někým spletla. V cílové stanici se ke mně naklonila a řekla mi : „ Víte, neberte to nijak špatně, ale já se na Vás musím dívat celou cestu. Vy máte tak nádherné oči, že se od nich nedá odtrhnout.“ No, mám - li být upřímná, zůstala jsem trochu paf. Jednak mi moje oči přijdou naprosto normální a jednak bych takovou lichotku od dámy vůbec nečekala. Sice to byla důchodkyně, ale fakt mě to potěšilo.
No a pak ještě jedna....to jsem jela pro změnu z práce( v uniformě) a nějaký pán se ke mně přifařil a řekl, že vypadám jak pionýrka. Načež jsem mu odvětila, že já za to nemůžu, jaké uniformy fasujem. Jakou dostanu, takovou přece nosím! A on prý, že jemu se to právě líbí, že už 20 let žije v cizině a tam se něco takového nevidí. A prý se mu líbí moje ďolíčky na tváři( mimochodem - ty já na sobě vážně nesnáším). A pak mi pošeptal, že mi to sluší a že by mě chtěl mít doma a když s ním pojedu teď hned do Montrealu, tak mi zaplatí letenku. Evidentně měl namířeno do Prahy na letiště, neboť táhnul dva velké loďáky. Jiná ženská by možná nad takovou lichotkou zajásala,ale!! A teď k popisu onoho playboye : Asi o půl hlavy menší než já, tak tři roky nad hrobem, rezavý a s knírem a měl kárované děsné sako. Nejhorší možná kombinace. Brrr! To už mě vážně více potěšila ta lichotka od oné důchodkyně :-)
A jestli jsem se s tím pochlubila manželovi? Ale ano, pochlubila a ještě jsem řekla „Heč!“...dodnes si ze mne utahuje :-( a říká mi : „Vidíš, jak ses dneska mohla mít v Montrealu....“
Přeji krásný lichotivý den plný komplimentů, janny199
Text nebyl redakčně upraven


Tedy janny199 vy jste mi udělala velkou radost. Mladý muži mi už nikdo neříká. Úplně jsem se tu zatetelil blahem.  Jo bejvávaly doby před 15ti kilama. A jak jste dostala tu nabídku tak jsem si hned vzpomněl na dnešní ranní Zpátky do minulosti na Evropě 2.

Josef Fritzl: „uvažoval jsem o sklepě na víno, ale dal jsem přednost rodině.“

A jak to máte s lichotkami vy ostatní?

  • Vzpomínáte na nějakou?
  • Jste ráda polichocena?
  • Nebo se lichotek bojíte?

Můžete to sdělit mně a našim čtenářkám v rámci dnešního tématu dne.

Pošlete mi své příběhy a vzpomínky na redakční mail:

redakce@zena-in.cz

a získejte poukázku do zlatnictví ve vašem městě za 1 000,-

Tou odměním tu z vás, která mne nejvíce zaujme, pobaví, rozesmutní, či rozesměje. Prostě zaujme.

Reklama