Bulvár

Chci s ním dojet až na konečnou

Milá redakce,

zrovínka včera na to přišla řeč. Pamatuji si, jak mi před léty táta dohazoval syny od svých přátel, že jsou chytří , mají přehled, zabezpečí mně.. Já byla rebel a samorost. Když jsem svého budoucího chotě  poprvé přivedla domů , po kafíčku a pár panácích mu chtěl táta/ jak jinak -policajt/ zkontrolovat občanku ! To jsme oba odmítli a sešli jsme se až při domlouvání svatby.

Můj nastávající se našim moc nezamlouval, prý budí dojem floutka, asi bude " nefachčenko" a já zůstanu nakonec sama s děckem .... Ale já jej chtěla  a on mně také, tak jsme to spolu " riskli"!

Zůstali jsme spolu a ne s jedním ,ale se 3 dětmi. Prožíváme spolu to nádherné dobrodružství jménem život -jak se říká v dobrém i zlém. Občas jsme na kordy, řešíme neřešitelné situace, děti nám " pijí" krev, občas si lezeme na nervy. Já říkám, že se odstěhuji do jiné místnosti, protože se s ním nedá spát. Chrápe jako medvěd a vyštípe mě z postele tak, že mi zůstane asi 20 cm místa a probouzím se zkroucená jako po obrně. Ale, když se chrapot nekoná, rychle jej raději zkontroluji, jestli vůbec dýchá. Kdysi jsem se vydržela na něj zlobit i pár dní, dneska to u nás zahřmí a za pár minut je jasné manželské nebe. Vydržíme spolu pracovat při různých činnostech  tak, že si je rozdělíme beze slov a společnými silami rychleji zmákneme. Pak jdeme spolu na pivo a do závěrečné probíráme pracovní záležitosti.

Když mám narozeniny nebo občas jen tak, koupí mi něco hezkého, donese kytku a pozve mně na večeři. Pak mi u stolu řekne: Víš, že ty jsi ještě celkem pěkná baba?! Ale vydržet s tebou to je někdy kříž. Hodím na něj okem a vím, že to stejné si myslí i o sobě. Manželství je umění kompromisu, vcítění se , empatie, ale i zdravého selského rozumu.

Občas, hlavně já, létám v oblacích a maluji si svět na růžovo. Patřím k těm, co by rádi usušili slzy světa. A to, vážené, zcela jistě nelze. Ale když se chystám udělat nějaký " charitativní krok", manžel mi v něm pomůže. Kdybych se měla ještě jednou rozhodovat, zda bych si jej znovu vzala, zcela jistě jsme si byli souzeni. Seznámili jsme se na lokomotívě a já bych ráda  tím "našim manželským " vláčkem , jela se svým mužem až " na konečnou"!

lalica

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.

Lalico, moc děkujeme za nádherné vyznání. Úplně mě dojalo, jak krásně jsi to napsala. Přenesl se z toho na mě optimismus a moc příjemný pocit. Díky. Simona

Jak jste na tom se svám miláčkem vy, milé čtenářky? Vzaly byste si ho za muže podruhé? Napište i své důvody, ty nás zajímají nejvíc. Moc se těším na adrese:

redakce@zena-in.cz

   
26.07.2010 - Blog redakce - autor: Simona Škodáková

Komentáře:

 1. avatar
  [8] rusalka2008 [*]

  lalica — #6 jojo, v dobrém i ve zlém...

  superkarma: 0 26.07.2010, 10:54:53
 2. avatar
  [7] enka1 [*]

  Sml16pamatuji z jiného téma,tak šťastně dojeďte.

  superkarma: 0 26.07.2010, 09:30:08
 3. avatar
  [6] lalica [*]

  Sml16 To si uvědomuji, jen si můj muž ztěžuje, že on  mně představuje- to je má paní a já za nic na světě nesouhlasím s tím, abych mu kontrovala : To je můj pán! Žádné manželství není čistý ideál. I u nás jsou bouře a přeháňky. Ale také si umíme udělat legraci sami ze sebe. A teď se například musel muž vypořádat s tím, že jsem byla po x-letech od matury přijata na VŠ. Sice nevím, zda to " dám", ale jsem člověk hravý a akční, tak se pokusím. Po přednáškách si zajdu se spolužáky / jedním z nich bude i má dcera/ na pivo a manžel si doma ohřeje párky. Už jsme to spolu probírali....

  1. na komentář reaguje rusalka2008 — #8
  superkarma: 0 26.07.2010, 09:23:44
 4. [5] tera8 [*]

  Sml67 gratuluji, my to máme podobné.Manžel říká, že i když jsme spolu zažili ze začátku i hořké chvilky a dokázali je překonat, tak toho hezkého je víc a to mu za to stojí.A tak spolu proplouváme manželským životem, máme 2 děti, řešíme problémy, někdy se hádáme, ale o to více se máme rádi a rozhodně bych neměnila Sml22

  superkarma: 0 26.07.2010, 09:01:46
 5. avatar
  [4] Dimsy [*]

  Mně už asi taky nic jiného nezbývá, než vydržet na konečnou. Sml16

  superkarma: 0 26.07.2010, 08:52:49
 6. avatar
  [3] Věrulinka [*]

  Lalico, tvoje mnaželství je veliké štětstíčko, jen tak dál Sml59Sml59Sml59Sml59Sml67

  superkarma: 0 26.07.2010, 08:32:27
 7. avatar
  [2] hannah58 [*]

  Já to mám taky tak,lalico, prostě...až na konečnou.

  superkarma: 0 26.07.2010, 08:11:40
 8. avatar
  [1] maje [*]

  doufám, že si uvědomuješ, lalico, jaké ohromné štěstí tě potkalo. hodně krásných a spokojených let celé vaší rodině.Sml59Sml59

  superkarma: 0 26.07.2010, 08:07:08

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Náš tip

Doporučujeme