Zdraví

Chcete znát mé tajemství?

 

Asi vám, jako ženám, nemusím říkat, že od chvíle, kdy mě začali zajímat chlapci, chtěla jsem se líbit, být upravená, hezky oblečená, voňavá a čistá. A čím jsem byla starší, tím jsem na sebe byla náročnější. Upravené nehty, oholené nohy, zdravé vlasy, zkrátka jsem se vždy snažila být ženou s velkým Ž. Ale… znáte to, ať se snažíme (v čemkoli) sebevíc, ve většině případů se objeví ono zákeřné ALE.

 

U mě to byly výtoky. Nepříjemné výtoky, které mne nutily nosit den co den slipové vložky, které mne tolikrát hnaly na gynekologii, a bohužel bezúspěšně.

 

Když už jsem, takříkajíc, hodila flintu do žita, přišla za mnou kamarádka a s neuvěřitelným nadšením mi ukazovala nová tanga, minikalhotky, které si koupila.
„Ty jsou, co?“ oči jí zářily jak vánoční stromeček. „No nediv se… Já donedávna nosila jen obyčejné kalhotky. Měla jsem hrozné výtoky a slipové vložky, byť dělané pro tanga, mi v tak maličkých kalhotkách přišly divné…“

 

A nyní jsem zazářila pro změnu já! Samozřejmě, že tanga mě okamžitě přestala zajímat a jediné, co v tu chvíli bylo pro mne doslova životně důležité, bylo: Jak se zbavila těch výtoků?

 

Nu, věřte tomu nebo ne, ta pomoc byla neuvěřitelně snadná. A jen moje nevědomost byla důsledkem toho, že jsem se zbytečně trápila se špinavým prádlem a nepříjemným pocitem.

 

Chcete znát i vy toto moje malé (velké) tajemství? 


Fermalac Vaginal je přípravek kanadské firmy Rosell Institut, a právě on mě zbavil všech potíží!
Jedná se o poševní tobolky obsahující kulturu živých přirozených mléčných mikroorganizmů, které se vyskytují ve zdravé pochvě a ve střevě. Po zavedení do pochvy dojde při tělesné teplotě k pomnožení a růstu mléčných bakterií a k fermentaci mléčného cukru na kyselinu mléčnou, tím ke zvýšení kyselosti pochvy a obnově a udržení fyziologického poševního prostředí a zábraně růstu infekčních patogenních mikroorganismů. Přípravek se velmi dobře snáší, kontraindikací aplikace je pouze eventuální přecitlivělost na některou jeho složku. Je možné jej užít i v graviditě a během kojení.

 

I další použití tohoto přípravku je poměrně široké – k normalizaci poševní flóry po předchozí léčbě antibiotiky a chemoterapeutiky, po léčbě poševními preparáty, před plánovanými gynekologickými zákroky, k udržení fyziologického poševního prostředí v graviditě, preventivně při recidivách výtoku…

 

A věřte že, pravidelné užívání Fermalac Vaginalu pod lékařským dohledem ženu skutečně osvobozuje od nepříjemných pocitů a situací. Peče o zdravou vaginální mikroflóru snižuje rizika jiných onemocnění, má pozitivní vliv na sexuální život, v některých případech zabraňuje onemocnění partnera. Dnes už vím, že užívání přípravku by se mělo stát součástí života moderní ženy.

 

 

Tak, nyní znáte mé tajemství i vy a věřte, že opravdu není nad onen pocit čistoty, a nejen čistoty… Vím, že dělám něco pro sebe, pro svoje tělo, a to je pro mne velice důležité.
Pokud, milé přítelkyně, máte stejný problém, jako jsem měla já, pak zapomeňte na všechny pokusy, babské rady, testování. S jistotou sáhněte po
Fermalac Vaginalu a věřte, že vám vaše tělo poděkuje a vy se opět budete cítit nejen příjemně, ale i čistě. A to je, myslím, pro každou ženu velice důležité…

 

 

Všechny informace hledejte na stránkách značky Rougier ZDE  

   
12.11.2007 - Zdraví - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. avatar
  [9] wtipna [*]

  Vám se to směje. Já mám zrovna potíže, tak si musím zavádět čípky (nechápu proč na krabičce píšou kuličky, když to má tvar nábojnice) a už mně to nebaví. A ještě se musím mazat mastičkou. Za tři dny to doberu, tak doufám, že se mi to nebude vracet častěji.

  superkarma: 0 13.11.2007, 09:58:43
 2. avatar
  [8] Meander [*]

  Amálie: Já to zvládla o kousek dál a přešla mě chuť na ten šunkový toast chilli, co tu mám.

  superkarma: 0 12.11.2007, 12:12:55
 3. [7] dkd [*]

  Nejsem zvědavá na cizí tajemství, jsem vadná?

  superkarma: 0 12.11.2007, 10:24:31
 4. avatar
  [6] Amálie [*]

  Kelly: Holt mi to zůstane tajemstvím .

  superkarma: 0 12.11.2007, 10:06:31
 5. avatar
  [5] Kelly [*]

  Amálie: škoda, o hodně jsi přišla

  superkarma: 0 12.11.2007, 09:56:45
 6. avatar
  [4] Hysteria [*]

  Reklama???

  superkarma: 0 12.11.2007, 09:03:01
 7. avatar
  [3] Amálie [*]

  "Asi vám, jako ženám, nemusím říkat, že od chvíle, kdy mě začali zajímat chlapci, chtěla jsem se líbit, být upravená, hezky oblečená, voňavá a čistá..."

  Dál to opravdu číst nebudu...

  superkarma: 0 12.11.2007, 08:54:48
 8. avatar
  [2] trdlo [*]

  Tohle tema bych diskutovala se svou Dr, pripadne strejdou Googlem. Pro kamaradky mam snad zazivnejsi namety

  superkarma: 0 12.11.2007, 02:28:58
 9. avatar
  [1] Léthé [*]

  Tyjo ...tak to je tedy tajemství

  superkarma: 0 12.11.2007, 00:27:34

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme