Zdraví

Chcete zhubnout? Nakupte doplňky stravy levněji

Milé čtenářky, máte nějaká kila navíc, která chcete nyní po svátcích zhubnout? Cvičení, pohyb, pitný režim, pomocníci ve formě doplňků stravy určených pro hubnutí a střídmý jídelníček, to je komplex faktorů, které vám mohou pomoci se shazováním kil. Kde kdo ví, že když se do hubnutí nepustíte se silnou vůlí, důsledností a přesvědčením, výsledek nebude upokojivý.

V rámci naší spolupráce s on-line lékárnou AVE vám chceme dát dobrý tip na vybrané doplňky stravy, které jsou spojeny s hubnutím nyní s výhodnou cenou. Vše najdete ve speciální sekci „přípravky na hubnutí“.

Obezita je problém, se kterým se potýká většina vyspělých zemí. Nadváha je spojována s řadou onemocnění, jako je vysoký krevní tlak, cukrovka, ateroskleróza atd.  Přípravky na hubnutí působí tak, že snižují energetický příjem zpravidla snížením vstřebávání tuků a cukrů nebo naopak zvyšují energetický výdej zrychlením metabolických dějů. Úprava životního stylu v kombinaci s těmito přípravky může úspěšně vést k redukci nadváhy a snížení rozvoje výše uvedených onemocnění.

Jaké produkty vám chceme v rámci lepší ceny doporučit?

RENUTO Lipoxal Xtreme II tbl.120 bls.

LipoxalPůvodní cena je 868 Kč, nyní akční cena je 440 Kč

Komplex účinných látek (zelený čaj, guarana a synefrin) efektivně stimuluje metabolismus tuků a zvyšuje tak intenzitu jejich spalování na požadovanou úroveň. Zelený čaj, guarana , extrakt z olivových listů a Korejský červený ženšen mají navíc antioxidační vlastnosti, takže chrání buňky těla před oxidačním stresem. Ten může vzniknout mimo jiné právě i během spalování tuků.

C.L.A.Corectia TrioActive 120+60 tablet zdarma

Corectia TrioActivePůvodní cena je 656 Kč, nyní akční cena je 530 Kč

Tento doplněk stravy s chromem a zeleným čajem obsahuje WEIGHT CONTROL COMPLEXTM, který unikátním způsobem kombinuje 3 účinné látky. Ty přispívají ke snížení tělesného tuku, pomáhají kontrolovat a udržovat váhu, zlepšují metabolismus a snižují chuť k jídlu.

OBEZIN 90 tablet

ObezinPůvodní cena je 417 Kč, nyní akční cena je 238 Kč

Obezin je český výrobek, který má pozitivní vliv na snižování váhy. Obsažené látky snižují chuť k jídlu a přináší pocit nasycení. Obezin se během 30 minut v žaludku rozpustí, až stonásobně nabobtná a vytvoří vysoce viskózní gelovou substanci. Váš žaludek pak vyšle signál do mozku, že jste sytí, a tím docílíte snížení porce jídla. Gelová substance se pak smíchá s jídlem a zpomalí proces trávení.

S OBEZINem zhubnete přibližně 1 kg za týden, aniž byste se trápili hlady. Nyní jen za 398 Kč!

Vše najdete ve speciální sekci http://www.lekarnaave.cz/Leciva/Hubnuti

Držíme vám palce, ať se vám podaří hezky zhubnout tolik, kolik si přejete!  

   
13.01.2014 - Zdraví - autor: Komerční článek

Komentáře:

  1. [2] karolina78 [*]

    Přírodní sportovní výživa je fajn doplněk, ale musíte se k tomu i lehčeji stravovat a také se hýbat, jinak jen horko těžko zhubnute, když zaujmete gaučovou polohu.

    superkarma: 0 19.06.2014, 10:42:22
  2. [1] FAXÍK [*]

    Začala jsem od nového roku 2014 hubnout sama, bez doplňků stravy. Změnila jsem jídelníček a přidala více pohybu, tak uvidím jak to zvládnu?

    superkarma: 0 13.01.2014, 08:36:51

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme