Ráno jsme vám slíbili soutěž o super cenu. A je to tady! Záleží jen na vás, jestli se zapojíte, či ne? Protože tato soutěž je úplně jiná, než na jaké jste zvyklé.

 

Nebudete totiž ani hádat, ani tipovat, ani se složitě proklikávat ke správné odpovědi. Kdepak. V této soutěži mají šanci ty anebo ti z vás, kteří si troufnou napsat povídku. A to ne povídku jen tak ledajakou.

 

Máte odvahu? Dokážete popustit uzdu fantazii? Umíte se občas trošku odvázat a překročit hranice všednosti? Pokud na tyto otázky odpovídáte „ano“, čtěte dál.

 

Povídka, kterou máte napsat, totiž musí být erotická. Ojojoj, už vidíme, jak se většina z vás chytá za hlavu a rezolutně křičí: „To ne, to nikdy!“ Než ale kategoricky zavrhnete třeba jen myšlenku na to, že byste proboha měly něco takového napsat, zkuste se nejdříve trošku zklidnit a zamyslet se.

 

Máte nějaký svůj krásný erotický zážitek, na který nemůžete zapomenout? Nebo se vám někdy v hlavě honí fantazie, které jsou pro všechny ostatní tajné a stydíte se je přiznat i svému partnerovi? Chtěly byste v sexu zažít něco, co jste ještě nikdy nezažily? Pak to zkuste napsat. Pokud si budete přát, vydáme vaši povídku zcela anonymně. Ostych z prozrazení samozřejmě chápeme.

 

Až se pustíte do psaní, třeba zjistíte, že psát něco tak lechtivého, tak osobního a na nejvyšší míru intimního, není vůbec tak špatné, jak se na první pohled třeba zdá. Vždyť láska a milování patří neodmyslitelně k našim životům, proč se tedy stále tvářit upjatě a předstírat, že vás se něco takového vůbec netýká… :o))

 

A jak na to? Jednoduše. Vše si nejdříve v klidu rozmyslete a pak se pusťte do psaní. Svá díla nám můžete posílat na náš redakční e-mail redakce@zena-in.cz až do středeční půlnoci. V redakci z nich vybereme 10–15 nejlepších a ty zařadíme do soutěže. Pozor – nesmí přesahovat formát A4 v Arial č. 10. Delší povídky budou ze soutěže vyřazeny.

V pátek pak budou během dne postupně vycházet na našem magazínu a od soboty až do pondělní půlnoci budete mít možnost hlasovat pro tu, která se vám nejvíce líbila. První tři, které získají nejvíce hlasů, přinesou svým autorkám/ům "honorář" ve výši 1 000 Kč.

Podmínkou rovněž je bankovní účet založený v ČR.

 

Takže – pokud si chcete trošku zaskotačit – i když jenom písemně – nestyďte se a pusťte se směle do toho. Páteční erotické jiskření máte tentokrát plně ve svých rukou.

 

Polibek múzy, správnou dávku fantazie, pořádné odvázání a hodně štěstí vám všem přejí

 

 

Reklama