Výrobce HTC společně s operátorem Vodafone přichystal pro první zákazníky HTC One A9 na prodejně v OC Chodov skvělou promoakci. Prvních 50 zákazníků, kteří si zde zakoupí HTC One A9, získá jako bonus 128GB microSD kartu Kingston (rychlostní třída 10), kterou lze v telefonu HTC One A9 změnit v součást interního úložiště. Za koncovou standardní cenu telefonu 14 777 Kč tak zákazníci obdrží telefon s bezkonkurenční interní pamětí 144 GB. A my pro vás máme také 1 tento krásný a stylový telefon v naší soutěži!

fotosoutěž

Velká fotosoutěž Žena-in a HTC One A9

Soutěž probíhá od 27. 11. do 20. 12. 2015

Chcete získat krásný mobilní telefon HTC One A9 za 14 777,- v bílo-zlaté barvě? Pak splňte jednoduchý úkol! Vyfoťte se v outfitu, který je v barvách telefonu a vložte své snímky do naší soutěžní fotogalerie! Můžete vložit maximálně 3 fotky.

Pozor – podmínkou je, aby váš outfit byl pouze v bílo-zlaté kombinaci. Nezáleží, která z barev bude dominovat, důležité ale je, aby byly zastoupeny obě.

Vítězný snímek vybere redakce se zástupci značky HTC, vaší kreativitě se meze nekladou. Nebojte se a pojďte do toho!

htc mobil

Další cena od redakce – věnujeme 1 vůni Acqua di Gioia Giorgio Armani 30ml jedné soutěžící, která získá od ostatních největší počet hlasů – pod snímky můžete bodovat, každé fotce může dát 1 přihlášená čtenářka 1 hlas.

Ostatní podrobnosti k soutěži najdete v pravidlech.

Fotosoutěž najdete ZDE (klikni) a celá pravidla ZDE (klikni).

Reklama