Domácnost

Chcete věnovat svým květinám na jaře maximální péči?

Pořiďte si meteostanici, co vám bude hlídat jejich zálivku a kytičky vám tak už neuschnou.

meteostaniceJaro je tady a kytičky se probouzí. S jarním počasím přichází nejen přesazování, ale také obecně snaha poskytnout kytičkám maximální péči. K tomu vám dopomůže meteostanice, která má jedinečnou zahradnickou funkci.

Kompletně vybavená meteostanice Hyundai WS 2061 se zahradnickou funkcí zobrazuje standardní meteo údaje jako je přesný čas, vnitřní i venkovní teplota či vlhkost vzduchu. Kromě toho však zobrazuje údaje až z pěti senzorů vlhkosti půdy, a tím Vám dovolí sledovat zálivku vašich květin (v balení dva senzory vlhkosti půdy). Senzor zobrazí i zvukově ohlásí, když je půda suchá a zajistí tak komfort Vašim květinám.

Jediným omezením při přenosu informací mezi venkovním záhonkem nebo truhlíkem a meteostanicí je vzdálenost. Maximální vzdálenost pro přenos informací je 30 metrů, v cestě by neměly být zásadní překážky jako např. silné zdi a jiné rušivé elementy. Čidlo je vlhku vzdorné, proto se hodí i do skleníků. Přímé sluneční záření nemá na naměřené hodnoty vliv, měření probíhá přímo v půdě.

Meteostanice Hyundai WS 2061 GARDEN navíc zobrazuje i fáze Měsíce, což je pro zahradníky další důležitý parametr, zvláště při vysévání či přesazování květin.

Stejně jako informace ze zahrady, je pro dobré pěstitele důležitá i předpověď počasí. Kromě jednoduchého zobrazení předpovědi pomocí ikon slunečno, zataženo, déšť a další, se zobrazuje i venkovní teplota a především pak vývoj tlaku. Právě díky zobrazení tendence barometrického tlaku a zaznamenané historii tlaku, lze počasí předpovídat s maximální přesností.

meteostanice

Meteostanice Hyundai WS 2061 se zahradnickou funkcí je jednou z mnoha meteostanic, které značka Hyundai nabízí. Od barevných meteostanic, které jsou skvělé jako designové doplňky do barevně sladěných interiérů, přes klasické meteostanice v elegantním černo-stříbrném provedení až po speciální meteostanice, třeba s fotorámečkem, rádiem, větroměrem nebo s připojením na internet.

Meteostanice jsou ideální jako praktický doplněk interiéru nebo dárek skutečně pro každého. Kompletní přehled meteostanic Hyundai na www.hyundai-electronics.cz, v cenách od 499 Kč.

   
12.04.2011 - Zahrada a květiny - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. avatar
  [1] Kaylie [*]

  Tohle pokládám za zbytečnost. Meteostanici ano, tu máme, ale kytky??????

  Zásada je, vědět, jaké osvětlení, zálivku a co vlastně kytka potřebuje a je vyhráno. A někdy taky  ne...

  Zásada je: co má cibule, ne denně zalévat, jen občas! Drží vlhkost v hlíze a uhnila aby.. Jemné kořínky naopak nesmí přeschnout, denně a málo zálivky..

  superkarma: 0 15.04.2011, 11:40:54

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme