Když jsem díky naší grafičce Kateřině, která mi dala tip, objevila facebookový profil sympatické Kuchařky ze Svatojánu, byla jsem nadšená! Věřím, že stejně nadšené budete i vy. A pro ty z vás, které nefandí čtení z obrazovky počítače a chtějí si recepty prohlížet na papírových stránkách knihy, mám výbornou zprávu: Recepty, originálně složené ze zdravých surovin, s absencí masa, vychází tento týden knižně!

kuchKuchařka ze Svatojánu
Eva Francová

Eva Francová je výtvarnicí na volné noze, která se rozhodla opustit město a žít se svou rodinou uprostřed přírody ve Svatojanském újezdu nedaleko Jičína. Mnoho fanoušků si získala nejen originálním přístupem k vaření a novými, vždy vyzkoušenými a ověřenými recepty, ale i neuvěřitelným klidem a pohodou, které čtenářům předává prostřednictvím svého blogu.

Vydalo nakladatelství MOTTO, běžná cena 399 Kč.


kk

Být ženou znamená dávat a udržovat život v mnoha podobách. Zahřívat svou rodinu ohněm v kamnech i bezpodmínečnou láskou. Být opěrným sloupem, laskavou jistotou, která trvá bez ohledu na zmatek tam venku. Zdaleka nejde jen o jídlo, ale i k němu je třeba přistupovat vědomě. Dobře uvařit neznamená jen se chutně najíst, „dobře“ by mělo být nejen na jazyku, ale v celém těle, v mysli, na Zemi. Být ženou a pravou vládkyní krbu znamená dělat svět lepším místem pro všechny.

Chystáme pro vás soutěž o dvě Kuchařky ze Svatojánu, sledujte magazín!

Foto: facebook Kuchařka ze Svatojánu

Reklama