K aktuálním společenským událostem před Vánocemi patří nejen večírky, ale setkávání s přáteli, kamarádkami a příbuznými. Která z nás by nechtěla dobře vypadat. Co takhle zkusit jiný účes?

Chcete se blýsknout na večírku? Změňte účes!

vlasy

K aktuálním společenským událostem před Vánocemi patří nejen večírky, ale setkávání s přáteli, kamarádkami a příbuznými. Která z nás by nechtěla dobře vypadat.

Co takhle zkusit jiný účes?

vlasyNebudete tomu věřit, ale této změny si každý všimne víc než nových šatů. Nevěříte? Člověk vnímá nejvíce horní třetinu těla, tedy vaši hlavu a ramena. Ze sochařského pohledu bustu. Takže když se zaměříte na tyto partie a dáte si na nich záležet, nikdo si ani nevšimne, že jste si nestačila koupit nové šaty. Nový střih nebo jinak učesané vlasy vám jistě zaručí pozornost.

Možná zápasíte s časem a nemáte čas jít ke kadeřnici? Nevadí, díky stylingovým přípravkům nové generace zvládnete slušivý účes sama doma. Doporučujeme účes „nacvičit nanečisto“, aby vám pak jeho příprava v den D nezabrala tolik času.

Nový účes můžete vyzkoušet nejen z dlouhých a polodlouhých vlasů, ale i z krátkých. Změňte se ve femme fatale a svůj sportovní sestřih, nebo rozverný rozcuch zkroťte třeba pomocí gelu.

Ať už máte krátký, nebo dlouhý účes, bez lesku to nikdy nebude ono.

vlasy

K němu vám pomůže nová řada přípravků  Taft Shine od Schwarzkopf s novým, vysoce účinným složením a efektem laminace, který účesu dodá přepychově zářivý vzhled a zafixuje ho až na 24 hodin.

vlasy

Taft Shine s efektem laminace poskytuje ve srovnání s neošetřenými vlasy až o 50% více lesku. Receptura laku na vlasy a pěnového tužidla obsahuje polymery, které vašim vlasům zajistí neodolatelný lesk.

 

taft

Čtěte také naše doporučení:

Máme pro vás super tipy na pomocníky, kteří vám pomohou s tvorbou účesu

Uhlazené lokýnky či maximální objem, rovné vlasy nebo bohaté vlny… Ať je váš oblíbený styl jakýkoliv, určitě by vám mělo záležet na tom, aby vaše vlasy byly zdravé. Společnost Philips představuje přístroje ProCare, s jejichž pomocí vytvoříte požadovaný účes s maximální péčí a obavy z možného poškození vlasů tak můžete hodit za hlavu.

philips

  • Žehlička Philips ProCare Sonic s okamžitým ohřevem přináší žehlení při stabilnější, a proto šetrnější teplotě, navíc sonické vibrace prináší skvělé výsledky v kratším čase.
  • Vysoušeč vlasů Philips ProCare s technologií ThermoProtect zajišťuje vlasům maximální péči. Unikátní sensor měří vlhkost vlasů při vysoušení a podle ní automaticky nastavuje teplotu vysoušení.
  • Kónická kulma Philips ProCare disponuje válcem, jehož jemný sametový povrch Soft Touch poskytuje dokonalou kontrolu a tepelnou ochranu. Tato vrstva zároveň chrání před přímým kontaktem s vyhřívaným válcem prsty, uši, krk a vlasovou pokožku.

 

 

 

Reklama