Styl

Chcete otestovat doplněk pro krásnou pleť BIOCELL?

biocellNovinka! Senzace! Revoluce v kosmetickém průmyslu! To jsou ta správná slova, jak začít hovořit o objevu japonských vědců: po dlouhodobém výzkumu se jim konečně podařilo vyvinout zcela novou molekulu kyseliny hyaluronové s nízkou molekulární hmotností. Nejspíš se zeptáte, co je na tom tak zvláštního. Odpověď zní – nyní bude mnohem jednodušší znovu obnovit a uchovat hydrataci pokožky.

V rámci naší soutěže může deset čtenářek vyhrát tento revoluční přípravek. Účinek můžete zaznamenat již během dvou až tří  týdnů, takže bychom rádi vybrali čtenářky, které s ostatními podělí o své zkušenosti. Pokud se chcete stát jednou z nich, zapojte se do soutěže, která probíhá zde: http://zena-in.cz/kategorie/souteze-styl-a-krasa/soutez/biocell?detail

biocellTobolky BIOCELL s obsahem kyseliny hyaluronové pomáhají udržovat lesklou, pružnou a jemnou pokožku, obnovují rovnováhu vlhkosti pokožky a vyhlazují již vzniklé vrásky. Na japonské universitě Otsuma byl proveden průzkum mezi spotřebiteli, který prokázal, že v tobolkách užívaná kyselina hyaluronová výborně funguje jako zvlhčovač pokožky. Celkem 94 žen ve věku 22 až 65 let užívalo kyselinu hyaluronovou po dobu 45 dní. 81 procent žen uvedlo, že jejich pokožka se stala vlhčí, 79 procent si všimlo lepší pružnosti pokožky a 65 procent se těšilo z jemnější pokožky.

Kyselina hyaluronová obsažená v přípravku BIOCELL také zajišťuje ohebnost kloubů a vyhlazuje jizvy (což umožňuje rychlejší zhojení u běžně zjizvených tkání).biocell

Přípravek BIOCELL je třeba užívat alespoň dva až tři měsíce. Účinek můžete zaznamenat již během dvou až tří  týdnů, ale dlouhodobějších výsledků dosáhnete, budete-li přípravek BIOCELL užívat déle. Během prvních dvou měsíců je doporučováno brát dvě tobolky denně, později postačí jedna tobolka denně. Nejlepších výsledků dosáhnete, když současně použijete i hydratační krém.

Více na www.valentis.cz

Čtěte také...

Užívejte přípravek BIOCELL a dopřejte zdraví pokožce!

   
17.09.2009 - Krása - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. avatar
  [3] peknaholka [*]

  467,80 Kč, to bych za to i dala....ale výhra by byla lepší, to jo....

  superkarma: 0 22.09.2009, 15:17:28
 2. [2] terenniberuska [*]

  Sml16ráda bych BIOCELL otestovala a určitě bych se podělila s ostatními o své zkušenosti Sml67

  superkarma: 0 21.09.2009, 15:51:12
 3. [1] terenniberuska [*]

  Sml59no moc ráda bych BIOCELL otestovala,ještě mět to štěstí a vyhrát jejSml72

  superkarma: 0 21.09.2009, 15:42:37

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa: Výživa v nemoci
Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?
Anketa pro maminky

Náš tip

Doporučujeme