Vlasy jsou korunou krásy, o tom asi žádná z žen nepochybuje. Krásné, lesklé vlasy jsou i jakýmsi barometrem našeho zdraví a životní vitality. A jen takové nám budou dělat parádu.

Množství a barva vlasů je nám dáno do genetické výbavy, ale o to, jak naše vlasy vypadají, zda jsou hladké, pružné a krásně sypké, se už musíme postarat samy. Matné vlasy s roztřepenými konečky, vlasy bez života, které vypadají spíš jako koudel, opravdu nejsou dobrou vizitkou a nemohou nám dělat radost.

vlasyMožná máte pocit, že pro své vlasy děláte maximum, chodíte pravidelně ke kadeřníkovi, denně o ně pečujete, ale stále to není ono?

Mnohé ženy trápí dokonce vypadávání vlasů. Většinou za to můžou hormonální změny třeba v těhotenství nebo klimakteriu, a tento nepříjemný stav je velmi znepokojuje.

Chtěla byste to změnit, ale stále nevíte jak. Chtěla byste mít vlasy, které přestanou padat, září svým leskem a jsou hladké a hebké?

Někdy jenom šampony a přípravky na vlasy nestačí. Kvalita vašich vlasů vychází i zevnitř. Odráží se na nich i kvalita vaší stravy, a životní styl výživy. Možná trpí nedostatkem minerálních látek a živin, který se následně odráží i na kvalitě vašich vlasů.

Nejlepším řešením je kombinace obojího. Kvalitního šamponu a potravinových doplňků, které se postarají o výživu a tedy i krásu vašich vlasů zevnitř.

Kombinace kapslí a šamponu Priorin®Extra bude pro vás ideálním řešením.

Priorin® Extra kapsle i díky biotinu pečují o kořínky vlasů vnitřně.

Priorin® Extra kapsle obsahují složení 3aktiv+. Dodávají kořínkům vlasu důležité živiny a biotin, který je pro přirozenost vlasů nezbytný.

Jak Priorin® Extra kapsle vlasům díky biotinu napomáhají k přirozenosti? Priorin® Extra kapsle díky biotinu napomáhají k udržení přirozeného stavu vlasů.

Biotin, který Priorin® Extra kapsle obsahuje, napomáhá vyživovat přímo kořínky vlasů (vnitřní péče) a tím udržuje Vaše vlasy přirozené.

Proč Priorin® Extra kapsle i díky biotinu udržují Vaše vlasy krásné?

Priorin® Extra kapsle, i díky biotinu, dodává důležité živiny kořínku, a tím pomáhá růstu vlasů.* Efekt je založen na vhodné kombinaci a poměru aktivních látek.

Priorin® Extra kapsle obsahují složení 3aktiv+

PriorinExtrakt z prosa

L-cystin

Vitamín B5

+ Biotin, který přispívá k udržení přirozeného stavu vlasů.

Zdravá pokožka hlavy je základem pro udržení vlasu ve vlasovém folikulu. Biotin, který je obsažen v Priorin® Extra kapslích, napomáhá k udržení normálního stavu pokožky.

* Při hormonální exacerbaci dědičných poruch růstu vlasů u žen. Studie: W. Gehring et al., Zeitschrift für Hautkrankheiten, Karlsruhe University, H+G 7/8 (75) 419- 423 (2000).

Jak se Priorin® Extra kapsle používají? Dopřejte svým vlasům vnitřní péči.

Priorin® Extra kapsle Vám díky biotinu mohou pomoci dosáhnout žádoucích výsledků – Vaše vlasy zůstanou přirozené a krásné. Doporučujeme, abyste používala denně dvě Priorin® Extra kapsle nejméně po dobu tří měsíců.

Pro výživu vlasů

Během prvních tří měsíců užívejte 2 kapsle denně. Kapsle se nekousají a zapíjejí se menším množstvím tekutiny. Po uplynutí 3měsíční intenzivní vlasové kúry obvykle postačuje pro následnou vlasovou péči užívat 1 kapsli denně.

V případě potřeby je možné intenzivní vlasovou kúru zopakovat užíváním 2 kapslí Priorin® Extra denně.

Doplněk stravy Priorin® Extra kapsle je dobře snášen a je vhodný k dlouhodobému užívání. Priorin® Extra kapsle lze rovněž užívat během těhotenství (doporučujeme vždy konzultaci odborníka). V případě přecitlivělosti a alergie na některou ze složek není vhodné Priorin® Extra kapsle užívat.

Priorin® Extra kapsle zakoupíte ve Vaší lékárně. Priorin® Extra kapsle jsou doplněk stravy.

Vyzkoušet můžete také Priorin® Extra šampón  - je to Vyzkoušený šampón, kterému ženy důvěřují.

Jak Priorin® Extra šampón působí?

PriorinAni při pouhém mytí vlasů nemusíte dělat žádné kompromisy – můžete o ně denně šetrně pečovat. Přírodní, aktivní složky vhodně doplněné o vitamíny v šampónu Priorin® Extra pomáhají udržovat vlasy přirozeně pružné a lesklé. Šampón Priorin® Extra pečuje také o pokožku hlavy a napomáhá ji zklidňovat. Posiluje zevně normální strukturu vlasů. Šampón Priorin® Extra dodá Vašim vlasům hydrataci, přirozenou pružnost, lesk i objem.

Více najdete na www.priorin.cz

Reklama