Podzim nám začíná ukazovat tu méně vlídnou tvář. Barevné a teplé babí léto pomalu vystřídají šedivé mlhy a přízemní mrazíky. Příroda se ukládá k zimnímu spánku a podobné je to i s námi. Nejraději bychom zalezli do brlohu jako medvědi, obklopili se lahůdkami a utlumili veškeré pohybové aktivity. No a pak podle toho vypadá naše kondice na jaře. Pár kilo navíc, energie na nule, povadlá pleť, splín.
Není lepší tomu předejít? Nadopujte už teď své tělo proteiny, vitamíny a stopovými prvky.
A nemusíte utrácet peníze za pilulky a potravinové doplňky bez chuti. Kupte si raději tuňáka Rio Mare. Jeho maso vašemu tělu poskytne vše, co potřebuje, a navíc si pochutnáte.

Tuňákové maso splňuje nejvyšší nároky na zdravou výživu.

Z nutričního hlediska se jedná o velice kvalitní maso. Obsahuje  20–25 % proteinů, které jsou lehce stravitelné. Celkové množství tuku se pohybuje mezi 1–15 %. Je na místě zdůraznit, že se jedná o rybí tuk, který je lidskému tělu velmi prospěšný díky vysoké koncentraci omega-3 mastných kyselin, které snižují hladinu triacylglycerolů a cholesterolu v krevní plazmě. Působí preventivně proti většině druhů rakovin, podílí se na snižování krevního tlaku a redukují míru inzulínové rezistence

 

Obsahuje důležité vitamíny: vitamín A, v potravinách vzácný vitamín D a vitamín B2,

100g tuňákového masa pokrývá více než 100 % denní dávky vitamínu B12, který napomáhá růstu buněk a představuje také polovinu denní dávky vitamínu PP (Niacin), který řídí metabolismus cholesterolu.

 

Obsahuje také nezbytné stopové prvky jako je jód, vápník, selen a fosfor, který hraje významnou roli v udržování rovnováhy nervového systému a současně má i zásadní význam pro zdraví zubů a kostí.

V porovnání s ostatními rybami je maso z tuňáka na fosfor nejbohatší.


Tuňák Rio Mare je ideální pro rychlou svačinu, skvělé jídlo s přáteli nebo lehkou  večeři. V širokém sortimentu výrobků si najde své „favority“ každý. Nízkokalorický tuňák ve vlastní šťávě je vynikající při redukční dietě.

Tuňák v olivovém oleji se může pochlubit výjimečnou chutí. Tuňák na těstoviny v chutných kombinacích oliv, rajčat, česneku, feferonek, bazalky a dalších ingrediencí. Nově na trhu existuje i ve variantě Tuňák s pestem.

Rio Mare - to jsou především steaky z tuňáka v olivovém oleji a ve vlastní šťávě, směsi na těstoviny a tuňákové saláty Insalatissime.

A co není zanedbatelné, maso není rozdrobené, ale kompaktní, takže se pěkně aranžuje na talíři a vy si pochutnáte i očima.

A na závěr důležitá informace.

V RIO MARE nepoužívají žádné chemické konzervační látky a všechny suroviny patří k nejkvalitnějším.

Tuňáky Rio Mare na český trh přináší společnost BOLTON CZECHIA.

 www.riomare.com

 

Zapojte se do soutěže a vyhrajte balíčky Rio Mare!

Reklama