.

Chcete, aby se o vás starala příroda? Vyzkoušejte novou Čistící pěnu a Pleťovou vodu Nutra Effects od Avonu s výtažky mydlice lékařské

Styl

Chcete, aby se o vás starala příroda? Vyzkoušejte novou Čistící pěnu a Pleťovou vodu Nutra Effects od Avonu s výtažky mydlice lékařské

Asi se shodneme, že pleť je potřeba čistit každý den. A pokud dáváte přednost kosmetice s přírodními výtažky, sáhněte po nové čistící řadě Nutra Effects od Avonu. Jedná se o produkty, které v sobě obsahují výtažky z mydlice lékařské, rostliny, která je velmi vhodná pro citlivou pleť.

Avon

Mýdelník obsahuje přírodní tenzidy, což jsou látky, které přilnou k nečistotám a oddělí je od povrchu. Zatímco velmi propagovaná tzv. micelární voda, obsahuje pouze tenzidy syntetické, AVON v řadě Nutra Effects používá tenzid zcela přírodní, kterým je právě mydlice.

Čisticí pěna pro normální až smíšenou pleť

AvonČistící pěnou hloubkově vyčistíte pleť, odstraníte z ní všechny nečistoty nanesené na pokožku během dne a skvěle odstraníte i make-up. Vaše pleť se nebude lesknout a zredukuje se i viditelnost pórů. Čistící pěna s přírodními výtažky je vhodná i pro ženy s citlivou pletí. Abyste docílili opravdu hloubkového vyčištění, používejte Čistící pěnu  2x denně. Jemně ji vmasírujte do pleti a dekoltu a důkladně smyjte vodou.

 

AvonNásledně nezapomeňte ani na Matující pleťovou vodu pro smíšenou až mastnou pleť, která se postará o to, aby vaše pokožka byla tonizovaná a osvěžená. Naneste ji vatovým tampónkem jemně po celém obličeji a hotovo, můžete si zalézt do postele s oblíbenou knížkou.

Více o čisticí kosmetice na www.avon.cz

   
04.09.2015 - Krása - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. avatar
  [2] Midsummer [*]

  Přírodu mám za barákem. Nikoli u Avonu Sml58

  superkarma: 0 04.09.2015, 10:23:59
 2. [1] Bucík [*]

  Právě používám Vichy, ale od Avonu jsem už pár věcí měla a byla jsem spokojená.

  superkarma: 0 04.09.2015, 08:28:34

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme