Ilustrační foto - babička

Vážená redakce chci se podělit s vámi o můj životní příběh, jak jsem utekla hrobníkovi z lopaty.

Jako malá holka jsem onemocněla a od třinácti let jsem si musela sama píchat injekce, dnes to je o mnoho lehč, ale v roce1966 nebylo ještě tolik per a přístrojů na změření cukru a proto jsem hodně trpěla hypoglykémií a rodiče museli volat záchranku.

Naučila jsem se s tím žít a dokonce jsem se i vdala, porodila dva krásné kluky, teď jsem už babička.

Ale o tom sem nechtěla psát, ale o tom, jak mně elektrický proud tahal do daleka, zůstala jsem v bezvědomí nevím jak dlouho ale asi mi nebylo souzené odejít na onen druhý svět, a proto jsem se začala probírat na hlas svého syna, který mně volal zpátky…

To byl jen začátek mé cesty životem, pak přišla další rána a lékaři mi zjistily, že mám moc škaredou nemoc – alzheimera. Začala jsem užívat léky a po roce, kdy mi moji blízcí a kamarádky pomáhali se s touto nemocí poprat, jsem to zvládla a teď se zapojuji na Žene-in do soutěží a jiných programů, a to mi pomáhá žít…

Pochopila jsem, že člověk se nesmí vzdát a musí bojovat. Proto chci všem poděkovat, a popřát hodně úspěchu v další tvořivé práci.

alfi39

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.

Je úžasné, jak optimisticky dokážete nahlížet na život. Přejeme vám, aby vás nemoc ještě dlouho „nepřeprala“!

Napište nám na redakční e-mailovou adresu: redakce@zena-in.cz. Svoje texty můžete doplnit i obrázkem.

Těšíme se na vaše příspěvky, které budeme v průběhu celého dne zveřejňovat, a dva nejzajímavější odměníme. První vybraná čtenářka obdrží velké balení kávy Jacobs Velvet a k tomu tělové mléko Dermacol Banana. Druhá v pořadí si připíše na soutěžní konto do Velké vánoční soutěže 500 bodů!

 

Reklama