Nepříjemnou noční můru má čtenářka s nickem Tepito. Kvůli zážitku s jednou prosklenou toaletou v Německu se jí zdá skutečné WC drama...

Není WC jako WC, čtenářka Tepito by mohla vyprávět...


Dobrý den,
má noční můra je v době snění pro mě velice děsivá, ovšem po probuzení je spíše k smíchu. Alespoň má rodina to bere jako velkou švandu.
V noci se mi vrací často sen, kde myšlenka je stejná, jen prostředí se mění. Potřebuji vykonat malou potřebu, nutkání je velice silné, ale bohužel toaleta se vždy nachází v naprosto neintimním prostředí-např.uprostřed náměstí plného lidí, na veřejných záchodcích, kde chybí přepážky, na rušné křižovatce... Polévá mě současně chlad s návaly horka. Pocity plného měchýře mě nutí usednout na danou mísu, ale nic se nekoná. Budím se zpocená, křičím ze spaní nesmysly. Je mi jasné, že je to hloupost, ale nemůžu se tak potupného snu zbavit. Většinou se mi vrací při horečkách. Kamarádka mi hledala hlubší význam ve snářích, ale taková blbost se nikde nevysvětluje.
Ale já vím, z čeho jí mám. Před mnoha lety jsme objevili v jednom německém městě toaletu, která měla obvod z průhledného zrcadla. Zvenčí zrcadlo-uvnitř výkladní skříň. Potřebu jsem tam vykonala s velkým sebezapřením, nebylo zbytí... Asi jsem slabá nátura, mám nepříjemný zážitek na celý život. Nedoporučuji.

Tepito

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 20. 11. 2012: Noční můry

Příspěvky k tomuto tématu již nepište. Později odpoledne se dozvíte, která z dnešních přispěvatelek obdrží slíbené dvě knížky: Černou kniha církve od Micheala Hebeise (Knižní klub) a Dänikenova Proroka minulosti (Knižní klub).

knihakniha

 

 

Reklama