To jsem se dočkala, po pěti letech se můj drahoušek asi zřejmě začíná nudit. Bojím se, že když ho nějak nezabavím, mohl by mi začít zahýbat. Jestli to už neprovozuje potajmu. I když co oči nevidí, srdce nebolí, ale nerada bych byla za ..., no však víte.

Jsme spolu už pět let, z toho čtyři roky manželé. Máme byt, auto, oba slušnou práci, co nás baví. S dětmi jsme se rozhodli ještě pár let počkat, ale každopádně je chceme. Žijeme docela společenským životem a právě jeden mejdánek odstartoval mé pochybnosti o našem vztahu.

Šárku a Petra známe z jednoho plesu, kde souhrou okolností s námi měli společný stůl. Šárka je tenisová trenérka a Petr obchodník. Jsou o malinko starší než my, na rozdíl od nás se rozhodli, že děti mít nebudou nikdy. Chtějí si užívat a nemít starosti. Jsou strašně společenští, pořád organizují turnaje ve volejbalu, tenisu, grilování apod. Je s nimi opravdu zábava a my je vždycky rádi vidíme.

Před měsícem nás pozvali na večeři k nim domů. Jídlo bylo úžasné, oni pozorní a milí. Vypili jsem několik lahví vína a hovor se stočil od práce a kolegů úplně jiným směrem. A totiž na sex. Nejdřív to začalo takovým tím, kdo by stál za hřích, a pak na co kdo má rád. Petr měl upito možná trošku víc než my, a tak byl ve svém líčení dost názorný.

Mezitím nám pilně doléval, můj Roman vypadal, že se fakt dobře baví. Zpočátku mi to taky přišlo vtipné, ale nejsem moc člověk, který by se o tomhle dovedl bavit jako o novém filmu… Naznačila jsem Romanovi, že bychom mohli jít už na kutě. A tak jsme šli do našeho pokoje pro hosty.

Samozřejmě jsme si ještě chvilku povídali, a najednou se rozletěly dveře. V nich stáli úplně nazí Petr se Šárkou. A hnali se k nám do postýlky. Já jsem byla úplně vytuhlá, ale Roman se začal se Šárkou hned osahávat a líbat. Petr se na mě sápal, ale já  byla úplně mimo.

Zmohla jsem se na rychlý ústup do koupelny, a tam jsem se začala jak robot oblékat. Zvedal se mi žaludek, snad z toho množství vína, co jsme vypili. Cítila jsem se hrozně. Roman za chvilku přišel za mnou jakoby nic a divil se, co se mnou je. Proč jsem odešla, že to mohlo být super.

Ptala jsem se ho, jestli mu nevadilo, že bych se vyspala s jeho kamarádem před jeho očima. On mi tvrdí, že to není žádná nevěra, že on by měl Šárku, a tak by to bylo všechno OK. Šli jsme domů, ale věděla jsem, že to myslí vážně. Mám ho hrozně ráda a myslím, že nejsem žádná puritánka, ale tyhle hrátky ve víc lidech opravdu nemůžu. Vůbec se mi nikdy nesvěřil, že ho něco takového přitahuje. Bojím se, že když na to nepřistoupím, bude hledat tohle potěšení někde jinde…

Marta  

Reklama