Bulvár

Charouzka astrologii věří

Astrologie je věda jistě záhadná, přesto jí asi jako většina lidí věřím. Že se ztotožňuji se svým znamením jen nepatrně (ostatní to vidí možná jinak), nebo že manžela nepovažuji za takového berana, jaký by měl být, že se mi nezdá,aby si dva berani rozuměli tak dobře jako můj manžel s mojí mámou (občas mu říkám, že si s ní popovídá líp jak já), přesto jsem se na svých dětech ujistila, jak dalece jsou hvězdy pravdivé.

Dcera je střelec každým coulem a syn blíženec jako vyšitý.Znamení, ve kterém jsem nechtěla mít narozené dítě. Proto mu rozumím asi mnohem víc jak moje okolí, právě proto, že vím já jako blíženec co jako blíženec cítí.

Přesto však, jak je to vše podle hvězd jasné, je důležité, jak si vše vyložíme my sami a jak to naše mysl přijme.

Začátkem roku jsem byla na astrologické přednášce a tam bylo řečeno, že rok 2009 bude pro všechny rokem naplnění a vyřešení všech problémů.

Začala jsem si promítat, co potřebuji dořešit a co mě vlastně v tomto roce čeká, rozhodnutí návratu do zaměstnání po mateřské, které nebylo vůbec jednoduché - rozhodovala jsem se mezi místy, kde jedno vítězilo rozumem a druhé srdcem. Kdesi v mysli mi ale neustále běžela myšlenka na mého tátu - byl nemocný a jeho zdravotní stav se najednou zničeho nic zhoršil.

Nikdo nevěděl proč, někteří lékaři ho odepsali, jiní mu dávali jasnou naději. A já si říkala, jakým vyřešením by tento rok pro něj měl být,zkoušeli u něj zrovna novou léčbu a já si řekla, že zabere, že to bude ono vyřešení  - ale na tu nejhorší variantu jsem nepomyslela - nebo nechtěla.

Jenže se stalo a já se ptala sama sebe, zda to nemohlo být jinak,zda tohle je to vyřešení. Jeho odchod  dal ale  do pohybu víc věcí - alespoň pro mě. Vyřešil toho víc, než jsem chtěla a řekl víc, než by mi kdy táta dokázal říct slovy.

Můj návrat do zaměstnání, moje životní postoje,priority a spoustu dalších věcí.

Jsou v životě chvíle, které nás posunou někam - a my jim říkáme osud, nebo že za to mohou hvězdy - těžko říct, přesto byl ale rok 2009 takový, jakým ho na přednášce nazvali - jen mi to došlo, až když se věci daly do pohybu.

Charouzka

Pozn.red.: Text nebyl redakčně upraven

Ahoj, předně je mi líto, že jsi přišla o někoho blízského. Na přednášce měli ale pravdu. Devítka je završením jednoho celého cyklu. Do nové jedničky budeme vsutpovat nově. Proč myslíš, že se teď rozpadá tolik vztahů, stran, firem a podobně? Holt je to ten Mars, jemuž devítka patří. Přeji hodně štěstí. M.

Jak jste na tom s horoskopy a astrologií vy? Máte nějakou osobní zkušenost? Chcete vyhrát knihu Lindy Goodmanové? Pište na redakce@zena-in.cz.

   
13.11.2009 - Blog redakce - autor: Michaela Kudláčková

Komentáře:

 1. avatar
  [6] Angelika.Devil [*]

  Jo rok 2009 je pro mě ukázkou chybných kroků, vytahování, pro mojí hlavu, nevyřešených událostí a motání se v kruhu do kterého jsem se zamotala vlastní vinou a nevím jak z ní venSml30

  Holt každej vrcholíme jinakSml24

  superkarma: 0 13.11.2009, 23:27:51
 2. avatar
  [5] charouzka [*]

  Libča - ahoj holka zlatá, dlouho jsem tě neviděla, nedávno jsem našla fotečky Kryštůfka když byl malinkej, to nám to letí. Kde je tě teD konec.

  superkarma: 0 13.11.2009, 23:27:47
 3. avatar
  [4] Libča [*]

  taky mam ten pocit ze pro me je ten rok 2009 nejakym vyvrcholenim neceho, zatim spis cekam co bude dal, moc casu nemam ale urcite se u me hodne moc veci zmeni....

  superkarma: 0 13.11.2009, 13:38:27
 4. avatar
  [3] kometa [*]

  Někdy to nebývá lehké a záleží jen na nás jak se s tím poperem Sml67

  superkarma: 0 13.11.2009, 10:30:30
 5. avatar
  [2] charouzka [*]

  maje - děkuji

  Jen se omlouvám,ale jak to po sobě čtu, vidím tam jednu chybičku, mělo tam být začátkem roku 2008 jsem byla na přednášce ......... snad se na mě nebudete zlobit.Nebyl to úmysl.Sml80

  superkarma: 0 13.11.2009, 09:39:53
 6. avatar
  [1] maje [*]

  charouzko, i mě je to moc líto. já přišla o tátu ve 14ti letech, 15 dní před ježíškem. takže vím, jaké to je. drž se. ono vlastně ani nic jiného nezbyde.Sml79Sml79Sml79 jinak já nemám pocit, že by něco v mém životě byl tento rok naplněním a že by vyřešil všechny mé problémy. ale na mě to třeba čeká příští rok.Sml58

  superkarma: 0 13.11.2009, 09:25:31

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme