Cestování

Charlota v USA: Nezapomenutelná dovolená

Nejdál od domova jsem byla loni v listopadu na Floridě v USA. Byla to nejlepší dovolená mého života, já, další tři kamarádi a putovní výlet skrz celou Floridu. Viděli jsme města, moře, mosty, zálivy, zábavní parky, pláže, aligátory, golfová hřiště, luxusní letoviska, nádherné vily a ochutnali jsme pravou Ameriku se vším všudy, tedy i s tím, že do mekáče za rohem musíte autem, neboť nikde není přechod pro chodce. 

Zažili jsme Den díkuvzdání na pláži i výměnu prasklé pneu na půjčeném autě uprostřed pustiny bez mobilního signálu, ale pod dohledem aligátorů. Zažili jsme spoustu adrenalinu v zábavních parcích na rollercoasterech v Orlandu i na safari v Tampě. Viděli jsme kosatky, tuleně i delfíny, kterých jsme se mohli dotknout. Nakoupili jsme za pusu tolik oblečení, že  ho nevynosím za rok. Váleli jsme se na pláži a popíjeli mojito a libovali si, jak jsme oproti Amíkům hubení.

Překonala jsem svůj strach z vody a vybláznila se na všech vodních atrakcích a toboganech v Aquatice. Prostě nezapomenutelná dovolená nejdál od domova, kde zrovna padal sníh a mrzlo až praštělo.

Charlota

Text nebyl redakcí upraven.

Téma na dnešek: Nejdál od domova

Které místo nejdál od domova jste navštívila vy? A jaké to tam bylo? Ještě hodinku nám můžete psát na adresu  

redakce@zena-in.cz

Došlé příspěvky budeme v průběhu dneška zveřejňovat a odpoledne vybereme jeden, jehož autorku odměníme citrusovým sprchovým krémem Welleda, dvd Cvičení po porodu a knížkou o vaření.

   
18.01.2011 - Zahraničí - autor: Eva Soukupová

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa: Výživa v nemoci
Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?

Náš tip

Doporučujeme