Plyšoví méďové svou roztomilostí dostávají do kolen malé i velké. Je to univerzální dárek, který potěší malou neteř stejně jako kamarádku či babičku. Když se navíc koupě rozkošného plyšáka pojí s pomocí potřebným, je radost dvojnásobná. Plyšoví charitativní medvídci budou k dostání od 10. listopadu 2014 v síti parfumerií Marionnaud a vybrané finance poputují stejně vloni do Nadace Taťány Kuchařové - Krása pomoci. Medvídek stojí 299 Kč a částka 200 Kč bude věnována nadaci na podporu seniorů po celé České republice.

MarionnaudVánoce jsou sváteční chvíli, kdy nejen obdarováváme své nejbližší, ale také je to čas, kdy je vhodné se zamyslet nad pomocí potřebným. Ideální příležitostí jsou nejrůznější charitativní akce, jako například každoroční prodej plyšových medvídků v Marionnaud. Kromě krásného dárku nás v tomto případě hřeje fakt, že jsme přispěli na dobrou věc.

Letos jsme, stejně jako vloni, uzavřeli spolupráci s Nadací Taťány Kuchařové - Krása pomoci. 200 Kč z každého plyšového medvěda půjde na podporu dobrovolnických programů pro seniory. V rámci těchto programů navštěvují dobrovolníci seniory a pomáhají jim například v domácnostech, s nákupy, docházejí za opuštěnými či málo navštěvovanými seniory do domovů seniorů nebo LDN a celkově pomáhají starým lidem předcházet pocitům osamění,“ vysvětluje Jana Kasardová, marketingová manažerka Marionnaud.

Nadace Taťány Kuchařové - Krása pomoci podporuje dobrovolnické programy pro seniory po celé České republice. Dobrovolnické programy si kladou za cíl zmírnit osamělost starých lidí. Realizují se díky profesionálně vedeným dobrovolníkům - lidem, kteří mají chuť pomáhat ve svém volném čase a docházejí pravidelně (minimálně 1 x týdně) za „svým“ seniorem. Dobrovolník se stává společníkem. Seniorům se dostává pocitu potřebnosti, přijetí, naslouchání a motivace v jejich životě. Rovněž díky dobrovolníkům je možné pomáhat bez nároku na úhradu, tudíž jsou programy dostupné všem, kteří o společnost mají zájem. Doplňují tak placené služby a přináší to, co si za peníze nelze koupit - zájem o člověka, laskavost a pochopení.

Pomoci nyní může každý z nás, stačí si zakoupit roztomilého plyšového medvídka v hodnotě 299 Kč a 200 Kč z každého medvěda dostane Nadace Krása pomoci. Medvídci budou v prodeji od 10. listopadu 2014 do Štědrého dne, či do vyprodání zásob.

Reklama