Mně se líbí, ale musí být přehledný! Mám ráda svůj chaos, ale jen ve svých věcech. U mě v pokoji vládne téměř permanentně. Občas mě přepadne uklízecí nálada, a to pak nemůžu nic najít! Ale když je u mě chaos a zmatek, tak se mi občas podaří něco náhodou najít po delší době, něco, na co jsem už dávno zapomněla, a to pak máte vidět, jakou z toho mám radost!!!

Moje neteř je určitě po mně, protože má na nástěnce nápis: ,,Pořádek je pro blbce, inteligent zvládne i chaos!"
Naprosto s ní souhlasím:-)

Ale nedávno jsem se ocitla v situaci, kdy u mě párkrát přespala dalo by se říct téměř bezprizorní kamarádka s dcerou, která měla svoje věci v bývalém bytě, v azylovém domě, u své babičky a ještě ke všemu u mě! Nejen, že měla chaos v bydlení, ale i Ve svém životě a myšlení. Začala být úplně zmatená. Došlo to tak daleko, že jsem já vypustila z úst větu: ,,Nedělej mi chaos v mým chaosu!"

Naštěstí už je z nejhoršího venku:-)) a její chaos jsme společně zvládly.Teď už si dělá ve svém chaotickém životě pořádek a bydlení už taky jakž takž zvládla. Jen se musí obrnit trpělivostí.

Takže: ,,Chaos ano, ale v omezené míře!"

Jiřina
hospodářka pobočky


Také to stále říkám. Pořádek musí být!!!

Děkuji Jiřinko za roztomilou úvodní větičku, kterou jsem dal do titulku. Je to stejně nádherné jako "konstruktivní pozitivní kritika".

Posílám na účet bonusové bodíky do VLS a těším se na další mejly o chaosu. A jsem šokován, že ještě nedorazilo nic zmateného...

redakce@zena-in.cz

A do uší tady v redakci zní Buena Vista Social Club a je nám jak v karibiku...

Reklama