Channing Tatum a Ashton Kutcher. Proč právě tito dva? Oba měli v letošním roce nový film a po obou prý dámy vzdychají. Jeden se pyšní sexy postavou, druhý sází na chlapecký úsměv. A asi je dobře, že dilema výběru mezi nimi, nemusíme řešit v reálu, ne?

Channing Tatum

Letní dny nám v kině ladil na dobrodružnou notu ve filmu White House Down (Útok na Bílý dům) Channing Tatum, miláček žen, zvláště znalkyň mužského těla. Nikoho asi nepřekvapí, že se živil jako model, tanečník a herec reklamních rolí.

Útok na Bílý dům, FALCON

Já osobně jsem ho poprvé zaznamenala v komedii pro náctileté Super náhradník. A asi i díky němu jsem se vydržela vůbec dívat, i když hlavní hrdince v podání Amandy Bynes se nedá upřít jistá chytlavá roztomilost.

Přečtěte si také:

 

On v roli fotbalového hráče poněkud mdlého rozumu, ale se srdcem na dlani, zúročil také své fotbalové dovednosti, které získal v dětství a mládí, kdy sám poměrně aktivně hrál.

Blýskl se také ve velmi dobře hodnoceném snímku Veřejní nepřátelé, ale to pravé ženské toužení zažil až po snímku Milý Johne, kde po boku Amanda Seyfried (známe z Mamma Mia!)

  • Pro pobavení doporučuji dále dílo 21 Jump street, kde opět na celé čáře vítězí jeho fyzické dispozice nad rozumem. Ale kterou z nás to zajímá, že? (smích)

Kapesníky si pak připravte při sledování romantického dramatu (není to neuvěřitelné spojení? -pokaždé mě to trochu vyvede z míry) Navždy spolu, kde se snaží své partnerce osvěžit po autonehodě ztracenou paměť.

Ženu jeho srdce ve zmíněném kousku hraje Rachel McAdams, na kterou se mimo jiné můžete těšit v naprosté novince, jež přichází do našich kin v listopadu. Jmenuje se Lásky čas a asi stačí říct, že režisérem a scénáristou v jedné osobě je Richard Curtis, „táta“ Lásky nebeské.

Takže All I want for Christmas je vidět tento film ...

Náš tip:

  • Určitě si nenechte ujít film Vedlejší účinky, o kterém jsme zde již psali v souvislosti s herečkou Catherine Zeta Jones.
  • Bez kalhot - nahlédněte do světa mužských striptérů

Ashton Kutcher

Ten od Demi Moore. I tak se říká sympaťákovi s chlapeckým úsměvem, který okouzlil nejen světa znalou herečku. Jejich vztah/nevztah necháme stranou a podíváme na filmy, které s ním stojí za to vidět.

jOBS,  Bontonfilm

Moji favorité jsou shodou okolností tři po sobě jdoucí filmy v jeho filmografii: Na sv. Valentýna (příliš hodný chlapec), Šťastný Nový rok (zahořklý chlapec) a Hlavně nezávazně (trochu zlobivý chlapec, který zkrotne „pod tělem“ Natalie Portman).

V podstatě by se dalo říct, že jde skoro po každé o stejnou roli, ale nějaké drobné nuance tam jsou. Chlapci všeho druhu mu prostě jdou :-)

Nejžhavější novinkou je ovšem dílo jOBS, o kterém se zde již psalo. Já sama jsem ještě neviděla... a trochu váhám. A jak se líbil vám?

Co ještě vidět:

  • Osudový dotek, pokud máte rády Sci-fi a napětí.
  • Záchranáři, jestli chcete vidět, jak to ladí ostřílenému Kevinovi Costnerovi a zajíčkovi od Demi Moore (omlouvám se, ale musela jsem to použít)
  • Mejdan v Las Vegas, ať vidíte, jak pořádně zapařit :-)
  • Bobby, hvězdně obsazený film, kde zjistíte, že není malých rolí...

Něco navíc

Oblíbily jste si seriál Dva a půl chlapa. A dívaly jste se na něj hlavně díky charismatickému kořalovi, synovi slavného otce, Charliemu Sheenovi? Pak vězte, že v nových sériích jej nahradil právě Ashton Kutcher. Moc ráda bych vám k tomu něco napsala, ale evidentně trpím na předpojatost, a tak jsem zmíněné nové díly ještě neviděla. Co vy?

A nejzáludnější otázka úplně nakonec. Kdyby vám nějaká dobromyslná čarodějnice řekla, že si máte vybrat jednoho z nich, který by to byl? A v jaké roli? Těšíme se na vaše odpovědi.

Přečtěte si také:

Reklama