Rodina

Četnářka Ula: Děti otočit!

Při mé vzpomínce na dětství a sex se musím od srdce zasmát. Doma totiž u nás bylo všechno tabu. Přitom jsem ze tří dětí a zhruba od šesti let vím, jak se „vyrábí“ dítě, ale naše máma byla prostě v tomhle trochu pozadu...

Každý si vzpomíná na komunistický sex ve filmu - dva si lehnou do postele, zhasne se lampička a pak už je střih na další den, jak například sekretářka dělá šéfovi kafe... takže o sexu ani vidu, ani slechu... když však byla ve filmu angelika líbána do dekoltu, máma zavelela - děti otočit - a to tedy jsem si připadala trapně, bylo mi totiž už snad deset let.

Jednou jsem se rozhodla, že mamču převezu a když večer šla dělat čaj, rychle jsem vlezla do obývacího pokoje a schovala se pod gauč. Táta měl noční.

Dávali totiž film s hvězdičkou a já jsem chtěla zjistit, co tam bude takové tabu...
máma se vrátila, lehla na gauč, já pod gaučem ani nedutala... až jsem tam usla. K ránu jsem šla potichu spát do pokoje, mamča to do dneška ani nezjistila.
Nikdy nám nevysvětlila, jak se děti dělají, nikdy mi neřekla informace o menses. Naštěstí to člověk znal od kamarádek, ve škole se dozví děti opravdu všechno, ale její výchova v tomto prostě selhala.
Když jsem jí před rokem a půl telefonicky informovala o tom, že čekáme třetí dítě (bydlí daleko), tak vykřikla - ježišmaria a co jste to dělali... takže jsem pochopila, že ona neví, že děti čáp nenosí.

Teď když jsem maminka já, tak jsem všechno vzala z toho lepšího konce. Doma se před svými malými dětmi nestydím, ráno, než se obleču, chodím nahá, koupu se klidně před nimi, manžel taky nedělá žádné „rychlé schovávací akce“, prostě přirozený chod domácnosti.

Naše nejstarší školkové dítě ví, že se maminka a tatínek mají rádi a jak se pusinkovali, tak je z toho miminko, prostě informace s ohledem na věk.

Doufám, že děti jednou ocení, že jsme se chovali tak, jak se chováme a neděláme z ničeho vědu.
Hezký den.
Ula


Samozřejmě, že to ocení, Ulo. Proč dělat vědu z něčeho, co vědou není. Děkuji moc za příspěvek a měj prima den. Míša

  Téma prodnešní den je jasné a já se těším na vaše názory a zkušenosti.

·         Jaký je váš názor na sexuální výchovu ve školkách?

·         Chodíte nazí před svými potomky?

·         Jak jste jim vysvětlili, že přišly na svět?

·         Byli k vám vaše rodiče otevření?

·         Co vy a tabu projektovaná dětem?

·         Hovoříte s dětmi o sexu?

Pište už od této chvíle na redakce@zena-in.cz

   
12.04.2011 - Příběhy - autor: Michaela Kudláčková

Komentáře:

 1. avatar
  [7] SNÍŽEK [*]

  maminka by potřebovala osvětuSml30

  bonda — #5 otec mi zakrýval oči,když v televizi ukazovali něco co by mi mohlo narušit morálku.Stejně jsem se vzbudila když souložili,ale ani jsem nedutala.Sml52

  superkarma: 0 12.04.2011, 17:40:53
 2. avatar
  [6] Hanice [*]

  Moc vtipné, hlavně s tou maminkouSml59

  superkarma: 0 12.04.2011, 13:20:47
 3. avatar
  [5] bonda [*]

  Já jsem se nesměla dívat na Angeliku a to už mi bylo 15, všecky holky ze třídy to viděly a já ne, bůůůůSml15

  1. na komentář reaguje SNÍŽEK — #7
  superkarma: 0 12.04.2011, 13:11:13
 4. avatar
  [4] SStream [*]

  U nás se nic moc neřešilo. Jednou jsem se maminky zeptala jak je to s tím sexem o svatební noci. Že to zní sice hezky a pohádkově ale že mi to přijde divné. (hodiny náboženství jsme od toho okamžiku zrušili). Maminka zcela rázně řekla, že sex je velmi důležitou součástí života a může to být skvělá zábava ale taky ne úplně nejlepší pokud si partneři nesednou. Taky mi řekla, že se to rozhodně zkusit musí, že tedy v každém případě nemusím hned, ale pokud to bude muž, kterému budu věřit a budu opravdu moc chtít, pak na svatbu rozhodně čekat nemám Sml30 (bylo mi 15 Sml54 )

  superkarma: 0 12.04.2011, 13:09:49
 5. [3] ula [*]

  denkas — #2 Já to taky neberu jako křivdu, jen se té naší mámě do dneška divím, že kolem všeho dělala takové ciráty a přitom měla ty děti tři.

  superkarma: 0 12.04.2011, 13:08:30
 6. avatar
  [2] denkas [*]

  U nás se taky o sexu nemluvilo.A když ve filmu začla nějaká líbačka ,tak třeba uprostřed filmu jsme mazali do posteleSml59Ale ,že bych na to vzpomínala s nějakou křivdou ,to ne. Spíš s úsměvem. Ale do kina sem chodila na co chtěla.Jen sem oznámila v kolik dorazim domu a bylo to.

  1. na komentář reaguje ula — #3
  superkarma: 0 12.04.2011, 13:00:16
 7. avatar
  [1] gaba23 [*]

  Také jsme doma přirození, po vykoupání jdu do ložnice nahá se obléci, Maky uvidí prsa a valí za mnou mamí mňamSml16 Když mě bylo třináct dovezl kamarád ze zahraničí video a videokazetu s pornem, tenkrát dabované tím jedním hlasem Sml16 můj bože už budu Sml16 jsme si to pustili s bráchem a čučeli na to, potom jsme si řekli, ježíš, co je to za hovadinuSml30Sml30 Ve čtrnácti mě otec nepustil na film Hříšný tanec, jen proto, že název byl hříšnýSml16

  superkarma: 0 12.04.2011, 12:47:08

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme