Získat cestovní pojištění pár měsíců před porodem není nic jednoduchého. Do konce sedmého měsíce těhotenství ho u nás nabízí jediná instituce, a tou je ERV pojišťovna. Ostatní pojišťovací ústavy pojistí těhotné ženy zpravidla jen do druhého trimestru. ERV

ERV pojišťovna (dříve Evropská Cestovní) nabízí cestovní pojištění v těhotenství, které přináší nejširší rozsah plnění při cestách po Evropě i do celého světa. Pojišťovna hradí léčebné výlohy až do výše 6 000 000 korun. „Nastávající maminky se nemusejí bát jet do zahraničí. Ještě dva měsíce před plánovaným porodem jim hradíme jakékoliv léčení či operaci, včetně předčasného porodu. Stejně tak se postaráme i o zdravotní péči pro předčasně narozené miminko,“ říká ředitel marketingu a komunikace ERV pojišťovny Ondřej Rušikvas.
ERV pojišťovna nabízí také široký výběr připojištění, včetně storna při hospitalizaci v těhotenství. Pojištění pro těhotné se dá sjednat už od 27 korun na den. A ERV nabízí i zlevněnou sazbu pro studentky do 26 let.

Výhody pro rodiny s dětmi

ERV pojišťovna myslí i na rodiny s dětmi až do 18 ti let. Těm přináší výrazné slevy. Například speciální pojištění na hory SkiLight pořídí rodina se třemi dětmi na pět dní už za 730 korun, což je 29 korun na osobu a den. Cestovní pojištění u ERV zahrnuje kromě pojištění léčebných výloh také pojištění odpovědnosti za škodu na zdraví nebo majetku, kterou způsobíme někomu jinému. Máte pojištěné i poškození nebo odcizení zavazadel a případného storna. A to nejen v případě zrušení celého zájezdu, ale i jednotlivých služeb jako je ubytování či letenky. Vítají to hlavně rodiny s menšími dětmi. „U dětí bohužel nikdy nevíte, co kde chytí a cestovat s nimi v horečkách do zahraničí bych si netroufla. Pojištění do zahraničí kryje všechno, co potřebujeme, a nemusíme se bát, že když děti onemocní, přijdeme nejen o dovolenou, ale i o peníze,“ chválí rodinné pojištění matka dvou dětí Jana Sedláčková.

Nejpohodlnější je celoroční cestovní pojištění

Pokud cestujete do ciziny alespoň dvakrát ročně, vyplatí se celoroční cestovní pojištění. Platí 365 dní od doby, kdy si ho sjednáte. „Uzavřete smlouvu a pak už jen cestujete. V zimě do Rakouska na hory, v létě k moři, mezitím může manžel absolvovat zahraničí služební cestu, manželka nákupy v Německu, děti navštívit babičku na Slovensku a všichni členové rodiny mají všude velmi komplexní pojištění,“ popisuje Ondřej Rušikvas. Celoroční pojištění do zahraničí MultiTrip šetří starosti a čas. A vždy jste výborně pojištěni. Počet cest za rok není nijak omezený. Jen jedna nesmí přesáhnout 45 dní. ERV pojišťovna nabízí výhodné tarify pro dvojice a rodiny až se třemi dětmi do 18 let.

ERV

Reklama