Bulvár

Čeští agenti 007

Čeká nás éra tajných agentů po vzoru Jamese Bonda? Skoro to tak vypadá! Ministr vnitra Ivan Langer přichází do sněmovny s návrhem na využití nasazených policejních agentů nejen u případů závažné trestné činnosti (například organizovaný zločin), jako tomu bylo doposud, ale i v situacích podezření z korupce.

Agent s životopisem šitým na míru a s falešnými doklady by mohl nastoupit do podniku nebo na úřad a snažil by se všemožně získat důkazy o probíhající korupci. Sám by ovšem ke korupci rozhodně nevybízel! „Byl by to agent pozorovatel, nikoliv agent provokatér!“ vysvětluje Langer odlišnost svého návrhu od toho Bublanova, který byl zamítnut.

Takže pokud k vám nastoupí nová sekretářka, uklizečka nebo třeba odborník na PC, buďte opatrní, může to být tajný policejní agent! A kdo ví, co všechno si vyfotí nebo natočí! Bude k tomu samozřejmě muset mít povolení vrchního soudu, protože se jedná o zásah do soukromí.

Návrh má velkou šanci na to, že sněmovnou projde – podpoří ho totiž i ČSSD. Takže se zřejmě brzy dočkáme tajných agentů se skrytými kamerami, odposlouchávacími zařízeními a mikrofoťáky umístěnými v hodinkách. Jenom to právo zabíjet asi mít nebudou...

Co si myslíte o tajných agentech? Je nasazení takového agenta nepřípustné, nebo naopak žádoucí? Chtěla byste si práci tajného agenta vyzkoušet? A který James Bond se Vám líbí nejvíc?

Sean Connery                                         George Lazenby

 

 

 

 

 

 

 

Roger Moore                                                Timothy Dalton

 

 

 

 

 

 

 

Pierce  Brosnan                              Daniel Craig

 

 

 

 

 

 

 

 

   
30.08.2007 - Společnost - autor: Ivana Kuglerová

Komentáře:

 1. avatar
  [4] Radka27 [*]

  Jedině Sean za mlada

  superkarma: 0 30.08.2007, 22:56:46
 2. avatar
  [3] vininka [*]

  Jé...já jsem se dle nadpisu naivně domnívala , že budeme tipovat, kdo z našich herců by mohl hrát BONDA... .Ale...nějak mě nikdo nenapadá.Každopádně by to byla docela sranda...

  superkarma: 0 30.08.2007, 18:44:16
 3. avatar
  [2] tyrkys [*]

  Mně se nelíbí ani jeden

  superkarma: 0 30.08.2007, 15:02:55

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme