lego

Škola hrou... Kdo by neslyšel o efektivní učební metodě, kterou propagoval už Jan Ámos Komenský? Právě touto myšlenkou jsou inspirovány i nové LEGO Stolní hry, které dětem, ale i dospělým, přinášejí zábavu a zároveň jim příjemnou formou pomáhají rozvíjet kreativní, strategické nebo i logické myšlení.

Nová kolekce zahrnuje 10 tematických her, při jejichž tvorbě se zkušení designeři nechali inspirovat mimo jiné historií. Jedinečná edice tak zahrnuje i tři hry, díky kterým se hráči mohou přenést do tajemného starověkého Egypta (hra Ramsesova pyramida), mytického Řecka (Minotaurus), nebo do doby kolonizace a nevyzpytatelných pirátů (Pirátský poklad). Všechny tyto hry pomáhají u dětí rozvíjet kreativní myšlení a jsou založené na principu „Postav hru - Hraji si - Změň pravidla." Tento jedinečný koncept hráčům nabízí možnost zapojit vlastní fantazii a rozvíjet kreativní myšlení už při stavbě herního plánu, dále pak přímo při hře, jejíž pravidla mohou kluci a holčičky i jejich rodiče libovolně měnit.

LEGO© Minotaurus

legoHra inspirovaná řeckou mytologií, ve které Minotaurus, bytost s lidským tělem a býčí hlavou, střežila tajný chrám v nitru labyrintu. Cílem hry je dovést své hrdiny do chrámu jako první a vyhnout se přitom nejen Minotaurovi, ale zároveň šikovně postavit zátarasy tak, aby ostatní měli do chrámu cestu zablokovanou.
Hra pro 2 až 9 hráčů ve věku 7+. Doporučená MOC 659 Kč.

LEGO© Pirate Code - Pirátský poklad

legoAby se člověk mohl stát kapitánem pirátů, musí být mazaný! V této hře proto musí dřív než jeho protihráči uhádnout tajné kódy ostatních a zároveň před odhalením uchránit ten svůj. Zábavná a logická hra, při které vyhrává ten nejchytřejší.
Hra pro 2 až 8 hráčů ve věku 8+. Doporučená MOC 549 Kč.

LEGO© Ramses Pyramid - Ramsesova pyramida

legoHra, díky které se přenesete do starověkého Egypta. Mumie krále Ramsese se chystá dobýt Egypt se svou armádou mumií. Aby mu v tom hráči zabránili, musí se zmocnit jeho koruny a pokladu, který je ukryt uvnitř pyramidy. Usilovat o to mohou společně, nebo každý zvlášť. Hra, díky které si dospělí i děti procvičí paměť a důvtip.
Hra pro 2 až 4 hráče ve věku 8+. Doporučená MOC 799 Kč.

LEGO Stolní hry jsou k dostání v hračkářstvích v oddělení her. Více se o nich můžete dozvědět a jejich demo verze vyzkoušet na www.hry.lego.cz.

Reklama