První česká sex koučka Julie Gaia Poupětová vydává své odvážné DVD a knihu o sebemilování

OrgasmusPředstavujeme Vám na českém trhu první odvážnou učebnici funkční ženské anatomie, vzrušení a sebepotěšení pro ženy. Ženskou sexualitou provází první česká sex koučka Julie Gaia Poupětová, která na DVD ukazuje teoreticky i prakticky jak pracovat s tělem a ženskou energií, poznat blíže samu sebe a otevřít se tak novému světu potěšení.

I když u většiny převládá pocit, že o svém těle víme vše, ve skutečnosti se umění milování i sebepotěšení potřebujeme učit jako jakékoli další dovednosti a neustále je rozvíjet. Ženské tělo skrývá mnohem více tajemství, než to, co nás učili ve škole. Ani naše maminky nevěděly nebo se ostýchaly předávat své zkušenoti dále svým dcerám a dokonce ani studentky lékařských oborů či porodnictví se mnohdy neorientují v nejnovějších poznatcích anatomie nejcitlivějších ženských částí.

Toto dříve tabuizované téma se postupně rozkrývá a díky DVD se mohou ženy v této oblasti zorientovat, inspirovat a rozvinout svůj orgasmický potenciál.

Mgr. Julie Gaia Poupětová CSB

Julie Gaia Poupětová vystudovala obor klinické imunologie a vývojové biologie na Univerzitě Karlově. Absolvovala zahraniční studium pro profesionální Sex kouče pod vedením Dr. Patti Britton, Profesionální koučing Dr. Marily Atkinson Ph.D. nebo výcvik pro Sexuologickou práci s tělem pod vedním Josepha Krammera Ph.D. Aktivně cvičí a vyučuje Ashtangu a power yogu. Vychází z nejnovějších vědeckých prací například uroložky Dr. Helen O´Connell nebo Betty Dodson.

Jako lekorka sexuálního rozvoje je Julie Gaia Poupětová autorkou několika úspěšných kurzů o ženské i partnerské sexualitě (Umění potěšit muže, Orgasmická žena, G-bod, Milování dotekem a Bodyworshop – Kurz sebemilování pro ženy). Julie Gaia Poupětová působí již třetím rokem jako sex koučka Frekvence 1, kde každý všední den ve večerních hodinách moderuje vlastní show Sexy život.

První DVD

Orgasmus

Porozumíte tomu, jak vlastně funguje v našem těle orgasmus a dovíte se, proč vám snaha o vaginální orgasmus možná brání v tom rozvíjet ty opravdu silné stránky vlastního těla.
Zjistíte, že naše smysly a jejich citlivost jsou klíčem k silnějším a pestřejším zážitkům v erotice.  Dovíte se také, proč je rozvoj citlivosti tak důležitý a  jak potlačování senzitivity zabraňuje tomu, po čem v erotice často toužíme.

Druhé DVD

Na druhém DVD pochopíte, že umění sebemilování není přirozeně součástí naší genetické výbavy. Naopak, dovednosti sebepotěšení se nejen můžeme, ale i musíme učit a  to nám dává možnost postupně rozvíjet například ženskou ejakulaci či lepší prožitek vlastního orgasmu. Po malých krůčcích zjistíte, jak nejen posilovat, ale i uvolňovat pánevní dno. Dovíte se, jakým způsobem používat vibrátory tak, abyste rozvíjely citlivost svého těla.  

Všechny dovednosti z prvního i druhého DVD budete moci využívat nejen při cestě ke svému prvnímu orgasmu či objevování citlivých míst svého G-bodu, ale i při milování se svým partnerem či jako inspiraci k novým hrám ve vašem vztahu.

Tento komplet vzdělávacích a odvážných DVD s pracovní knihou Cesta k ženskému orgasmu můžete objednat na www.kodava.cz. Za cenu 780 Kč

2DVD – teoretické a praktické. Pracovní kniha rozsah 32 stran.

DVD vychází začátkem listopadu.

Reklama