Muž roku 2015 Jakub Kraus zabodoval na prestižní soutěži Mister International na Filipínách, kde se umístil na pátém místě. Celkem soutěžilo 36 států a on se umístil jako druhý nejkrásnější muž z Evropy a pátý na světě!

muz roku

Jakub Kraus na Filipíny odletěl před dvěma týdny, kde se zúčastnil velké charitativní akce, řady módních přehlídek a navštívil i řadu místních památek. Během večera se probojoval do první desítky, poté došlo na další vyřazování soutěžících. „Když ohlásili páté místo, tak jsem nevěřil svým uším, že jsem to já,“ dodal Jakub Kraus hned po vítězství.

muz roku

Jeho charitativní předmět křišťálový orel se vydražil za nejvíce peněz pro místní stacionář. „Největším zážitkem pro mě bylo trávit čas s lidmi z různých koutů světa, Filipínci jsou velmi přátelští a chtěli se s námi všude fotit. Je to zcela jiná kultura. Náš hotel museli chránit policisté, my jsme jinak nesměli i kvůli fanynkám mimo areál hotelu. Někteří fanoušci byli až fanatičtí z krásných kluků z celého světa,“ dodává se smíchem Jakub Kraus.

filipiny

mz

Přiletěla za ním i jeho přítelkyně Eva Havelková, která seděla v hledišti a vydatně ho podporovala. „Určitě se Jakubovi otevřou i dveře do zahraničí,“ dodává majitel zastupující Muže roku z agentury CAST ME Michal Doležal. „Já jsem na Jakuba patřičně hrdý, gratuloval jsem mu, je to velká čest pro samotnou soutěž i pro Českou republiku, je druhý z Evropy a to je přeci velký úspěch. Jsem rád, že čeští muži mají ve světě ohlas. Pánové se mohou opět přihlašovat do dalšího ročníku soutěže Muž roku na internetových stránkách, musí splňovat věk 20 až 29 let a mít české občanství,“ dodává ředitel soutěže David Novotný.

Volba v ČR

Vítězem se stal Pedro Mendes ze Švýcarska, na druhém místě skončil Anderson Tomazini z Brazílie a na třetím Sang-Jin Lee z Korei. V porotě zasedl i Neil Perez, vítěz Mister International 2014, který v srpnu zavítal do České republiky a na Muže roku do Náchoda.

Reklama