Bulvár

Česko má Českou Miss 2006

Pátek večer, Top hotel Praha, volba České Miss 2006.

Přemýšlela jsem, co vlastně napsat. Vezmu to z pohledu diváka.

Poměrně lukrativní místo v prvních řadách uprostřed nemusí být vždy výhrou. Na úzké, k sobě sražené židle se opravdu vejdou jen mírně anorektické bývalé missky a současné modelky, které mne obklopovaly, a i ty někdy s potížemi – kabelky zakopávaly pod sebe. Pokud chcete vstát, musí se člověk před vámi předklonit dopředu a člověk za vámi dát nohy ke krku. Pak v poloze skrčmo padáte přes kolena okolo sedících a zoufale se snažíte dostat na konec uličky – dá-li se ten deseticentimetrový prostor nazvat uličkou. Když se dostanete ven, vrháte se ke stolům s minerálkami, abyste své tělo přesvědčili, že mu ve třicetistupňovém vedru stačí dva hltíky vody a tekutiny jsou doplněny.

Prý klimatizace fungovala, nevím, leč se závistí jsem sledovala polonahé slečny kolem, těm takové vedro nebylo. A už se ozval pokřik režiséra – minuta, minuta, kdo do minuty nesedí, pryč ze sálu! Vrátilo mne to do reality. Stejně krkolomnou trasu, kdy jsem okopávala již sedící, jsem naštěstí vždy zvládla a nemusela být vykázána ven – stejně nevím, jak by to udělali – vytáhli by mne jeřábem?

Mezitím vám chodí esemesky: „Vidim te v tv, kocko“, „Jak ses tam dostala?“, „Jsi strasne bleda, neni ti neco?“, „Rekni Leoskovi o podpis – vzdyt sedis kousek od nej.“  Známému moderátorovi s partnerkou, který se stále šklebil na všechny strany a čekal na poznámky o své zálibě v rozbíjení aut, jsem si o podpis neřekla. Bledá jsem celý život, neopálím se ani u moře. Dostala jsem se tam dveřmi a přes několik kontrol. Jsem ráda, že jste mne viděli a hlavně poznali, mí milí. Mé časté střídání účesů totiž mate i ty, kteří mne vidí denně a občas mají problém v určování mé identity.

Ještě k tomu vedru, co bych vlastně chtěla, když byl večer pojat jako tropická noc. Moderátor Vojtek se spustí na laně, je polonahý, kolem pasu kus látky a rádoby slaměná či jaká sukénka. Nevypadal špatně, ale ty brazilské tanečnice s obrovskými „ozdobami“ z peří – to byl pohled!

K doprovodnému programu, brazilská skupina byla zážitek. Tanec ve stylu Carmen také, i když jsme se dlouho domnívali, že tanečník kroužící kolem Carmen je žena. Jen romská kapela, která hrála arabskou hudbu, zpěvačka se snažila stylizovat do Indky a tanečnice se vlnily v rytmech rádoby orientálních mne trochu uvedla do nejistoty. Do pátku jsem měla jinou představu o cikánské muzice, nu což, doba se mění.

Pár slov k porotě, vévodila jí krásná, sebevědomá a nesmírně schopná žena – bývalá Miss Československo 1991 Michaela Maláčová.  Žena, která trumfla dlouholetého “majitele“ soutěží krásy Miloše Zapletala a dokázala, že to jde i jinak a „její“ děvčata jsou stejně krásná, moderátor nemusí být upjatý a na „volebním“ večeru nemusí zákonitě zpívat Gott nebo Bílá a přesto má švih a vysokou úroveň. Loňská vítězka Kateřina Smejkalová, pořád rozesmátá a pořád s jiskřičkami v očích. Dva klučíci, idolové mnoha pubertálních dívčích srdcí Kotek s Mádlem byli vtipní, roztomile drzí, což prokázal Vojta nejen při rozhovoru s kandidátkami, ale i po skončení přenosu, kdy křepce vyskočil na pódium a líbal děvčata jako o život. Interesantní Tereza Maxová taktéž dokazuje, že není jen věšák na šaty a její pomoc opuštěným dětem není póza, ale opravdová práce. A vedle ní další idol, modrooký desetibojař Roman Šebrle, přítomné dámy jistě "potěšilo", že se nedávno stal otcem...

Víc jsem čekala od „starce“ fotografa Saudka. Jenže nebylo dost času, aby se projevil. I když ve spojení s exprezidentem panem Havlem jsem měla pocit, že se dívám na dvojici z jiné planety. Premiér Paroubek by měl radost – vypadali jako z Marsu. On se přece klidně spojí i s Marťany… A děvčátka na otázku Václava Havla, jak by chtěla propagovat naši zem, odpovídala jak z partesu. Všechna chtějí sloužit charitě, dětem, zvířátkům, všude budou vyprávět o krásách naší vlasti… Nic nového, na můj hlasitý povzdech těsně před touto „nečekanou“ otázkou: „Charita, děti, zvířátka“, reagovalo mé okolí smíchem a znejistělo kameramana. Smích nebyl v této chvíli ve scénáři.

Zvířátka – jedna slečna předváděla ve volné disciplíně jakýsi tanec s pejskem. Moderátor to okomentoval připomenutím „Bóbika“. Celý sál se smál, ale nejvíc Miss Universe z Kanady. Že by i tam pronikla nejoblíbenější česká reklama na pečeného psa? Možná, na internetu putovala v anglické verzi, ale znají ji i v Kanadě? Mimochodem Miss Universe byla opravdu vesmírně krásná, to se musí uznat.  Další slečna si vybrala píseň. Nic proti, ale při prvních tónech má kamarádka Alenka polohlasně pronesla: „Ne, ona snad bude zpívat Kočku ze Záběhlic!“ Zpívala a nejen to. Tančila v černém negližé a nakonec skočila na klín pražskému primátorovi Bémovi, jehož manželka vypadala na chvilku velmi vyděšeně. Když pak další soutěžící popadla motorovou pilu a přeřízla kládu, nemohlo mne už nic překvapit.
                                            
Nicméně – večer byl příjemný, i když po 3,5 hodinách režisérových proseb o smích, muselo mít mnoho lidí vykloubené dásně. Dívky byly krásné, ne tak vychrtlé jak je zvykem, zvítězila má favoritka. Byla přirozená a opravdu překvapená. Navíc se krásně, upřímně smála. Bývalé Zapletalovy missky měly naprogramované úsměvy, hned jak se objevil fotograf nebo kamera, nasadily vycenění zubů č. 5 nebo č. 9.  Šaty neskrývaly, ale odhalovaly téměř vše, místy byla vidět silikonová výpomoc.

Jistá ex-královna krásy, která o korunku přišla, novou dražila. Snažila se, aby přítomní pánové přihazovali víc a víc peněz, a tak slíbila za každých 10.000 Kč fant (moc toho na sobě neměla), nicméně přišla jen o jednu náušnici a korunka byla prodána za 350.000. Naštěstí, myslím, že by jí nedělalo problém shodit ze sebe šatičky. Peníze poputují Nadaci Terezy Maxové. A šlo to i bez striptýzu.


Kdo byl pro mne nej? Dáma s velkým D. Dáma šarmantní, vzdělaná, inteligentní a stále krásná. Dáma, která spolupracovala s pěti americkými prezidenty. Paní Eliška Hašek-Coolidge. Když stála na pódiu, nikdo jí nesahal ani po kotníky. Vyzařuje z ní krása, moudrost a zvláštní pokora.
Kdo měl nejkrásnější šaty? Známá práskačka a vymetačka večírků, jistou dobu „zpěvačka“. Ona samotná mi nic neříká, ale šaty byly opravdu úžasné.
Kdo byl nejoriginálnější? Jistý pán, který se stylizoval jako Elvis Presley, za korunu, co měl na hlavě, by se nestyděl ani Karel IV. A nikdo nevěděl, o koho jde. Ani práskačka..
Kdo mne nejvíc štval? Mne ani ne, ale kamarádku Alenku. Její věčná rivalka ve vztahu, jak jinak bývalá misska, která se ovšem nevěnuje ani tak modelingu, jako roli „dýdžejky“. A my ji potkávaly na každém rohu! Ali, příště se to nestane, slibuju!
Největší překvapení? Právě účast exprezidenta Václava Havla, který narychlo zastoupil svou ženu Dagmar. Mimochodem, propříště, chtělo by to trochu přistřihnout vlasy, pane Havle...
Jaký byl můj největší zážitek? Nemám ráda fronty u šaten, ale tentokrát jsme si s kamarádkou přály, aby byla co nejdelší a šatnářka co nejpomalejší. Alenka mi polohlasně říkala, že ta blondýnka, co vedle něj stojí, je určitě paní z berňáku, co se ho přišla zeptat na daňové přiznání, a ne manželka. Marně, byla to manželka nejkrásnějšího muže večera a nejen večera. Před námi stál Roman Šebrle. A tu půvabnou blondýnku držel kolem ramen. Ach jo…….

Že si myslíte něco o bulváru? Že hodnotím šaty a úsměvy? Že obdivuji našeho desetibojaře? Která z vás aspoň na okamžik něčemu takovému nepodlehne. On to byl opravdu příjemný večer, žádná umělá show a mně se tam líbilo. A smála jsem se bez výzev pana režiséra.

A vítězky?

1. Renata Langmannová (č.11)
2. Miroslava Košťánová (č.4)                                        

3. Barbora Kolářová (č.1)


PS: mimochodem vkus hlasujících diváků neodpovídal vkusu poroty - ta tipovala jako vítězku úplně jinou slečnu.

   
20.02.2006 - Společnost - autor: Míra Šindrbalová

Další příspěvky

Komentáře:

 1. avatar
  [63] Dudlajlama [*]

  Lilinka: Bud rada, ze mas dobre spalovani, jinak bys byla nez dostudujes jako kulicka

  superkarma: 0 22.02.2006, 21:39:52
 2. avatar
  [62] Lilinka [*]

  Galadriel: ni jelikož mě začlo přednáškové období a přednášky bývají dost nudné, tak se o nich cpu vším možným jak to

  superkarma: 0 22.02.2006, 10:20:31
 3. avatar
  [61] Dudlajlama [*]

  Lilinka: zrovna si tu debuziruju nadherny kminovy chleba s hutnou oblohou a kafco se smetanou

  superkarma: 0 21.02.2006, 23:49:41
 4. avatar
  [60] Lilinka [*]

  Galadriel: tak to já bych chcípla taky Jo, pár lidí jsem odpálkovala, od tý doby už si to téměř nikdo nedovolí. Na poznámku, že jsem pěkně hubená, jsem odpověděla, že dotyčná je pěkně tlustá

  superkarma: 0 21.02.2006, 21:39:37
 5. avatar
  [59] Dudlajlama [*]

  Lilinka: kdyz jis normalne a pred lidmi, tak te snad nikdo za anorekticku oznacovat nemuze, ne? Tak je odpalkuj a mas to? Znam ale par holek, kterym staci na den jogurt a banan, to by bylo do mesice po mne .

  superkarma: 0 21.02.2006, 20:21:09
 6. avatar
  [58] Lilinka [*]

  Galadriel: Meander: Průšová a Houdová-tak tahle 2 vítězství jsem vůbec nepochopila Co si pamatuju, tak se mi nejvíc ze všech missek líbila Tereza Dobrovolná

  Galadriel: Máš pravdu, že přirozená štíholst nemá s cílenou hladovou vychrtlostí nic společného. Ale jak poznáš, zda je tahle vychrtlost cílená nebo přirozená??? To je to, co mě pálí, bo jsem taky byla označována za anorektičku

  superkarma: 0 21.02.2006, 19:43:42
 7. avatar
  [57] Dudlajlama [*]

  Meander: Videla jsi Prusovku bez makeupu? Nerikam, ze kazdy z nas nevypada hur, ona ale primo divne, oci blizko u sebe, divny noc, pripomina mi nevim proc barysnu. O jejich myslitelskych kvalitach netreba polemizovat
  Opravdu to nebudeme prebirat donekonecna, ja si proste melu svoje a ty taky. Prirozena stihlost nema s cilenou a hladovou vychrtlosti nic spolecneho Lilinka:

  superkarma: 0 21.02.2006, 17:26:19
 8. avatar
  [56] Lilinka [*]

  Galadriel: můj příspěvek č.44 byl psán s lehkou nadsázkou...Protože když se někomu líbí vylejzající kosti, vychrtliny, ďoury mezi stehnama, je to tak trochu extrém, okamžitě me napadlo, co jsem napsala, byť je to taky extrém Buď jsou ty holky hubené od přírody, nebo hladoví.Je to jejich věc, nikdo je k tomu nenutí
  Pokud si ideál krásy dnešní doby žádá hubenost, chtějí to prodat, to je přirozené Ono se to časem změní, s tím nic nenaděláme.

  A že mi přijde, že když dnes někdo je od přírody štíhlý, nebo si tu svou štíhlost zdravě udržuje, tak ženy, které bojují s kily navíc si, vykřikují cosi o anorektičkách atd., už jsem napsala a nemá cenu se v tom dál pitvat

  superkarma: 0 21.02.2006, 12:18:57
 9. avatar
  [55] Meander [*]

  Galadriel: Průšová taky moc krásy nepobrala. U té by mě zajímalo, v které frontě stála, páč je ke všemu blbá jako troky

  superkarma: 0 21.02.2006, 12:01:57
 10. avatar
  [54] jiti [*]

  Galadriel: jojo, kobzanka se nepovedla

  superkarma: 0 21.02.2006, 10:56:26
 11. avatar
  [53] Dudlajlama [*]

  Lilinka: Nojo, ty treba mas superrychly metabolismus a muzes jist vsechno , ted jsem ale zrovna cetla od lonske Hanychove, jak se tesila, az soutez skonci a poradne se naji. A takovych je vetsina. Vidim ten rozdil na soutezich ve svete, holky (spis uz zenske) jsou tam uplne jine nez ty ceske (krome Asiatek, ty jsou tredicne prtavejsi a drobne), spis atleticke a vypracovane sportem (viz nadherna predlonska Australanka) nez ty superhubene soutezici u nas. Z ceskych missek se mi moc libila Baburkova , Faltynova, Seredova, Dobrovolna, ovsem treba Kobzanova je dle meho udesna. Je to ale ciste otazka osobniho vkusu, nikoho se nesnazim masirovat

  superkarma: 0 21.02.2006, 03:18:10
 12. avatar
  [52] Dudlajlama [*]

  Lilinka: Souvisi to tak, ze nikdo nevelebi pretekajici speky, jak tu podsouvas, lec normalni zenske proporce a tudiz tu davam priklad proporci krasnych zenskych. Uznavam sice, ze s dobou se ideal krasy muze menit a nerikam, ze obliny od Rubense povazuju za vahovy ci esteticky ideal, to ale rovnez ne ty kostnate hubendirky.
  Nyo, rekla jsi to presne, vetsina lidi se mota mezitim, u techle modelkovych a misskovych typu je problem, ze jsou vetsinou hodne vysoke a tam ta hubenost pusobi jako kozi, u krehouckych a drobne stavenych typu muze mit extremni stihlost i svuj puvab .

  superkarma: 0 21.02.2006, 03:04:48
 13. avatar
  [50] edith1975 [*]

  Ahoj lidi. Miss jsem neviděla, jen konec, vyhlášení. Třetí, druhá, jsou hezké, ale ta první, je fakt krásná. Navíc tento typ tu ještě nebyl.

  superkarma: 0 20.02.2006, 22:16:24
 14. avatar
  [49] Lilinka [*]

  Galadriel: jak souvisí s tím, co jsem níže napsala S. Loren, R.Wellch a další?

  superkarma: 0 20.02.2006, 20:44:31
 15. avatar
  [48] Lilinka [*]

  Blueberry: Tady ne Mám pocit, že jste mě nepochopily, nebo je to moje vina, páč jsem se špatně vyjádřila...Že se někomu líbí hubený holky a že se někomu líbí holky macatý ( a že takový mužský jsou-to se snad se mnou přít nebudete), s tím nic nenaděláme. Mě ale strašně vadí, že dost žen tady, a samozřejmě i jinde, označí každou hubenou za anorektičku... Věřte mi, že to není nic příjemného, vím o čem mluvím Někdo je takový od přírody, taky se můžu cpát horem dolem a jsem hubená, a co jsem si už kvůli tomu musela vyposlechnout. A to většinou od těch, kterým by trocha pohybu navíc neuškodila Já z toho cítím závist a nic jiného. Pokud jsem se někoho dotkla, tak se omlouvám.

  superkarma: 0 20.02.2006, 20:43:31
 16. avatar
  [47] Maldová [*]

  Po loňských trapných výjevech Maláčové jsem neměla sebemenší chuť se na to koukat. A myslím, že jsem o nic nepřišla. Zapla jsem to párkrát v "čekací době". Bohužel zrovna ve chvíli, kdy tam jedna slečna zápasila s pilou a posléze jako vrchol se sebe strhla monterky. To jsem ještě nežrala. Výkon hodný Oskara fakt Pak jsem ještě viděla pana Saudka, ale taky nic moc. Na to jakou má vyřídilku, se mu v přímém přenosu moc nedařilo.

  superkarma: 0 20.02.2006, 20:36:28
 17. avatar
  [46] Dudlajlama [*]

  Lilinka: Maly priklad...nejkrasnejsi zenske v historii filmu: Sofia Loren, C. Cardinalova. B. Bardotova, R. Wellch. M. Bellucci a muzu pokracovat hodne dlouho, ty maji podle tebe pretekajici speky ? Pro tvoji informacoi, precti si treba diskusi na chatu u MFDnes k volbe miss, co tam pisi hlavne panove, snad nejvic tam kritizuji prave vychrtlost, takze neco na tom asi bude, co rikas? Co se me tyce, urcite mi speky nepretekaji, takze nekritizuju z nejake osobni zavilosti.

  superkarma: 0 20.02.2006, 20:20:51
 18. avatar
  [45] Blueberry [*]

  Lilinka: Nekdo tady tvrdi, ze se mu (ji) libi pretekajici speky????

  superkarma: 0 20.02.2006, 20:19:55
 19. avatar
  [44] Lilinka [*]

  Galadriel: já zas nechápu, co se někomu může líbit na přetékajících špecích

  superkarma: 0 20.02.2006, 19:47:36
 20. avatar
  [43] Dudlajlama [*]

  Lilinka: Je velky rozdil mazi stihlosti a vychrtlosti. Nekdo je drobny a mrnavy, tam je nadmerna hubenost jeste jakztakz, kdyz ale nekdo merici zhruba metr osmdesat vazi cca 50kg, je to des a bes, nevim, co se muze libit nekomu na vylejzajicich klicnich, panevnich a jinych kostech a dourou mezi stehny, mezi ktrou by proletel fotbalovy mic.

  superkarma: 0 20.02.2006, 19:40:32
 21. avatar
  [42] Lilinka [*]

  Mám pocit, že když dnes ženská nemá kilo navíc, tak je to hned anorektička, vychrtlina a já nevím co ještě...

  superkarma: 0 20.02.2006, 19:10:50
 22. avatar
  [40] femme [*]

  ještěrka.ehp: Muž na útěku

  superkarma: 0 20.02.2006, 15:21:59

Další příspěvky

Z předchozí stránky:

 1. avatar
  [37] ještěrka.ehp [*]

  ivusad.: prosím pěkně na film nekoukat, přečíst si knížku (Runningman - Stephen King), ta je báječná a fakt děsivá, film je strašná sra*ka

  superkarma: 0 20.02.2006, 13:18:23
 2. avatar
  [36] ještěrka.ehp [*]

  narciska: jo, to jak ona se na něj dívala, když mu odpovídala a on koukal někam do papíru, to mi za něj bylo fakt vrcholně trapně

  superkarma: 0 20.02.2006, 13:17:23
 3. avatar
  [35] brunhilda [*]

  velmi prijemne pocteni, i kdyz u takovych akci je obvykly problem: nazivo je to zabavne, kdezto v televizi priserna nuda.

  superkarma: 0 20.02.2006, 12:20:56
 4. avatar
  [33] pujka [*]

  Calé to bylo velice podivné, utahané a trapné. Moderátor ničím nezaujal . Fandila jsem č. 9 a 3 , Misska se mi vůbec nelíbí. Je hezké že si jí můžou zvolit diváci, ale co další práce...tam jí nebudou hodnotit diváci ale fotografové aj. Uvidíme jak se jíbude dále dařit

  superkarma: 0 20.02.2006, 11:34:19
 5. avatar
  [32] narciska [*]

  Taky jsem to shledla. Svetlym okamzikem byla pani Coolidge, kam se na ni vsechny missky hrabou. Ovsem kdyz odpovidala na otazku moderatora, ten se dival kamsi do papiru a vypadal, ze ho to naprosto nezajima. Mela jsem chut ho zabit ale pani Coolidge to s usmevem presla. Z missek se mi vseobecne libily vice tmavovlasky. Rezani motorovou pilou me zcela odrovnalo ale ta holka mela krasne jmeno (ovsem v hlave nic).
  Jinak: hezky clanek, pekne se cte!

  superkarma: 0 20.02.2006, 11:31:35
 6. [31] Jana 01 [*]

  omlouvám se za spoustu chyb. Spěchat se nevyplácí.

  superkarma: 0 20.02.2006, 11:30:51
 7. [30] Jana 01 [*]

  ivusad.: no to ještě nic není, když chce někdo celýmu světu předvádět, jaké má zuby nebo prsa, je to jen jeho problém, ale včera jsem si chtěla pustit "Jak na to", ale zpanula jsem to zřejmě dřív, protože tam byla soutěž Missis a tam se ty dámy se strnulýmy úsměvy sice nepředvádí v plavkách, zato tam předvádí chudáky děti, holky se skruží v šatech, natočené vlasy, kluci nagelovaní a dokonce chudáci nalíčení. Ponižující. Museli se ukazovat celý den jako opičky a stále se usmívat, aby jejich maminka vyhrála. Bylo mi jich opravdu velice líto. I když dostali metrového plyšáka, neměli ani sílu se z toho radovat.

  superkarma: 0 20.02.2006, 11:29:26
 8. avatar
  [28] Žluťásek [*]

  Já zírala na volnou disciplínu , ten tančící pes byl ještě tak nejlepší.....

  superkarma: 0 20.02.2006, 10:32:31
 9. avatar
  [27] stasha [*]

  Z tohoto večera jsem viděla náhodou jen pár minut. Vojtek zrovna mluvil s paní Eliškou Hašek-Coolidge. Měl rozepnuté sako a ruku v kapse

  superkarma: 0 20.02.2006, 10:22:57
 10. avatar
  [25] Veroniké [*]

  Sem videla jen sem-tam kousek, PC a surfovani po internetu je zajimavejsi . Z tech tri viteznych se mi libi nejvic ta s č. 4, pekne se smeje.
  Ale prijdou mi jak kost a kuze... par kilo navic by jim nezaskodilo.

  superkarma: 0 20.02.2006, 10:21:06
 11. [23] xluciferka [*]

  Já se nekoukala, páč jsem byla v Turíně...a i kdybych tam osobně nebyla,tak se rozhodně na Turín koukám, protože ZOH jsou daleko lepší podívaná...

  superkarma: 0 20.02.2006, 09:56:56
 12. [21] Jana 01 [*]

  V Německu už zvítězila plnoštíhlá a v Americe se už soutěže Miss přestávají sledovat, už je tam vysílá jen kabelovka. Mne osobně už taky ty obdoby koňských trhů spoustu let absolutně nezajímají.

  superkarma: 0 20.02.2006, 09:11:51
 13. avatar
  [20] pohodarka [*]

  na miss jsem nekoukala, protoze jsem byla tancit salsu a to teda bylo uplne jine kafe a priznavama se, na miss bych nekoukala, i kdybych sedela doma a nemela nic jineho na praci

  superkarma: 0 20.02.2006, 09:11:12
 14. avatar
  [19] lilithheta [*]

  Na miss jsem nekoukala, protože jsem randila A kdybych zrovna "čirou náhodou" dřepěla doma, tak bych dělala cokoli jiného, třeba se i šťourala v noso, než se koukala na takovou "píp" jako je Česká miss

  superkarma: 0 20.02.2006, 09:02:52
 15. avatar
  [18] novinka [*]

  abigail: jsem to tedy viděla jen jedním okem, ale podle mne tam byl VOJTEK...Roman a KOTEK ...Vojta kdepak Mádl

  superkarma: 0 20.02.2006, 08:55:38
 16. avatar
  [17] Luciš [*]

  Při přepínání jsem zahlídla promenádu v růžových plavkách. Když je brali od spodu na točně, úplně mě zamrazilo, to bylo jako fotky anorektiček

  superkarma: 0 20.02.2006, 08:54:07
 17. avatar
  [16] Dudlajlama [*]

  Irena1: Ja zase cekam, ze jim od tech neustale na maximum vycenenych chrupu zatuhnou celisti a kusnu uz nezavrou, ja to alespon mivam, kdyz sedim hodinu u zubare.

  superkarma: 0 20.02.2006, 08:50:04
 18. avatar
  [15] Dudlajlama [*]

  Eva_Fl: Nojo, Glebova, ja vubec dneska mela den , nejen, ze jsem zvojtila jedno jmeno .
  alko: Katerina Smejkalova byla dle meho hubena az moc.
  r1911: to bys musela videt Glebo-Zlebovou v pohybu a v nadhernych bilych vecernich satech, pas jako vosa, krasne tvarovana, elegantni , navic proti nekterym krecovkam s neustale vycenenymi chrupisky byla prirozena.
  Suzanne: breberka, to je ale hezka a vystizna prezdivka

  superkarma: 0 20.02.2006, 08:46:37
 19. avatar
  [14] Irena1 [*]

  nebyly vychrtlé? hm...vždycky čekám, kdy se při chůzi přelomí..nebo aspoň omdlí hlady

  superkarma: 0 20.02.2006, 08:41:03
 20. avatar
  [13] Meander [*]

  *Kotě*: Nebyly tak vychrtlé jako jindy. Byly ještě vychrtlejší

  superkarma: 0 20.02.2006, 08:10:57
 21. avatar
  [12] ještěrka.ehp [*]

  Galadriel: Natalie má figuru jako ze žurnálu A ty zuby

  superkarma: 0 20.02.2006, 08:03:27
 22. avatar
  [11] ještěrka.ehp [*]

  Děsila sem se, že vyhraje ta blbka s motorovkou, ale příjemně mě překvapili, naše nová Miss je fakt hezká a sympatická

  superkarma: 0 20.02.2006, 08:00:11
 23. [10] r1911 [*]

  Na páteční přímý přenos jsem se dívala. Tento článek má švih, je pěkně a vtipně napsaný. Jen si dovolím pár vlastních názorů. Mile mě v roli moderátora překvapil Roman Vojtek, naopak mě naprosto zklamal Saudek s Havlem (ani jednoho ale tzv. nemusím). Kotek s Mádlem byli celkem v pohodě. Romská kapela mě taky neoslovila. Musím se smát, v poslední době už při "misskách" všeho druhu nezveřejňují jejich váhu, ale slečny i tak mají poněkud vyzáblejší tvary a obávám se, že i tak se spousta dívek snaží jim podobat... Miss Universe na mě působí jako obyčejná holka, žádná oslňující kráska. Líbily se mi dívky č. 1 a 11 a ještě jedna, ale číslo teď nevím... Mimochodem, motorovou pilu bych na Miss fakt nečekala.

  superkarma: 0 20.02.2006, 07:53:51
 24. avatar
  [8] alko [*]

  Článek se mi líbí, je svěže napsaný. A zvítězila moje favoritka, má hezký úsměv
  V Mladé frontě Dnes byl v sobotu článek Evy Hlavsové Miss, konec příliš štíhlých dívek, ze kterého jsou tyto věty: "...Je pravda, že loňské vítězky Miss ČR a České Miss Lucie Králová a Kateřina Smejkalová nebyly zrovna štíhlé...", "...letošní adeptky, také rozhodně nejsou vysloveně štíhlé...". Myslím, že místo slova štíhlé mělo být spíš "vychrtlé". Já žádný rozdíl nepoznala.

  superkarma: 0 20.02.2006, 07:29:11
 25. avatar
  [7] Vanily [*]

  abigail: myslím,že je "tváří" Versace ,tak má hadry od něj.A navíc žije s nějakým koktavým pracháčem.jestli ještě...

  superkarma: 0 20.02.2006, 07:21:03
 26. avatar
  [5] Suzanne [*]

  Přenos jsem neviděla, ale tenhle článek je moc hezký Díky, Miro
  Galadriel: určitě to bude brebeka

  superkarma: 0 20.02.2006, 02:00:04
 27. avatar
  [4] Eva_CZ [*]

  Galadriel: ahaaaaaaa, tys myslela Natalii Glebovou, ze jo? Nadherna.

  superkarma: 0 20.02.2006, 01:59:01
 28. avatar
  [3] Eva_CZ [*]

  Galadriel: kde tu tvou Kanadanku najdu?

  superkarma: 0 20.02.2006, 01:55:58
 29. avatar
  [2] Dudlajlama [*]

  Presne tak, pripadalo mi to jako prehlidka "zatisi s sklicnimi kostmi". Slecny byly moc hezke, soude dle fotek, primy prenos jsem nevidela, lec uz je dopredu jasne, ze na svetovych klanich zcela zaniknou. Mimochodem, Kanadanka ruskeho puvodu Zlebova je skutecne nadherny kus baby a ma neuveritelnou a zenskou figuru, zadne raminko na saty. Byla moji favoritkou po celou dobu souteze Miss Universe a zcela prevalcovala casto vitezici Jihoamericanky
  Poznala-li jsem dobre v tech nejkrasnejsich satech moji "oblibenkyni" Partysovou ?

  superkarma: 0 20.02.2006, 01:19:32
 30. avatar
  [1] *Kotě* [*]

  No, že missky nebyly tak vychrtlé jako jindy, tomu ta rachitická slečna zcela vlevo fakt úplně odpovídá

  superkarma: 0 20.02.2006, 00:13:25

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme